Autor Tema: Vidovitost i Intuicija  (Pročitano 15675 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13399
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Vidovitost i Intuicija
« Odgovor #39 poslato: 11. Mart 2016. 13:14:14 »
riba sam u podznaku, imam jaku intuiciju, i cesto (kao sto rece Liona)imam jak mentalni nivo-pa predosetim sta ce neko da izgovori-ili sta tacno oseca-iako prica drugacije.
Moj direktor je jako intuitivan,ima takodje vodeni znak na ASC skorpija je -ali ima i mesec na 25-26 step strelca-to je taj poznati stepen za kontakt sa astralom.
Mi ne moramo ni da pricamo-kapiramo ko sta oseca i pogledom pricamo.To je njemu fascinantno.
Meni je mesec na 18* strelkca-pa je skoro i konjukcija. A njeg neptun na ASC je u trigonu sa mojim suncem u raku.
Naravno da sa drugaricama isto imam intuiciju dobru-ali druzimo se po 4 decenije-pa nije ni cudo.

Inace -posle udesa u mojoj 24 g. imala sam IZUZETNE predispozicije da razvijem tu vidovitost (jer sam imala klinicku smrt)
medjutim, bilo me je strah tih predosecaja..pa sam ih potisnula.
Ima na temi istinite price moj dozivljaj klinicke smrti.
ovo za 25-6 step strelca je istina,meni je tu juzni cvor i u opoziciji je sa suncemmi to se odlicno ocituje za moju okolinu(6.o polje) i za decu,za poslove,duznosti,osecam sta neko ocekuje od mene i da mi ne kaze.intuitivno imam neke pokrete iako ne znam posao,neobicno je... :)

Evge*

• Gost
« Odgovor #38 poslato: 11. Mart 2016. 12:33:46 »
sinergija je kad misliš na jednu osobu pa se ona javi..a telepatija je kad ti doslovno znaš šta data osoba misli u tom trenutku tj šta radi..ubiti kod telepata je izraženo "treće oko" jer oni imaju mogućnost astralne projekcije za što treba postojat velika doza energije da bi karikiram ja sada mogla posjetit misao nekoga s tim da se pri tome mora točno znat di je osoba..to rabe uglavnom ruski i američki vojnici
to se također može naučit 

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5777
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #37 poslato: 11. Mart 2016. 10:01:03 »
Dal je Telepatija ili sta vec, sinoc se sjetim nase clanice Tase ( ja je poznajem sa drugog foruma, ovdje je samo clan, nije aktivna) razmisljam sta je sa njom, nismo u kontaktu...jutros na forumu vidim danas joj rodjendan ;)

Evge*

• Gost
« Odgovor #36 poslato: 11. Mart 2016. 09:37:29 »
Natalno mislim..

al treba rasclanit vidovnjastvo od intuicije..to nikako nije isto..
Intuiciju imamo svi jacu ili slabiju..a slikovne,zvucne, simbolicne poruke ne..rijetki su ljudi koji ce na prvi dojam osobe znati sve o njoj

Intuicija moze prevarit..vidovitost ne..zato sto se osjecaj moze uvaljat cesto u ono "mislim" " osjecam"

Kod vidovitosti to su jasne poruke bez naboja i osoba tocno zna kad se kanal otvori
Postoji i telepatija to se moze izvjezbat..pritom cujes misli drugih ljudi

Postoji i energetsko ocitovanje koje je meni najbolje jer znat nesto o nekom ili mu cut misli je napor

Zamisli samo odes kod x osobe dobre kolegice a njezin muz :cenzura: drugu zajednicku kolegicu..nit to mozes rec njoj a nit mozes sutit..to je cinjenica zbog koje to nemaju..

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #35 poslato: 11. Mart 2016. 08:48:39 »

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #34 poslato: 11. Mart 2016. 08:45:31 »
riba sam u podznaku, imam jaku intuiciju, i cesto (kao sto rece Liona)imam jak mentalni nivo-pa predosetim sta ce neko da izgovori-ili sta tacno oseca-iako prica drugacije.
Moj direktor je jako intuitivan,ima takodje vodeni znak na ASC skorpija je -ali ima i mesec na 25-26 step strelca-to je taj poznati stepen za kontakt sa astralom.
Mi ne moramo ni da pricamo-kapiramo ko sta oseca i pogledom pricamo.To je njemu fascinantno.
Meni je mesec na 18* strelkca-pa je skoro i konjukcija. A njeg neptun na ASC je u trigonu sa mojim suncem u raku.
Naravno da sa drugaricama isto imam intuiciju dobru-ali druzimo se po 4 decenije-pa nije ni cudo.

Inace -posle udesa u mojoj 24 g. imala sam IZUZETNE predispozicije da razvijem tu vidovitost (jer sam imala klinicku smrt)
medjutim, bilo me je strah tih predosecaja..pa sam ih potisnula.
Ima na temi istinite price moj dozivljaj klinicke smrti.

daneta*

• Gost
« Odgovor #33 poslato: 10. Mart 2016. 23:39:04 »
mislis natalno...ili kako...merkur mi je vladar podznaka i direktivno je na nat Ur,a progresivna venera je na natalnom merkuru...kiron je aktiviran od strane  tran saturna,

mars i jupiter  tranzitno deluju u ovom slucaju...

Evge*

• Gost
« Odgovor #32 poslato: 10. Mart 2016. 23:34:31 »
Ja bi rekla da su  Merkur Venera tu glavni pa onda  Jupiter Mars

daneta*

• Gost
« Odgovor #31 poslato: 10. Mart 2016. 23:12:07 »
Ne otvara ti se natal.

evo sad mi se vidi karta...

Primal*

• Gost
« Odgovor #30 poslato: 10. Mart 2016. 22:15:46 »
Krcato 9 po MA - iznenadni duhovni uvidi. E to imam. Ponekad se projavi i vidovitost, ali nekih gluposti, nebitnih stvari, a trudim se da to suzbijem kako znam i umem, vidovitost, ne volim je. Intuicija mi je, neskromno, sjajna. Naravno na njoj ima dosta i da se radi.