Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 148854 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 759
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #18899 poslato: 10. Septembar 2020. 10:43:07 »
Ozb? Spazila sam njene tekstove na forumu,steta sto se povukla 😏 aaaa mislis sedmicni horoskop? 😁😁evo dosla naslednica 😂😂 ja obozavam cvece pa mi je zato nik Djurdjevak

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5865
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #18898 poslato: 10. Septembar 2020. 10:38:44 »
Nekad je na forumu bila clanica Grofica( Gasimetrija) i ona je slikovito opisivala i imala slicna desavanja kao i ti.( nazalost povukla se sa foruma)
A inace svako jutro je bila prva na forumu i redovno postavljala sedmicni horoskop ponedeljkom.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #18897 poslato: 10. Septembar 2020. 09:20:42 »
 :ple: :oro: pa to saoo meni moze da se desava 😁😁😁 dobro jutro inace 😁😁

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5865
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #18896 poslato: 10. Septembar 2020. 08:54:36 »
Dobro jutro.
Djurdjevak ti si kraljica  <3

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #18895 poslato: 10. Septembar 2020. 07:50:43 »
Evo i dalje se dere ko konj i place ko kisa,malopre sta mi se desilo,boze kako retro mars ima uticaj na mene ,to je neverovatno 😳
Odvedoh sa sestrom mog klinca u vrtic,tamo sam se zadrzala oko 5 minuta da malo popricamo sa vaspitacicom jedna zena i ja i taman sacekah sestru da ona odvede svog klinca na sprat i krenusmo i sad da predjemo ulicu staje jedan kombi i ja slucajno bacim pogled,kad kombi vozi jedan decko koji me muva vec 8 godina ali se nikad nismo niti sreli niti videli hahahahaha jer ja izbegavam radnju gde on radi ,ne idem tamo u nabavku,idem na druga mesta i sad malopre  on video mene ja videla njega ,on se iznenadio ja se iznenadila,brzo sam presla ulicu i sve se krijem iza sestre ko neka klinka da me ne vidi hahhahaha a decko leeeep ko glumac,jos preplanuo i nosi crvenu uniformu firme u kojoj radi,znaci stala sam i gledam u njega bez reci,bas sam se iznenadila,eto njega mi je doneo retro Mars i odmah prvi dan retro hoda 😁😁👌 sta li ce da bude do 14 novembra videcemo hahhaha

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36225
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18894 poslato: 02. Septembar 2020. 09:27:36 »
     Pa da, to je stres za njega :shmish: Al brzo će se on navići čim upozna nove drugare :aha:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #18893 poslato: 02. Septembar 2020. 08:55:52 »
Da,u pravu si,jos kod mene licno ta  Ribe ima ogromno dejstvo,sinoc sam jedva zaspala,a ustajem u pola 7 svaki dan,moj klinac posao u vrtic pa moramo da ustajemo,danas pregrmesmo dranje i vristanje jer se nismo nikad odvajali do sada,ali moram tako da presecemo samo,videci sutra kako ce biti,bas utice ovaj pun  Mesec na mene haos

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36225
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18892 poslato: 01. Septembar 2020. 21:00:25 »
     To je samo energija ovog Punog :mesec: od sutra, jer kako god po širem orbisu taj Mesec ima :0: sa Neptun koji pak ima :180: sa Merkur :hum: (da ne spominjem Mars :90: Saturn koji će realno trajati jako dugo... jako...)
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #18891 poslato: 01. Septembar 2020. 14:56:25 »
Ne znam da li ste primetile da je ovaj 1 septembar doneo neku toliko tesku energiju da evo pokusavam vec 3 dana da se otresem tezine na ledjima ali slaba vajda,bas neka teska energija vlada,jutros sam vodila klinca 1 dan u vetic i morala da swdim tamo da bi se opustio,bili smo do 10,sutra ga ostavljam i polazim,jer je danas video da nije strasno,veci stres ja imadoh nego on 😁😁
Velika  promena i za mene i za njega,jer smo se odvikli od grada,bili smo dugo u selu

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 66
  • alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.
« Odgovor #18890 poslato: 01. Septembar 2020. 11:01:58 »
Ko radi taj i gresi :) Sve je normalno.
Ne znam kakve su mogucnosti da me vrate na isto radno mesto, jer je otac od predsednice rekao da nije znao cija sam cerka.