Autor Tema: Mesecna Prognoza (kako izracunati?)  (Pročitano 57653 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1227
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Mesecna Prognoza (kako izracunati?)
« Odgovor #249 poslato: 14. April 2017. 14:15:42 »
Draga ribice,hvala na brzom odgovoru <3,ima mala drugarica da mi se naceka.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #248 poslato: 14. April 2017. 10:12:59 »
Ako osoba rodjena 3.3.1982g kada moze ocekivati ljubav/vezu?  <3

Osoba je zivotni kod 628, u godini je sedmice zapravo 73.
Ovo nije godina koja daje stabilnost niti veze na duge staze
Ali definitivno, donosi priliku za upoznavanje
Vazno je da zna da ce je zateci nespremnu. Tj da dolazi iznenada.... beza sa ovim covekom pocinje tek u godini 8
Tj 2018. Februar ili jul...znaci neka otvori oci u drufoj polovini godine...sada samo stres
I sve ide neplanirano
U nekim slucajevima se i desi jer je zaista za uranske momente
Tesko dati predikcije

Van mreže Princess77*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 130
  • Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!
  • Coincidence is God's way of remaining anonymous...
« Odgovor #247 poslato: 14. April 2017. 10:07:23 »
jeste, jos su 6 i 8, venera i mars...to moze da dodje do konkretih dogadjaja, ako ima neka prica, ili da se upozna neko nov

Ve i Ma mi vladaju I i VII u solaru a o oktobru se i spajaju :) Nadam se necemu lijepom  <3

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1227
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #246 poslato: 13. April 2017. 12:21:18 »
Ako osoba rodjena 3.3.1982g kada moze ocekivati ljubav/vezu?  <3
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #245 poslato: 12. April 2017. 23:47:00 »
Hvala :) oktobar bi bio 683. Tu bi onda moglo biti i ljubavnih desavanja ako se dobro sjecam znacenja 6.

jeste, jos su 6 i 8, venera i mars...to moze da dodje do konkretih dogadjaja, ako ima neka prica, ili da se upozna neko nov

Van mreže lasupadoraa*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 47
  • lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.
« Odgovor #244 poslato: 10. April 2017. 10:29:43 »
Odlicno! Pa ovo je dobra godina za emocije. Sudbinska prilicno. Tebi je aprilo bas sam po sebi super za ljubav...
sledeci mesec moze da ti donese iznenadni preokret po pitanju posla
Hvala <3

Van mreže Princess77*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!
« Odgovor #243 poslato: 09. April 2017. 23:33:46 »
Tacno. Devetka uvek donosi da se nesto privodi kraju. Dvojka govori o emocijama, ili meni vise lici na nesto vezano za kucu i brojeve. Neko odustaje od obecanja, price...ali s obzirom da imamo retro, me, ve, sa...mozda treba sacekati bolji period....iako stvari sada izgledaju crno, jer je 92 malo i morbidna spojka....cekaj cak i oktobar kada stvari krenu na bolje

Hvala :) oktobar bi bio 683. Tu bi onda moglo biti i ljubavnih desavanja ako se dobro sjecam znacenja 6.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #242 poslato: 09. April 2017. 17:51:41 »
Valjda u godini dvojke
Moj kod je 145

Odlicno! Pa ovo je dobra godina za emocije. Sudbinska prilicno. Tebi je aprilo bas sam po sebi super za ljubav...
sledeci mesec moze da ti donese iznenadni preokret po pitanju posla

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #241 poslato: 09. April 2017. 17:50:01 »
U godini sam 572, znaci mjesec 926 ako dobro racunam. Kraj necega zbog ove 9?
Tacno. Devetka uvek donosi da se nesto privodi kraju. Dvojka govori o emocijama, ili meni vise lici na nesto vezano za kucu i brojeve. Neko odustaje od obecanja, price...ali s obzirom da imamo retro, me, ve, sa...mozda treba sacekati bolji period....iako stvari sada izgledaju crno, jer je 92 malo i morbidna spojka....cekaj cak i oktobar kada stvari krenu na bolje

Van mreže Princess77*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #240 poslato: 06. April 2017. 18:32:43 »
U godini sam 572, znaci mjesec 926 ako dobro racunam. Kraj necega zbog ove 9?