Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 151193 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 84
  • La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #19068 poslato: 21. Decembar 2020. 00:41:09 »
hvala na obavesti...radosna vest...jos da donese sto bi bilo dobro...ne mislim na sebe ...

Van mreže astrodream*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 340
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #19067 poslato: 21. Decembar 2020. 00:38:57 »
Nisam čula za to Alex. Taman možda probam. Zvuči zanimljivo.

Danas (21.12.)  Saturn :0: Jupiter posle 800 godina.  :16s:

Na mreži La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!
« Odgovor #19066 poslato: 20. Decembar 2020. 23:55:00 »
...av ovo mi se svidja...ono sto sam ja cula  malo teze da moze biti...hvala za ideju...a sta kao napisem i onda izvlacim neznajuci koja je koja i palim...okk

Na mreži alexandra94-86*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 117
  • alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!
« Odgovor #19065 poslato: 20. Decembar 2020. 23:23:34 »
Ne. Na dan katolickog Bozica napises 14 zelje i od te veceri palis po jedan papiric. Zelja koja ti ostane ce se ostvariti tokom godine. Meni se do sad ispunjavala uvek.

Na mreži La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #19064 poslato: 20. Decembar 2020. 23:01:04 »
cula sam da se pise 10 i to mi je puno...a 14 to ne znam...kao baci se sa badnjakom u vatru i ostavi se duplikat da se vidi do  sl sta se ostvarilo je l to ?

Na mreži alexandra94-86*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 117
  • alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!
« Odgovor #19063 poslato: 20. Decembar 2020. 22:34:21 »
Dobro vece. I ja sam dobro. Jelke sam okitila, cekam jos jedan paket sa cvetovima pa cu da postavim slike 🙂
Jeste li juce posadile zito? Pisete li zelje 14 zelje?

Na mreži La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #19062 poslato: 20. Decembar 2020. 15:53:16 »
pozzz svima sto vas ima ...dobro sam u svoje ime da kazem...kako je kod drugih...nema ni nene ,opustili i opustili se izgleda...prznici su jos malo...jesu jelke okicene...?

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 849
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #19061 poslato: 17. Decembar 2020. 15:38:23 »
Drustvo,kako ste?

Van mreže bozicso*

• Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
  • Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2776
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
    • Upcoming Cars Review
« Odgovor #19060 poslato: 13. Decembar 2020. 16:24:17 »

Van mreže Nalda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 22
  • Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.
« Odgovor #19059 poslato: 13. Decembar 2020. 13:49:44 »
Kroz sistem jednakih kuća?
Sumnja je jedina sigurnost.