Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 143785 puta)

Amy, kosmopolita, ganci i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 58
  • La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #18477 poslato: juče u 19:08:46 »
...cujem i u hrvatskoj od kraja aprila treba da krenu sa radom...srbija neradnicka zemlja mogla bi takodje...ovde ionako svaki drugai lokal zatvoren zbog bede i nepodnosljivo loseg mentaliteta ljudi...

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5794
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #18476 poslato: 06. April 2020. 22:37:51 »
Pa ne znam bas Kosmo, moj suprug je u Austriji, vozi kamion, i od prosle sedmice su i oni stali sa poslom, jer posla nema i nece ga biti bar misle jos 2 sedmice. Sve je neizvjesno..

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1253
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #18475 poslato: 06. April 2020. 21:12:13 »
Dobro vece, kako ste?
Nasla sam na netu da Austrija planira od 14-og da pusti u rad male radnje, od 1 maja velike.I Nemci pisu o povratku u skole, radu restorana sa manjim brojem gostiju posle uskrsa.Ove dve zemlje ce prve izaci i haosa korone.
Kosmo Natal

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13406
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #18474 poslato: 05. April 2020. 08:30:42 »
Super sam😊malo mi fali setnja i yoga (mada nju i kući radim koliko toliko) ali generalno super. Bebac je krupan pa me gurka da napravi sebi prostor☺️
Vec je blizu 3 kg a u deveti za nedelju dana ulazim🙈 tesko da cemo do termina cekati.
Baš se nadam da prodje ova situacija, da se poboljša koliko toliko do porodjaja.
Zene su se sa maskom poradjale ovih dana, nije bas zgodno😥
Ja sam optimista sto posto tako da sam pri stavu da se ova situacija raščišćava do kraja meseca 😉
Kako si ti vodena? Kako klinci izdržavaju? Ti u kući beše živiš? 🙂
Drzim fige da dodje malo ranije, setnja je stvarno zakon, po 4km dnevno sam svaki dan minimalno pesacila, moji bili daleko <3
Smatram da je greska bila kad su me zbog visokog pritiska pozvali u bolnicu, on je varirao uvek a normalno da 2nedelje pre porodjaja bude visok

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #18473 poslato: 04. April 2020. 22:29:52 »
Drago mi je da si/ste dobro, ti si pametna i ne sumnjam ja u tebe.Cim udjes u 9*i mesec, spremaj torbu za porodiliste, da ti bude pri ruci, prosto ces biti opustena.Moja deca su inace rodjena 10 i 11 dana pre termina, cisto info.Za oba porodjaja sam imala epiduralnu, i to je jedna od pametnijih odluka koje sam donela u svom zivotu.
Dobro smo svi, mm po malo radi, mi budemo u dvoristu ma suncu, sad je lepo ne przi kao leti.
Kosmo Natal

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4193
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #18472 poslato: 04. April 2020. 21:52:06 »
Super sam😊malo mi fali setnja i yoga (mada nju i kući radim koliko toliko) ali generalno super. Bebac je krupan pa me gurka da napravi sebi prostor☺️
Vec je blizu 3 kg a u deveti za nedelju dana ulazim🙈 tesko da cemo do termina cekati.
Baš se nadam da prodje ova situacija, da se poboljša koliko toliko do porodjaja.
Zene su se sa maskom poradjale ovih dana, nije bas zgodno😥
Ja sam optimista sto posto tako da sam pri stavu da se ova situacija raščišćava do kraja meseca 😉
Kako si ti vodena? Kako klinci izdržavaju? Ti u kući beše živiš? 🙂
Natal

* Things are always working out for me *

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #18471 poslato: 04. April 2020. 21:00:47 »
Stvarno pokazuje letove, bas cudno, nadam se da su podaci tacni.
Kako si ti vodena mamice? Sitno brojis  :kisikisi:
Kosmo Natal

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #18470 poslato: 04. April 2020. 19:10:42 »
https://booking.airserbia.com/dx/JUDX/#/flight-selection?journeyType=round-trip&class=Economy&date=04-13-2020&date1=04-15-2020&ADT=1&CHD=0&INF=0&locale=sr-LATN&pointOfSale=RS&origin=BEG&destination=VIE&origin1=VIE&destination1=BEG&execution=e2s1
Ja ukucala za Beč npr. Mada ima i za druge desetinacije. Do tada pise Nije dostupno a od tad moze. To sam isto negde procitala pa isla da proverim. Sad ili sam ja luda ili sta ne znam🧐
Natal

Na mreži bozicso*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2530
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
    • Upcoming Cars Review
« Odgovor #18469 poslato: 04. April 2020. 18:30:38 »
Letovi na Air Serbia od 13.4.🤨
Kako to?!
daj link

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #18468 poslato: 04. April 2020. 17:57:43 »
Letovi na Air Serbia od 13.4.🤨
Kako to?!
Natal