Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 151381 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #708 poslato: 20. Februar 2015. 23:26:30 »
Laku noć svima... Jedna od mojih omiljenih od PV-a... :heartshape:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #707 poslato: 20. Februar 2015. 21:12:25 »
Tako je, Primal... Ali kad se ozedni ne bi trebalo neki sok piti recimo ili bilo sta vec prvo vodu, bar 1l pa poslije piti sta vam je merak (ako vec ne volite vodu)...  :0 6:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Primal*

• Gost
« Odgovor #706 poslato: 20. Februar 2015. 18:51:52 »
Nisam za to cula ranije...
Mislim da nama organizam sam javlja sta mu je i kada potrebno, samo trebamo nauciti da ga slusamo
Neki kazu da kad osetis zedj, onda je vec organizam previse izgubio vode.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15707
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #705 poslato: 20. Februar 2015. 14:43:34 »
vic unapred, za subotu :)

Kada je Bog stvarao svet, odlučio je svakom narodu podariti po dve vrline...
Tako su Švajcarci postali precizni i poslušni...
Nemci pedantni i tačni...
Japanci vredni i strpljivi...
Talijani veseli i romantični...
Španci temperamentni i ritmični...
Kad je došao red na Srbe, Bog reče anđelu:
"Srbi će biti pametni, dobri ljudi i političari!"
Nakon završena posla, upita anđeo:
"Bože, svima si dao dve vrline, samo Srbima tri. Zar neće tako biti na- dmoćniji od svih ostalih naroda?"
Tada Bog reče:
"Hmm, imaš pravo, ali kako se Bogom, dane vrline ne mogu naknad-
no ukidati, Srbima će ostati sve tri, ali svaki Srbin može imati kao i svi
drugi narodi samo po dve vrline:
- Ko je dobar čovek i političar, ne može biti pametan.
- Ko je pametan i političar, ne može biti dobar čovek.
- Ko je dobar i pametan, ne može biti političar."
I bi riječ Božja!...

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #704 poslato: 20. Februar 2015. 11:38:24 »
Voda je najzdravije piće na planeti zemlji posebno ona koja je direktno sa izvora. :) Ja sam pila i po 5l dnevno (ljeti kad sam postila na vodi i to svako malo) i ništa mi nije bilo, meni voda baš prija a vjerujem i svima... A uvijek će biti kontra teorije ili priče... Charlize, ni ja ne mogu bez flašice vode u torbi, volim da mi je pri ruci...  :heartkiss:

Kakva umjetnica, uvijek je drugačija i autentična... All in one, što bi se reklo... Svaka čast i njoj i njenom timu... Mada znam da su najpopularniji ljudi ujedno i napravili spoj sa onom drugom stranom... Kako god, ja kao ljubitelj muzike i umjetnosti volim maltene sve da poslušam. :) Mislim da je ona Račica u horoskopu. :) Ohoho ipak ne, sad provjerih ona je Ovan sa asc u Blizancima.

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #703 poslato: 20. Februar 2015. 10:45:02 »
Haha dobar vic  :rolf:

Dobro jutro i od mene :k1:

Malo sam procitala vasu prepisku, pa da se nadovezem da je voda moje omiljeno pice. Ne pijem sokove, nista gazirano, ne volim ni kiselu vodu, slabo konzumiram i alkohol u zadnje vreme, izbegavam ga cak i kad su prilike, ali zato vodu pijem nekontrolisano i nigde ne idem bez flasice u torbi. Najlepse pice na svetu :D
To je dobra ideja, ja volim od visnje sok :)

Van mreže charlize*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 280
  • charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!
  • Dobro se dobrim vraća <3
« Odgovor #702 poslato: 20. Februar 2015. 10:30:09 »
Nisam za to cula ranije...
Mislim da nama organizam sam javlja sta mu je i kada potrebno, samo trebamo nauciti da ga slusamo

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #701 poslato: 20. Februar 2015. 10:16:40 »
vidi, ma nije bas ni previse vode zdravo,
kazu da ispira minerale iz organizma...
procitaj na tu temu, ima na netu...

Van mreže charlize*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 280
  • charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!charlize is awe-inspiring!
  • Dobro se dobrim vraća <3
« Odgovor #700 poslato: 20. Februar 2015. 10:11:02 »
Ja se trudim da popijem i po 2-3l dnevno al to je zaista mnogo, nije da ne mogu al ne trazi mi sam organizam bas toliko. No kad se setim koliko je zdravo, nije mi tesko :D

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #699 poslato: 20. Februar 2015. 10:04:20 »
takodje, pijem najradije vodu!:)
Crno vino 2-3 puta godisnje, ma ni 1 l ne popijem u godini.
Pivo ponekad samo, leti,kad je vruce...i to pola case.