Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 151388 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5889
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #368 poslato: 10. Februar 2015. 13:42:26 »
Dobar dan, moje drustvo, kod mene snijeg , hladno, ja spremam kucu u subotu mi Slava.
Obasjana, drzim fige za poslic, da sve bude kako treba. <3

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #367 poslato: 10. Februar 2015. 13:29:06 »
Nema na cemu.  <3  :shmish: :0 6: Ja sam napravila tortu za brata, nisam nesto odusevljena kako je ispala al drugi put cu bolje. :)) I da, dobila sam poziv za razgovor za posao sjutra i sama sebi sam uradila num analizu. :D U mjesecu sam 785 a dan mi je 917 ali kako je u satu od 14h, to je broj 5, ispada mi 563 tako da moze ovo lijepo da bude na kraju. :))))
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15707
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #366 poslato: 10. Februar 2015. 13:14:41 »
Obasjana moja,
hvala na ovom LJUBAVI, :)

za sada samo radim, radim, radim...

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #365 poslato: 10. Februar 2015. 12:41:19 »
Dobro jutro, dobar dan Grofice, draguljce i ostali...  :heartshape: Zelim vam dan pun Ljubavi. :224s: :shmish:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže draguljce*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 145
  • draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!
« Odgovor #364 poslato: 10. Februar 2015. 11:15:17 »
Dobar dan svima i svima prijatan i ugodan dan zelim.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15707
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #363 poslato: 10. Februar 2015. 08:20:51 »
dobro jutro, pa gde ste drustvo moje ?:) <3

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #362 poslato: 09. Februar 2015. 23:20:46 »
Ja sam superiska :)))) super su ti C vitamin(citrusna voca), cajevi... djumbir i med... <3 Zelim ti brzo i uspjesno ozdravljenje. :cvetko: Idem da spavam, laku noc vam zelim....  :loovee: :rh: :0 6:

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #361 poslato: 09. Februar 2015. 22:50:25 »
 :vozdra: :heelloo: Sunasce.

Nadam se da ste svi dobro. Mene danas temparatura uhvatila uzasno je bilo.

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #360 poslato: 09. Februar 2015. 22:44:57 »
POzdrav svima <3

:shmish: Suncani pozdrav i tebi i svima... :))) <3 <3 <3

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5889
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #359 poslato: 09. Februar 2015. 22:28:53 »
Hvala Jadro,
a ti imas dva sina, pa prije mozemo da budemo ;) <3
Gasi, provodadzises, ako, ako. <3