Autor Tema: Mesecna Prognoza (kako izracunati?)  (Pročitano 57547 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Mesecna Prognoza (kako izracunati?)
« Odgovor #229 poslato: 04. April 2017. 21:52:20 »
     Hvala ti <3 A jel ovaj mesec dobar za novac? Pre par sati sam dobila od kamataša pozajmicu na 6 meseci da bih mogla da platim dugove koji su preko 1500e (i da ne bih išla na sud zbog njih) pa me interesuje i to za novac, ali i za samu opciju prodaje stana ~ ove nedelje se postavlja oglas nove agencije za stan.

za 6 meseci si u mesecu 11 sto je vrh za poslovne i finansijske prilike...

9 je dobra za muljanje i to neko nelegalno davanje na kamatu mi deluje kao da je prava simbolika za 99
mnogo mi je bolji maj, jun, jul za novac...tada bi vrvt i po tvom natalu mogli da potvrdimo za isti period...
poslacu ti odgovor za stan na pp

daneta*

• Gost
« Odgovor #228 poslato: 04. April 2017. 21:24:53 »
meni je mesec april 42....sta bi to dalo...blagi boze...

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 42
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #227 poslato: 04. April 2017. 21:23:37 »
da, s tim sto ovaj 56 moze da ti donese mladjeg muskarca
e sad u zavisnosti kao u astrologiji, ako si u dugoj vezi 67 bi znacilo trzavice mozda i raskid
a ako nisi...sta znam iznenadna ljubav recimo...
Kraj marta i pocetak aprila su mi doneli  :bol: valjda ce druga polovina biti bolja...e sad ne mora bas mladji muskarac...no dobro...

Ali zato sledeci mesec iznenanda ljubav - e to mi se svidja  :Lhug:

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35439
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #226 poslato: 04. April 2017. 21:08:47 »
Gle lako je...ti si kod 448
Mi smo svi u godini 1 jer je 2017 jednako zbiru 1
Znaci tokom cele godine si u godini petice - to su promene, komunikacije, novac, mladji ljudi, deca, kraci put i ostalo

Ovo je jako lepa godina, jos imamo recepciju Jupiter i Saturn na nebu
Prema tome, na tebi je da osmatras prilike

dalje...
sad je april mesec, onda na GODISNJI broj 55 dodas broj meseca
april je 4
sada si u mesecu 99 - (Neptun, Pluton) sto znaci - zavrsavaj zapoceto, ne pocinji nikako nista novo, mnogo duhovnosti, molitve i posta pomaze. obrati paznju na snove, predosecaje i intuiciju...u toku dana izopstri fokus, da se ne pogubis zbog tog istog 9

Hvala ti <3 A jel ovaj mesec dobar za novac? Pre par sati sam dobila od kamataša pozajmicu na 6 meseci da bih mogla da platim dugove koji su preko 1500e (i da ne bih išla na sud zbog njih) pa me interesuje i to za novac, ali i za samu opciju prodaje stana ~ ove nedelje se postavlja oglas nove agencije za stan.
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #225 poslato: 04. April 2017. 20:44:59 »
Meni je ovaj mesec 566 - i shvatila sam da 5 donosi promene , 6 je vezana za emocije odnosno ljubav...i pretpostavljam da onda moze da donese promene po tom pitanju....ili se mozda varam?

Ili sledeci mesec koji je 677 mozda donosi promene te vrste...

:blush2:

da, s tim sto ovaj 56 moze da ti donese mladjeg muskarca
e sad u zavisnosti kao u astrologiji, ako si u dugoj vezi 67 bi znacilo trzavice mozda i raskid
a ako nisi...sta znam iznenadna ljubav recimo...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #224 poslato: 04. April 2017. 20:43:49 »
     Vlado =) koji je moj broj za April :blush2: ja opet nemam pojma :blush1:

Gle lako je...ti si kod 448
Mi smo svi u godini 1 jer je 2017 jednako zbiru 1
Znaci tokom cele godine si u godini petice - to su promene, komunikacije, novac, mladji ljudi, deca, kraci put i ostalo

Ovo je jako lepa godina, jos imamo recepciju Jupiter i Saturn na nebu
Prema tome, na tebi je da osmatras prilike

dalje...
sad je april mesec, onda na GODISNJI broj 55 dodas broj meseca
april je 4
sada si u mesecu 99 - (Neptun, Pluton) sto znaci - zavrsavaj zapoceto, ne pocinji nikako nista novo, mnogo duhovnosti, molitve i posta pomaze. obrati paznju na snove, predosecaje i intuiciju...u toku dana izopstri fokus, da se ne pogubis zbog tog istog 9

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35439
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #223 poslato: 03. April 2017. 20:07:00 »
     Vlado =) koji je moj broj za April :blush2: ja opet nemam pojma :blush1:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #222 poslato: 03. April 2017. 19:53:57 »
Meni je ovaj mesec 566 - i shvatila sam da 5 donosi promene , 6 je vezana za emocije odnosno ljubav...i pretpostavljam da onda moze da donese promene po tom pitanju....ili se mozda varam?

Ili sledeci mesec koji je 677 mozda donosi promene te vrste...

:blush2:

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #221 poslato: 22. Februar 2017. 21:26:45 »
Super draga, sto si sabrala da su 111 i 222 su 344  :histerija:
Ako je tvoj broj 911, ti si u godini jedinice ali u godini 12...sudbinski pocetak, pocetak braka, veze bla bla
mesec feb daje da si u mesecu 34... nesto kad se nadje 4 daje stagnaciju. Ovo je poslovno vise nego bilo sta drugo

Oduvek sam imala problem sa brojevima.... :xex:
Ali ovde sam sabirala 911+111+222=344  - ne znam da li sam pogresno odradila ali dobila sam 344  ;) slobodno me ispravi ako sam pogresila....

Hvala ti sto si odgovorila ....jeste stagnacija i poslovno i emotivno ....ali me raduje sto je ova godina, godina pocetaka...pa barem nesto pozitivno

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #220 poslato: 22. Februar 2017. 18:11:20 »
meni mart 466 ?
ovaj februar je bio samo dosta lepe komunikacije