Autor Tema: Rukopis  (Pročitano 1493 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evge*

• Gost
Odg: Rukopis
« Odgovor #3 poslato: 31. Jul 2016. 09:32:26 »
Ja imam jako lijep rukopis, u kurzivu malo izduzen..ovisno o potrebi manji ili veci..dok se potpisat ne znam..obozavam kemijske i nalivpera i obozavam pisat jedino ne volim sto j g otegnem donje kukuce do pola papira
Nekad pisem pisana nekad stampana ali najdraze mi je mix toga

Van mreže Mad Astrologer*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 203
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Vivere est militare!
Odg: Rukopis
« Odgovor #2 poslato: 31. Jul 2016. 04:45:42 »
pišem jako brzo, latinicom, pisano, sa puno oštrih linija i ne stavljam tačke na i, j  i slično, izgleda zanimljivo ali nije čitko, mada umem da budem i bolesno precizan kada pišem nešto važno, uglavnom, bio bih dobar falsifikator jer skidan tuđe rukopise
Labor omnia vincit.

lina*

• Gost
Rukopis
« Odgovor #1 poslato: 16. Oktobar 2011. 17:50:37 »
RUKOPIS – U velikoj meri je povezan sa Ascendentom, Merkurom, trećom kućom i, u svakom slučaju, dominantnom planetom.Ovo je, naravno, predmet kojije gotovo nauka za sebe.

Lav: širok, odvažan rukopis.
Rak: običan i bezličan.
Blizanci-Devica: sitan i uredan; naučnički, Devica često pravi
arhaične kovanice i skraćenice, a nekad je nečitka.
Bik-Vaga: najčešće skladne linije, ali bez energije ili karaktera.
Ovan-Škorpion: nagao, energičan, isprekidan i užurban.
Strelac: tečan sa mnogo poteza i kuka.
Jarac: uredan, jasan, razgovetan.
Vodolija: često vrlo ličan i individualan.
Ribe: neuredan, izdužen.

Ovo gore se može, naravno, primeniti samo u vrlo širokom smislu. Često korišćenje crtica je karakteristično za Strelca; oni skoro da ne koriste drugu interpunkciju. Aflikcije u Blizancima, naročito ako uključuju dvanaestu kuću ili Neptun, obično su uzrok lošeg rukopisa.