Autor Tema: Mesecna Prognoza (kako izracunati?)  (Pročitano 56596 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Mesecna Prognoza (kako izracunati?)
« Odgovor #219 poslato: 22. Februar 2017. 15:23:36 »
911 moj broj
111 je ova godina
222 ovaj mesec
344

Ako sam dobro shvatila - ovaj mesec nista posebno(mada nije jos kraj) - samo stres i nervoza....nadam se da ce neki naredni biti bolji....

Super draga, sto si sabrala da su 111 i 222 su 344  :histerija:
Ako je tvoj broj 911, ti si u godini jedinice ali u godini 12...sudbinski pocetak, pocetak braka, veze bla bla
mesec feb daje da si u mesecu 34... nesto kad se nadje 4 daje stagnaciju. Ovo je poslovno vise nego bilo sta drugo

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 42
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #218 poslato: 16. Februar 2017. 22:28:30 »
911 moj broj
111 je ova godina
222 ovaj mesec
344

Ako sam dobro shvatila - ovaj mesec nista posebno(mada nije jos kraj) - samo stres i nervoza....nadam se da ce neki naredni biti bolji....

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4181
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #217 poslato: 10. Februar 2017. 09:13:56 »

Bravo Ganci...Obicno je 48 odlican za posao
Sam aspekt Mars - saturn je zaista Isusova muka. Ko je bio dobar dobije od onog gore nagradu, ko ne valja samar sudbine....pa da se preispita.

ali je bio odlican. Naporan ali odlican. I ljubav i posao. :)

A onda 59 je februar. Za sad je super :) putujem malo za vikend, a nadam se da imam malo vise vremena za zabavu sa ovom peticom :p :D
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

daneta*

• Gost
« Odgovor #216 poslato: 09. Februar 2017. 23:08:58 »
Ovog meseca sam 29,sta bi to dalo...mesec i neptun...malo vise interesovanja za emocije i to one tajne...

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 103
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #215 poslato: 09. Februar 2017. 22:07:39 »
Pa sta znam...moze da donese neki sudbinski dogadjaj sa starijom zenom
Moze da ti donese dusevni nemir, pa si nervozna Mesec - Mars odnos...
Moze da donese nekog uniformisanog muskarca koji je mladji, i ima neki oziljak na telu pa zeli sa tobom ozbiljnu vezu

Hvala Vladarka ☺

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #214 poslato: 09. Februar 2017. 21:26:24 »
Ovaj mesec mi je u broju 715 Uran-Sunce?Jel takoo?
A sledeci 82-Mars Mesec.Kakav je mesec u broju 82?

Pa sta znam...moze da donese neki sudbinski dogadjaj sa starijom zenom
Moze da ti donese dusevni nemir, pa si nervozna Mesec - Mars odnos...
Moze da donese nekog uniformisanog muskarca koji je mladji, i ima neki oziljak na telu pa zeli sa tobom ozbiljnu vezu

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 103
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #213 poslato: 09. Februar 2017. 21:17:34 »
Ovaj mesec mi je u broju 715 Uran-Sunce?Jel takoo?
A sledeci 82-Mars Mesec.Kakav je mesec u broju 82?

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #212 poslato: 09. Februar 2017. 21:11:20 »
Ne znam kakav bi ovaj mesec trebalo da bude - januar, ako sam 268 onda je
268 moj broj
111 godina
111 mesec
481

Bravo Ganci...Obicno je 48 odlican za posao
Sam aspekt Mars - Saturn je zaista Isusova muka. Ko je bio dobar dobije od onog gore nagradu, ko ne valja samar sudbine....pa da se preispita.

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4181
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #211 poslato: 28. Januar 2017. 21:34:32 »
Ne znam kakav bi ovaj mesec trebalo da bude - januar, ako sam 268 onda je
268 moj broj
111 godina
111 mesec
481

natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #210 poslato: 27. Januar 2017. 23:43:59 »
da me ubijes ja ne mogu da se setim dal sam ga jednom srela onako usput u decembru bila je neka guzva I dosta ljudi moguce je da smo se I tad sreli samo da ga nisam registrovala. ali hvala ti za ovo detaljno sve super si objasnila. sa bivsim sam bila u godini jedinice(16) kad smo usli u vezu. pogledacu I to za mesece.
Pa evo ja kroz brojeve tvrdim da da je ipak poznanstvo palo u decembru