Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 151383 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Beskrajnost55*

• Gost
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #688 poslato: 19. Februar 2015. 22:58:52 »
Pa mi smo  :180: Isto ako bi gledala vladar tvoje 6 jeste  Venera te ona  :0: moj  :nat: Jupiter koji je vladar moje 2 kuce i bas hrana. Znaci ti meni pomazes da mognem ispravno hranu izabrat, posto  Venera Strelac voli saroliki jelovnik.
Gledajuci tvoju 2 kucu vladar je  Saturn Strelac takodjer  moj natalni  Jupiter :0: tvoj  :nat: Saturn, tako da tu imamo dosta zajednickog pogleda sto treba da se jede ispravno, posebno, jer bi ti bila vjerovatno vise disciplinirana vezi hrane, ali mozda zbog  Venera :0: Saturn nekad teze ide ili nemas izbora sto se tice hrane a moras zbog zdravlja da pazis na hranu.
:)
:0: su dosta jake kazu za osobe :)

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #687 poslato: 19. Februar 2015. 22:53:24 »
Kuva se recimo 10-ak minuta zavisi na kolike kocke ga isjeckas i na kojoj vatri kuvas i da jesu li vece ili manje, i da li ih kuvas sa korom (manje se brzo skuvaju bukvalno za 4minuta kao brokoli)... Evo beskrajnosti kako tvoje  SunceBik radi na moje VI polje u  Bik, ko o čemu nas dvije o hrani, zdravlju ali i o prilikama za zaposlenje...  :shmish: :rh: :meda:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #686 poslato: 19. Februar 2015. 22:50:03 »
Nisam jela tikvice... morat cu vidjet tako nesto. Jel se kuha kao krumpir :hmm:

Ja kad jedem krumpir, rizu ili makarone onda ne jedem kruh, onda mi je lakse.  :)

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #685 poslato: 19. Februar 2015. 22:47:10 »
I ja mnooogo volim da jedem grasak sa pirincem njamiiii njamm <3 a sto se tice satarasa slaba sam i na njega, al se trudim da jedem samo svjeze paprike i to tako sto pravim salate raznorazne, sto od nje, sto sa ostalim povrcem. (: Volim da pravim i pire od krompira i tikvica :)) mada volim i salatu od svjezih tikvica (sa kupusom i sargarepom, malo susama, lanenih sjemenki svjeze samljevenih, malo soli, jabukovog sirceta i maslinovog ulja).  :ocena2:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #684 poslato: 19. Februar 2015. 22:41:09 »
To sto si spomenula, to kuhano, i ja kuham. Budem sutra kelj kuhala, ali mislim da je problem kad se jela zaprze. Inace volim gljive, rizu, pire krumpir sam veceras za veceru pravila pa je bilo samo sos od gulasa od dzigarice( bas i ne volim meso, ali niam vegetarijanka).
Meni je super ovo

Mogla bi tonu pojest samo to i naravno uz salatu kupusa svjezeg il neke druge salate. Nesto mi se u zadnje vrijeme hoce kupus salata.

Jesi kad jela sataras

:224s: :224s: :224s: :224s: :shmish: Mogla bi to jest mnogo.

Moja najdraza hrana uvijek bila :)

Sad ne moram ni kruha da jedem puno mozda snitu kruha kad pravim paprikas i slicno.

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #683 poslato: 19. Februar 2015. 22:31:30 »
Onda se drzi kuvane ili barene hrane. :) Ja recimo obozavam pire krompir (na vodi tj postan, sa malo kima i malcice soli) i kuvano zito, pirinac (posebno sa karijem ili djumbirom u prahu i naravno malo soli, mada pravim i sutlijas sa kakaom al ponekad i to sa veganskim mlijekom), pasulj, boraniju, brokoli, grasak isto kuvam... Ostalo od povrca jedem sve svjeze, sem ako nije jos nesto za kuvanje (tipa ostale mahunarke, zitarice) al recimo spanac, blitva, kelj ja to sve svjeze, taj zeleniš mmmm, zbog hlorofila a i detoksikacije, minerala, folne kisjeline, itd itd... :)) Ostalo sve svjeze i paprike, i neke zacine (bosiljak, persun, celer) ma svee... A o voću da ne govorim, njega obožavam, ono mi daje energiju i jača mi imunitet.  :31:  :frut: :160s:  :superiska: ^_^

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #682 poslato: 19. Februar 2015. 22:24:30 »
Valjda budem rijesila moj problem sa stomakom. Astrologija je dosta pomogla, da vidim sto me muci, a sto ne. Zato peceno i przena hrana jako su lose za mene pa to izbjegavam. Cak i grill hrana nije dobro :jok:

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #681 poslato: 19. Februar 2015. 22:17:25 »
Sporo ali dostižno, brže od toga ne može.  :srce: :sun: :*:

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #680 poslato: 19. Februar 2015. 22:11:54 »
Ja nemam problem da nesto uradim, samo nije dobro naglo sve mjenjat, zato ja sporije idem kad nesto radim.

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #679 poslato: 19. Februar 2015. 22:10:16 »
Možeš ti i mnogo više od toga, samo i dalje stremi ka tome, biće sve više dobrih rezultata vjerujem.  :srce: :mozes: :a4: