Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 156137 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1363
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #19312 poslato: 13. April 2021. 15:49:13 »

Prljave duše, vole ovo ovde.
Prljave duše, ovaj narod vode.
I ko će sada da podigne glavu,
hoćeš li reći da nisu u pravu?

...
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1363
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #19311 poslato: 13. April 2021. 15:00:23 »

Da ti sijam, samo da ti sijam
Vidi blistam noću za tebe, ejj
Ti mi sviraš ja ti stalno igram
Mrakom prijaš - dalje od mene.
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Na mreži Pradadevojka*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 331
  • Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!
« Odgovor #19310 poslato: 13. April 2021. 09:28:16 »
 ova pesma mi je vrh :D

PRADA NATAL 🙌

Na mreži Alex94*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 432
  • Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!
« Odgovor #19309 poslato: 12. April 2021. 22:12:13 »
Hvala  :shmish: <3

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #19308 poslato: 12. April 2021. 22:02:23 »
     Predivne su slike Alex <3 <3 :ocena2: <3 <3
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži Alex94*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!
« Odgovor #19307 poslato: 12. April 2021. 21:51:20 »
U ovome uzivam 🥰

Na mreži Alex94*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #19306 poslato: 12. April 2021. 19:26:09 »

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 6428
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #19305 poslato: 12. April 2021. 09:38:46 »
Dobro jutro... <3

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #19304 poslato: 12. April 2021. 09:09:13 »
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži Alex94*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #19303 poslato: 11. April 2021. 13:44:16 »