Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 148966 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže majamar*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 85
  • majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #214 poslato: 02. Februar 2015. 23:42:45 »
I laku noć svim ljubiteljima astrologije!  <3  :zz:

Van mreže majamar*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 85
  • majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!
« Odgovor #213 poslato: 02. Februar 2015. 23:39:13 »
Ćaos društvo :225s:
Da li bi mi neko od vas preporučio neki astro-sajt gde postoji opcija izračunavanja arapskih tačaka? Možda je pitanje malo banalno, ali vidim da ovde postoji dosta ozbiljnih poznavalaca astrologije i pretpostavljam da oni najbolje znaju koji programi i sajtovi su provereni za pravljenje malo detaljnije natalne karte i njeno tumačenje... :renske:

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #212 poslato: 02. Februar 2015. 19:43:10 »

Predobra pjesma...  <3 Kakav veseljak!  :0 6:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #211 poslato: 02. Februar 2015. 13:38:41 »
Moje misljenje(citaj moje) da te trans planete  Uran Neptun Pluton nisu dobro proucene , pa onda njihov odraz teze se moze stvarno shvatit kako djeluje i dali djeluje.
Naravno osobe koje su predjeljenje Ma, mozda mogu vise objasnit da stvarno te trans planete djeluju :)
Ipak najbitnije od svega jeste da svaka osoba moze da gleda astrologiju kako njemu odgovara jel tako ;)

:shmish: :37s: :heartshape:

Bice da je to... Al recimo meni se poklopilo, Uran u 1. polju zivot mi je oduvjek bio pun promjena, i sve sto isplaniram mi je padalo u vodu, samo sto sam i pomislila... E sad ovo se moze pripisati i opoziciji izmedju Me i Ju. Neptun u 1, recimo da sam samoj sebi vjecita enigma, i da ljudima djelujem daleko i nedostupno, ukratko... Pluton u 11 e koliko su me puta prijatelji izdali u zivotu, od malih nogu, totalno su me transformisali zato sam dugo bjezala od ljudi i povukla se bila u svoj svijet u kojem sam i dan danas ali opet sada puno drugacije na to, to je neka karma garant... Tako da, meni su ove tri planete odradile posao... I ja zelim da naucim TA,, mislim da se bavi sustinom a ne nekim tamo sporednim i manje bitnim stvarima. :)  <3

Sunce bi i 5 stepeni pre vrha 12. kuće, dakle kad bi bilo u 11. imalo uticaja na 12. kuću, isto važi i za Mesec. Kritičan je MC, tu bi trebalo da neko mnogo iskusan pogleda unazad i da se vidi šta je donelo smrt majke, 8. kuća generalno predstavlja smrt ali ne mora značiti da moramo MO staviti tamo, sigurno je ona nekako bila aktivirana, ali to nije dovoljno. 12. kuća predstavlja i ono na šta ne možeš da utičeš, događaje koji se dešavaju kao sami od sebe, ono kad ti se čini da je sudbina preuzela stvari u svoje ruke i da se ti tu ništa ne pitaš. Kada se takve stvari dese, naravno da se povlačiš u izolaciju i tražiš odgovore na pitanja, neki odemo u ezoteriju, sve je to prirodno. Naći ćeš po netu da je ona vezana za duhovnost, ali to je romantičarsko viđenje poteklo od modernista, sa SO i PL u 12. kući verovatno si neka poluveštica , koja čuva slepe miševe i leči ljude pogledom i regeneriše se kao kišna glista.  :histerija:
Isto sam pristalica TA i predlažem da zanemariš PL.

Majka je pala u nesvjest kad su nam jednog komsiju ubili pa je neki covjek lelekao (i tu je pala u nesvjest, a inace je kao mala djevojcica ostala siroce, i brat joj je umro, i tesko je podnosila bilo ciju smrt) a bila je tesko bolesna, iako je uvijek bila vedrog duha pa je to vjesto krila u ocima drugih ljudi, a pala je u komu u klinicki, i tu su rekli da je dozivjela laksi mozdani udar, al kako su joj radili reanimaciju i koja je bila prejaka, sve je otislo bestraga... :( Pala je u komu, borila se 7 dana i zauvjek nas napustila... Tog dana kad sam saznala da je otisla na onaj svijet ja vise nisam bila ja, i tacno sam se ponasala od tada kao tek rodjena beba ostavljena na ulici, jako sam tesko to podnijela... To mi se najvise oddrazilo na zdravlje... Ali ne dam se... Evo jace od godinu dana sam prihvatila da je njoj bilo vrijeme da ode, a to sto je otisla iznenadno to je valjda tako moralo biti... Sami Bog to zna... I ovo sto si rekla sto sam boldovala, je ziva istina kod mene... Moguce da mi je sto zbog ovog Sunca u 12. polju... A ja sam se i prije majkine smrti da kazem bavila tada Numerologijom, i vidjela sam joj smrt u solji kad sam joj gatala... :( Od tada sam sebe krivila, a nije me poslusala da ne ide na neki put (njen rodni kraj, kao da se oprastala) i nije me poslusala da manje ide kod tih komsija... Tu sam ja prestala da gledam u Nuerologiju, i da ucim tek zapoceto ucenje Astrologije... Ali sam se uvijek vracala i opet vracala presjeke, jer bilo je jace od mene... Hvala vam puno djevojke...  <3 <3  :19s:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #210 poslato: 02. Februar 2015. 13:13:05 »
Sad ne znam dali netko namjerno zaboravlja nesto.
Isto tako kako pises vezano za Ta, ja mislim da trans planete nisu dovoljno 'tu bile' da bi se shvatio njihov nacin djelovanja.

Mislim da to sto je 'nesto' pojednostavljeno ne znaci da je i ispravno.

Gledajuci sad razliku izmedju ta dva , jer znam razliku koliko toliko , voljela bi se vratit korijenima astrologije kao sto je Ta.
Bas zato da se moze nesto dobro izgradit. A to sto godinama uzme vremena pa svako majstorstvo ne bitno dal je osoba koja zna krojit, kuhat, radit na kompjuterima, sve to uzme vremena da se iz teorije napravi nesto korisno.

Sto se tice same Ma, ona po meni nema temelja svog, vec je preuzela samo ponesto od Ta.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #209 poslato: 02. Februar 2015. 13:02:43 »
Ja nekako mislim da je proučeno, ali da smo mi ta znanja namerno zaboravili. MA je dosta pojednostavila stvari, kad uđeš u svet TA vidiš koliko ništa ne znaš i koliko je potrebno vremena da se savlada samo delić. Takođe, teže je doći i do literature, uvek se čak i zapitam koliko je informacija izgubljeno u prevodima. Živimo u eri informatičke zagađenosti, gde jednostavno ne postoji filtracija ispravnosti informacija, a što se mnogo loše reflektuje baš po pitanju astrologije, prvo sa MA koja je sve pojednostavila do bola, pa tako svako ko zna da čita otprilike može da pročita jednu knjigu i umisli da je astrolog, a to zapravo radi zbog sopstvene koristi i prodavanja magle ljudima, a onda se još pojavio i internet gde svako može da piše šta hoće, i nekom ko počinje da uči budu potrebne godine da razvdoji žito od kukolja. Ja nisam astrolog, moje zanimanje je vezano za sferu informacija pa zato i posmatram stvari na takav način.
:)

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #208 poslato: 02. Februar 2015. 12:43:38 »
 Ja mislim da je nekad tesko da se covjek opredjelji , posebno ako nije sve dobro prouceno.

Ja sam tek nedavno pocela da ucim Ta, i jako mi odgovara, te nisam toliko izgubljena kao kad sam pratila Ma.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #207 poslato: 02. Februar 2015. 12:37:27 »
Sunce bi i 5 stepeni pre vrha 12. kuće, dakle kad bi bilo u 11. imalo uticaja na 12. kuću, isto važi i za Mesec. Kritičan je MC, tu bi trebalo da neko mnogo iskusan pogleda unazad i da se vidi šta je donelo smrt majke, 8. kuća generalno predstavlja smrt ali ne mora značiti da moramo MO staviti tamo, sigurno je ona nekako bila aktivirana, ali to nije dovoljno. 12. kuća predstavlja i ono na šta ne možeš da utičeš, događaje koji se dešavaju kao sami od sebe, ono kad ti se čini da je sudbina preuzela stvari u svoje ruke i da se ti tu ništa ne pitaš. Kada se takve stvari dese, naravno da se povlačiš u izolaciju i tražiš odgovore na pitanja, neki odemo u ezoteriju, sve je to prirodno.  Naći ćeš po netu da je ona vezana za duhovnost, ali to je romantičarsko viđenje poteklo od modernista, sa SO i PL u 12. kući verovatno si neka poluveštica , koja čuva slepe miševe i leči ljude pogledom i regeneriše se kao kišna glista.  :histerija:
Isto sam pristalica TA i predlažem da zanemariš PL.

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #206 poslato: 02. Februar 2015. 12:31:31 »
Moje misljenje(citaj moje) da te trans planete  Uran Neptun Pluton nisu dobro proucene , pa onda njihov odraz teze se moze stvarno shvatit kako djeluje i dali djeluje.
Naravno osobe koje su predjeljenje Ma, mozda mogu vise objasnit da stvarno te trans planete djeluju :)
Ipak najbitnije od svega jeste da svaka osoba moze da gleda astrologiju kako njemu odgovara jel tako ;)

:shmish: :37s: :heartshape:

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #205 poslato: 02. Februar 2015. 12:25:07 »
Odlicno si mi objasnila, samo da jos sjednem i priucim sve jovo na novo, s obzirom da sam i ono od ranije pozaboravljala, a TA cu def da pokusam da skontam,... One 3 planete, Uran, Neptun i Pluton se dakle ne gledaju, ali meni Uran po MA bas radi (kao i Ne i Pl)... :)) HVALA TI BESKRAJNO!  <3 :shmish: :heartshape: :146s: :cvetko: