Autor Tema: "Sade-Sati" - 7½ god. period Tranz. Saturna (šani)  (Pročitano 6452 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
Odg: "Sade-Sati" - 7½ god. period Tranz. Saturna (šani)
« Odgovor #106 poslato: 20. Maj 2017. 20:24:46 »
     I to naravno :ok:

Ja sam nadrlj'o ko žuti sa SS, kako god da okreneš mesec mi bio u Lavu :smeh:
Al dobro sam prošao :lol:
Par ogrebotina i uganuća i odlepitisa itd super sam preziveo :histerija:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #105 poslato: 20. Maj 2017. 20:22:15 »
     I to naravno :ok:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #104 poslato: 20. Maj 2017. 20:20:21 »
     Pa ako se analiziraju SS mora da se koristi Sideralni Zodijak ~ jer ako se koristi Tropski, dolazi često do zabune u računici kada kreće koja faza.

Naravno, imace uticaja sem ako po Sideralnom nema vec mesec u vodoliji pa da omane :lol:
sve ostalo sam ja!

Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
« Odgovor #103 poslato: 20. Maj 2017. 20:17:52 »
Ako joj se gleda po Sideralnom onda ok :)

Pa ako se analiziraju SS mora da se koristi Sideralni Zodijak ~ jer ako se koristi Tropski, dolazi često do zabune u računici kada kreće koja faza.
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #102 poslato: 20. Maj 2017. 20:14:26 »
     Pa... ne bih se složila sa tim... nikako... To mora da je pisao neki zapadnjak...

Baš za ljude koji imaju Mesec u Vodolija (kao i u Jarac ) Sade Sati imaju veliku važnost ~ jer donosi korenite promene u njihovom životu ~ samo je pitanje postavke Mesec i Saturn u čartu, jer će one ukazati kakve će da budu to promene...

U Djotišu Mesec je osnova svega, pored natala (Rasi čarta) gleda se Mesečev čart (Chandra čart) i on takodje kao i natal pokazuje sudbinu osobe. Ostale podelne karte (počevši od D9 pa nadalje su samo "dodaci" a ova dva čarta su osnove ~ za sve)

Saturn vlada Vodolija, a posto Vodolija je takva kakva jeste, njen najbolji predstavnik (kao i jarac) sta reci za mesec u Vodoliji sem da celog života proživljava neku varijantu SadeSati!
Opštepoznato j da SadeSati deluje na mesec u lavu "najjace", a kad vec ima znak di se to ispoljava najjace onda je vodolija di se to ispoljava najslabije, jer taj mesec u vodoliji je pod uticajem saturna iz bilo kog ugla da se gleda sto jasno daje do znanja  zbog čega je tako, i da SadeSati nema neki efekt na ljude rodjene u vodoliji.

Ako joj se gleda po Sideralnom onda ok :)
sve ostalo sam ja!

-vivi-

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

« Odgovor #101 poslato: 20. Maj 2017. 19:54:24 »
     Da samo skrenem pažnju ~ Sade Sati su Djotiš ~ znači natal računate po Sideralnom ~ pa tako sve natalne planete vraćate unazad za -/+ 23° odprilike... tako radite i sa tranzitnim planetama...

Pa tako, Kosmo, ti imaš Mesec 08* Jarac a :tr: Saturn je na 01° Strelac (po Sideralnom) što znači da 1 faza SS nije još počela (jer se sve dešava na 30°)

• 1 faza : 08° Strelac ~ 08° Jarac
• 2 faza : 08° Jarac ~ 08° Vodolija
• 3 faza : 08° Vodolija ~ 08° Ribe
• 4 faza : 08° Ribe ~ 08° Jarac
~ :tr: Saturn na 08° Strelac od sredine Januara 2018...
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1227
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #100 poslato: 20. Maj 2017. 19:48:31 »
Evo moje malenkosti sa  MesecVodolija,kada je bila treca faza SS,meni je umrla mama,u drugoj fazi sam zavrsila srednju skolu.Sa mi je vlad.3 i 4p u 8p,imam  MesecVodolija  :120:  SaturnBlizanci,srecom da su vazdusni znaci,i Mo je u 3p,pa sam mentalno ipak dobro podnela rani gubitak majke.
Sad me od decembra opet cekaju sade sati.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

« Odgovor #99 poslato: 20. Maj 2017. 19:30:54 »
     Pa... ne bih se složila sa tim... nikako... To mora da je pisao neki zapadnjak...

Baš za ljude koji imaju Mesec u Vodolija (kao i u Jarac ) Sade Sati imaju veliku važnost ~ jer donosi korenite promene u njihovom životu ~ samo je pitanje postavke Mesec i Saturn u čartu, jer će one ukazati kakve će da budu to promene...

U Djotišu Mesec je osnova svega, pored natala (Rasi čarta) gleda se Mesečev čart (Chandra čart) i on takodje kao i natal pokazuje sudbinu osobe. Ostale podelne karte (počevši od D9 pa nadalje su samo "dodaci" a ova dva čarta su osnove ~ za sve)
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #98 poslato: 20. Maj 2017. 18:59:31 »
Ne razumijem se u Vedsku astrologiju uopste pa moram da pitam, pocinju li meni SS ove godine kada Sa udje u jarca ili tamo nekad 2020. kada udje u jarca po sideralnom horoskopu? I ima li neke razlike u tome sto ce ipak biti u znacima koji mu odgovaraju tj kojima vlada, da li bi taj Sa trebao biti nesto blazi?

Koliko znam SadeSati za rodjene u Vodolija i sa ljudima koji imaju Mesec u Vodolija Sade Sati za njih nema nikakav znacaj!
Tako da ti možeš biti mirna potpuno ma di da ti se mesec nalazi (sem u lavu)

Tebi je :nat: Mesec 28* Vodolija ~ da ne komplikujem sad sa Sideralnim) :

~ 1 faza SS počinje kada :tr: Saturn dodje na 28* Jarac
~ 2 faza SS počinje kada :tr: Saturn dodje na 28* Vodolija
~ 3 faza SS počinje kada :tr: Saturn dodje na 28* Ribe
~ 4 small pinotty faza počinje kada :tr: Saturn dodje na 28* Ovan

Ja procitah kako joj napisah iznad, i da SadeSati pa cak i Saturnov povratak (za one koji ga imaju u vodoliji) nema znacenja uopšte!
sve ostalo sam ja!

-vivi-

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1227
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #97 poslato: 19. Maj 2017. 14:40:28 »
ja sam bas jutros nesto gledo periode pa sam se zesce smorio ali imam u istoriji zabelezenu stranu.
ukucaj podatke i sve ces videti

http://www.astrosage.com/free/sade-sati-report.asp
Hvala ti puno opozicijo!
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."