Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 145585 puta)

bozicso, alexandra94-86, uranija, Sonjasonja i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5808
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #18676 poslato: danas u 11:18:01 »
Kafa sa cimetom na stolu  <3 :55s: :wave: :19s:
Razocarala sam se sobom,  nekako sam se nasla u momentu ni napred ni nazad, stalno mi bude jasno da ne mogu jos 1 dete imati,ako zelim sačuvati sebe, skolovati se i ovde nesto postići, mrka kapa za nas sve strance negde tamo daleko kada trceci za boljim sutra izgubimo godine...I dalje moramo biti ponosni roditelji svom detetu da ne bude sve uzalud ko moja majka,izgubila sebe usput...najgora mi nocna mora da se probudim sa 50 i da shvatim da sam posvetila zivot kao roditelj a izgubila sebe, sutra gnjavicu moju Marli za paznju shvatajuci da nema nazad a ni za napred nema puno vremena, univerzume dragi, daj mi mentalne snage da se pokrenem ponovo i pobedim ovu vodu koja me ponela...
A vama svima dobro jutro  <3
Dobro jutro ;)
Svi smo mi kroz zivot izgubili sebe, nisi usamljen slucaj i svi razmisljamo kao ti.
Jer dok guras djecu naprijed, a moras da ih osposobis za ovaj uvrnuti svijet sebe ostavljas po strani i tako godinama. Onda kad djeca porastu , postanu svoji ljudi ti se preispitujes gdje si....
A u sustini to je uloga rodireljstva i kako se blizi 50.god.svi tako razmisljamo i preispitujemo se. Nisi usamljen slucaj.

Na mreži Djurdjevak*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 303
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #18675 poslato: danas u 10:36:47 »
Jutrooo drustvo  :kafffa:

Na mreži malina36*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 37
  • malina36 is on the verge of being accepted.malina36 is on the verge of being accepted.malina36 is on the verge of being accepted.malina36 is on the verge of being accepted.malina36 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #18674 poslato: danas u 10:18:27 »
Dobro jutro  <3.

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35969
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18673 poslato: danas u 09:51:29 »
     Dobro jutro :k1: dobar dan :cvetko:

To je i moja pokojna mama govorila, da se od žene previše očekuje u životu, da bude odlična u školi, pa kad završi sve škole, da brzo nađe posao, pa onda kad nađe posao, da brzo nađe muža, pa kad nađe muža, brzo da rađa decu, i posle toga da žonglira između svega toga ~ i moja mama bi dodala "i posle da sednem u fotelju i štrikam i čekam da umrem"... i generalno je bila u pravu...

Plime i oseke u životu su tu da nas ojačaju i nauče nečemu. Makar imaš još uvek tatu kao oslonac, imaš supruga koji će ti biti uvek vetar u leđa, imaš Marli za koju znaš da će brinuti o tebi bez obzira šta se desi u životu (jer si je tako vaspitala, kao što su tvoji roditelji tebe vaspitali) Svi mi imamo neki krst na Golgoti da nosimo, nečiji je samo manji tj veći od krsta neke druge osobe.

I svi imamo prava da "padnemo pod led" i budemo i uplašeni i tužni. Meni se barem jednom dnevno pojavi strah i tuga kako ću kad ostarim sama sa Dudom, šta ako se nešto meni desi, šta će biti sa njom? Pa posle kažem šta Bog da, tako će i da bude. Protiv nekih stvari se jednostavno ne može, već samo mogu da se prihvate i da im se prilagodimo kako znamo i umemo...
:srce: Natalče šareno :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1260
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #18672 poslato: danas u 09:27:46 »
Dobro jutro  <3
Voda koja te zapljuskuje je tr Ne iz riba, ti si stelijumski blizanac, jasno ti je.Meni je kod Su sada, vrlo slicna osecanja i misli.
Kosmo Natal

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13412
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #18671 poslato: danas u 08:35:57 »
Kafa sa cimetom na stolu  <3 :55s: :wave: :19s:
Razocarala sam se sobom,  nekako sam se nasla u momentu ni napred ni nazad, stalno mi bude jasno da ne mogu jos 1 dete imati,ako zelim sačuvati sebe, skolovati se i ovde nesto postići, mrka kapa za nas sve strance negde tamo daleko kada trceci za boljim sutra izgubimo godine...I dalje moramo biti ponosni roditelji svom detetu da ne bude sve uzalud ko moja majka,izgubila sebe usput...najgora mi nocna mora da se probudim sa 50 i da shvatim da sam posvetila zivot kao roditelj a izgubila sebe, sutra gnjavicu moju Marli za paznju shvatajuci da nema nazad a ni za napred nema puno vremena, univerzume dragi, daj mi mentalne snage da se pokrenem ponovo i pobedim ovu vodu koja me ponela...
A vama svima dobro jutro  <3

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35969
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18670 poslato: 09. Jul 2020. 12:50:41 »
 :142s: :heelloo: :94s: :55s: :sunflower: :punokafe: :cvetko: :kafffa: :tv: :sendy:
:srce: Natalče šareno :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži Djurdjevak*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #18669 poslato: 09. Jul 2020. 12:03:19 »
Kako ste drustvo? 😊😊

Na mreži malina36*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 37
  • malina36 is on the verge of being accepted.malina36 is on the verge of being accepted.malina36 is on the verge of being accepted.malina36 is on the verge of being accepted.malina36 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #18668 poslato: 09. Jul 2020. 11:09:24 »
Dobar dan  <3

Na mreži Djurdjevak*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #18667 poslato: 09. Jul 2020. 10:36:45 »
Dobar dan  :kafffa: :k1: