Autor Tema: Mesecna Prognoza (kako izracunati?)  (Pročitano 56598 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
Odg: Mesecna Prognoza (kako izracunati?)
« Odgovor #209 poslato: 26. Januar 2017. 19:33:12 »
da me ubijes ja ne mogu da se setim dal sam ga jednom srela onako usput u decembru bila je neka guzva I dosta ljudi moguce je da smo se I tad sreli samo da ga nisam registrovala. ali hvala ti za ovo detaljno sve super si objasnila. sa bivsim sam bila u godini jedinice(16) kad smo usli u vezu. pogledacu I to za mesece.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
« Odgovor #208 poslato: 26. Januar 2017. 19:12:59 »
Pa samo to ako smo zajedno u godini devetke inace zajednicki 821(922+898), jelto onda znaci da je cela godina losa za nesto novo posto je 9 zavrseci, bez obzira na to sto bi neki pojedinacni mesec mogao biti dobar? ali godina je jaca, tako?
Pa generalno moze da odnese neka otezanja...
Ne mora da znaci da je godina jaca...moze zaista u februaru zbog 2 da pocne veza a i ti si nekako u godini 13 sto verovali ili ne daje dodatni opis partnera sa kojim ulazimo u vezu. Tako da je on kao 1 uspesan, a sa 3 ima srece, malo d izvines detinjast... Ako se3 smuvate u mesecu 24 onda ce to biti njegov opis pribliznije...U kojem mesecu udjete u vezu njegovi brojevi opisuju tebe u vezi sa njim...vidi sa onim tvojim dugogodisnjim bivsim, u kojoj godini ste se smuvali, pa u kom mesecu videces da radi i da ste se oboje tako ponosali.
On je licno u godini 91, pa KAO nije dobro pocinjati, mada je njemu drugi broj 1 tako da su to izuzeci...Vidis ta 9 bi opisala tebe, mada bih ja po svim ovim brojevima rekla da ste se ipak upoznali u 2016?

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #207 poslato: 26. Januar 2017. 18:45:53 »
Pa samo to ako smo zajedno u godini devetke inace zajednicki 821(922+898), jelto onda znaci da je cela godina losa za nesto novo posto je 9 zavrseci, bez obzira na to sto bi neki pojedinacni mesec mogao biti dobar? ali godina je jaca, tako?

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #206 poslato: 26. Januar 2017. 18:08:58 »
Mesecarka, leba ti preformulisi pitanje...nemam pojma o cemu pricas..
Daj njegov pa svoj pa cu da uradim progresije i da ti objasnim...

Van mreže Princess77*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 130
  • Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!
  • Coincidence is God's way of remaining anonymous...
« Odgovor #205 poslato: 25. Januar 2017. 22:35:58 »
Hvala mesecarka :)

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • U
« Odgovor #204 poslato: 25. Januar 2017. 18:22:26 »
To je bilo konacno uz jedan pokusaj obnavljanja s njegove strane. doduse meni je mozda drugacija situacija jer sam vezu ja prekinula i znala sam dobro da to vise za sebe ne zelim, to je uvek olaksavajuca okolnost. Iz svega mozemo da naucimo stosta pre svega o sebi,u zavisnosti od ugla gledanja. Tako da pusti tu pricu da nije sudjeno nego gledaj sta ti ubuduce mozes bolje i drugacije da uradis :)

Van mreže Princess77*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!
« Odgovor #203 poslato: 25. Januar 2017. 17:37:21 »
Nama se ponovio kod 843 prosle godine i tad smo raskinuli. Mesecarka da li je bilo mirenja ili je to bio konacan razlaz? Ja iskreno ne znam sta bih trebala nauciti iz ovog odnosa osim da mi mozda zaista nije sudjeno da se skrasim kraj nekoga...

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • U
« Odgovor #202 poslato: 25. Januar 2017. 11:47:47 »
zajedno ste 843...ooo moze li karmickijeg spoja...svakako ste neko ko mora da resava odnos iz proslog zivota. Ovo je veza koja je izuzetno bitna za duhovni napredak na ovoj planeti i u ovoj reinkarnaciji.

e ovo si i meni rekla za bivseg isti taj kod smo imali, i samo da potvrdim da je sve tacno. bas bas tesko ali i poucno veoma ako covek lepo sebi rascisti sta je sve tu bilo pogresno, mnogo dobar nauk za buducnost. mi smo prekinuli u godini 7ice sto je valjda ono najtipicnije.

jedno pitanje, ako sam sa ovim novim ove godine 932, a u januaru 143, da li ta devetka godine onako sveukupno utice i na svaki mesec pojedinacno ili moze mesec da bude jaci? mislim dal se taj uticaj devetke oseca cele godine i koliko je los taj kod sam po sebi za nesto trajno, ako je devetka generalno zavrsetak?

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #201 poslato: 24. Januar 2017. 23:36:11 »
princess

ti si 461 on ti je 472 zajedno ste 843...ooo moze li karmickijeg spoja...svakako ste neko ko mora da resava odnos iz proslog zivota. Ovo je veza koja je izuzetno bitna za duhovni napredak na ovoj planeti i u ovoj reinkarnaciji. Moze on tebe sto puta da ostavlja ali iznova i iznova ide to obnavljanje...iskreno u godini ste 95 pa zaista moze i doci do prekida
e sad, zajedno ste u martu 38 sto jeste putovanje, ali meni lici na februar zbog 2 da ti je za emocije, i to prva polovina...
moze li da se desi da odes kod njega u februaru?

Van mreže Princess77*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #200 poslato: 24. Januar 2017. 22:47:18 »
Hvala Vladarka :) nisam trenutno u vezi a iskreno ne razmisljam o nekom novom jer me ostavio R prije dva mjeseca. Jos sam u fazi da pokusavam neko pomirenje. U martu planiram ici kod njega, zato sam bas za taj mjesec pitala. On je 2.2.1969.