Autor Tema: "Sade-Sati" - 7½ god. period Tranz. Saturna (šani)  (Pročitano 6241 puta)

0 Članovi i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35516
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: "Sade-Sati" - 7½ god. period Tranz. Saturna (šani)
« Odgovor #156 poslato: 30. Avgust 2019. 12:24:21 »
Mislim da će ovog puta biti potpuno drugačije nego tada, ako ništa drugo sada si odrasla zrela žena sa puno životnog iskustva, pa ćeš mnogo drugačije posmatrati sve ono što ti dolazi u susret i drugačije ćeš reagovati na sve to.

Ako pričamo o SS, treba gledati Sideralni čart, što znači Mesec je kod tebe na 27°12' Jarca pa će tako 1 SS faza da krene od 30-12-2019 i da traje do 19-12-2022, posle kreće 2 SS faza koja traje do 07-03-2025, pa od tada kreće 3 SS faza koja će da traje sve do 09-01-2028. Ne treba zanemariti i 4 SS fazu (Small Pinotti) koja će da traje sve do 21-03-2030...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Beskrajnost1983*

• Prijatelj Foruma
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 48
  • Beskrajnost1983 has a powerful will.Beskrajnost1983 has a powerful will.Beskrajnost1983 has a powerful will.Beskrajnost1983 has a powerful will.Beskrajnost1983 has a powerful will.Beskrajnost1983 has a powerful will.Beskrajnost1983 has a powerful will.
  • Somewhere over the rainbow
« Odgovor #155 poslato: 30. Avgust 2019. 10:37:41 »
Kad se sjetim kad je prvi put  Saturn prelazio preko Mesec sav taj strah mi je bio , toliko veliko, grozno bilo, a opet sam  povratak  Saturn psihicko mucenje...... zapravo oboje su bili psihicko mucenje _-_ :fearr:

Puno batina Sladjo poslih Sade sati...... mrzim strah!

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1227
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #154 poslato: 30. Avgust 2019. 10:01:31 »
Meni kad dogodine sedne Sa na Mo,bice i 120 Sa i PL,ocigledno nesto meni poznato jer su bas natalni aspekti.Planiram iduce godine da se selim i pocnem da radim posle duze pauze.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

sladjana*

• Gost
« Odgovor #153 poslato: 30. Avgust 2019. 09:53:21 »
Moguće. I meni je povratak Saturn bio težak jer je u 8 polju i za kratko vreme 3 smrti bliskih u porodici.

Sade sate iz tinejdzerskih godina doneo je i loš odnos sa roditeljima jer su se tada razveli pa sa ocem nisam imala dobar odnos.  Ceo taj period od Saturn na mom  :as: do Saturn u Ovan je bio vezan za porodicu i moj Mesec. Dodatno i Saturn  :180: Saturn.

Sada nisam objektivna šta bi moglo biti.

Na mreži bozicso*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2526
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
« Odgovor #152 poslato: 30. Avgust 2019. 09:38:58 »
cekajte da vam zajaši mesec, tad kreće zabava sa živcima  :mob:

btw sad ozbiljno, nije to toliko strašno kako se priča bar ove prve dve faze, mada zavisi i kako koga zakači. Meni je Saturnov povratak teže pao od ove dve faze SS jer bukvalno ništa dobro iz njega nisam dobio. U SS je drugačije, nekako red dobrog red lošeg i to uglavnom ekstremno dobro ili loše, sve zavisi kako prihvatite stvari, što se više opireš to teže bude

sladjana*

• Gost
« Odgovor #151 poslato: 30. Avgust 2019. 09:25:14 »
Tocno na moj rodjendan sljedece godine 5.5.2020 Saturn ce da udje u  Vodolija i onda ce nastanu problemi,,,,,,, jer ce sljedecu cijelu godiinu da Saturn  ide prema mom  Mesec Vodolija. Sjecam se zadnjih Sade sate su bile strasne, nadam se da sad kao odrasla osoba da ce bit malo lakse.. jer ipak  Mesec mi vlada 9 kucom.

Ti si u prvoj fazi Sade sata.
A šta ti se dešavalo pre 27- 28 godina ?

Meni su to bile tinejdžerske godine pa kontam da je to to. Jer i meni kreću Sade sati kada Saturn uđe u Vodolija.

• Prijatelj Foruma
  • Beskrajnost1983 has a powerful will.Beskrajnost1983 has a powerful will.Beskrajnost1983 has a powerful will.Beskrajnost1983 has a powerful will.Beskrajnost1983 has a powerful will.Beskrajnost1983 has a powerful will.Beskrajnost1983 has a powerful will.
« Odgovor #150 poslato: 30. Avgust 2019. 07:32:35 »
Imas  pravo, no milslih na rodjendan i kako ce zbog tog ima da mi kvadrira :nat: Saturn

Na mreži bozicso*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2526
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
« Odgovor #149 poslato: 30. Avgust 2019. 06:08:49 »
Saturn ce u martu preci u Vodoliju, nece cekat maj

• Prijatelj Foruma
« Odgovor #148 poslato: 29. Avgust 2019. 22:06:53 »
Tocno na moj rodjendan sljedece godine 5.5.2020 Saturn ce da udje u  Vodolija i onda ce nastanu problemi,,,,,,, jer ce sljedecu cijelu godiinu da Saturn  ide prema mom  Mesec Vodolija. Sjecam se zadnjih Sade sate su bile strasne, nadam se da sad kao odrasla osoba da ce bit malo lakse.. jer ipak  Mesec mi vlada 9 kucom.

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35516
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #147 poslato: 11. Maj 2019. 17:35:31 »
     Da, baš tako :aha: to će biti 13-04-2020; 08-06-2020; 29-12-2020 i aktiviraće osu 5/11 polja ( :nat: Saturn u 11 polju) a verovatno i sam :ic: kojim Saturn vlada :pamet:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)