Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 148957 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Beskrajnost55*

• Gost
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #204 poslato: 02. Februar 2015. 12:19:11 »
Pa ja tumacim karte po Ta onda to je takav sistem koristen od helenisticki autora astrologije. Jer je uvijek bilo da planete u znaku kojem jesu pripadaju tom znaku bezobzira na kojem stepenu da se nalaze.
Isto tako Ta ne uzima u obzir te vanjske planete  Uran Neptun Pluton u obzir pa onda to nema neko znacenje.

A kako se pokazalo tocnim jeste da se podje tumacit na taj nacin koji Ta ima svoja pravila utemeljena.
Osobi kojoj se tumaci moze vidjet dali je to doista tako ili nije.

Nadam se da sam objasnila dobro ipak je  Merkur :retro:  _-_ :95s:

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #203 poslato: 02. Februar 2015. 12:06:54 »
Sad sam uradila Equal Asc, i ispade mi jos da pored Sunca i Plutona u 12. polju imam. :D Koliko ti se ovaj sistem kuca pokazao tacnim?^_^
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #202 poslato: 02. Februar 2015. 11:59:44 »
Zove se equal, znaci sistem jednaki kuca, pa svi budu istog stepena :) pocevsi od  :as:.

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #201 poslato: 02. Februar 2015. 11:54:52 »
Beskrajnost,  :shmish: a koji to sistem koristis? :))  <3
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #200 poslato: 02. Februar 2015. 11:50:27 »
Ja koristim sistem isti kuca :)

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #199 poslato: 02. Februar 2015. 11:47:48 »
Ma nema na cemu , kada znam onda mi je drago da pomognem :) :*

:a4: :rh: :sun:

Odlicna pjesmica... ^_^

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #198 poslato: 02. Februar 2015. 11:34:08 »
Hvala ti puuuunooo, joj pokusacu da pronadjem tu arapsku tacku majke... A meni je tacan sat rodjenja, nego je ovaj rekao posto mu nije licilo na mene da mi je Sunce u 11 polju i da mi je Venera vladar MC-a, vec Merkur da sam rodjena bar 5 minuta ranije ako ne i koji minut vise... Majka dok je bila ziva je vise puta rekla da sam rodjena u to vrijeme kad je i zapisano inace, i tata, bas sam ga pitala i on se sjeca savrseno tog casa i minuta jer inace sam im i prvo dijete bila, dugo ocekivano... Da, ovo def, svako gleda sta mu vise odgovara.  :19s: Puuno suncanih pozdravcica za tebeee, hvala ti puuno, puno zaista. Ovaj tvoj odgovor ce mi mnogo pomoci u rjesavanju misterije mog tacnog minuta rodjenja, hehe.  :cvetko:

Ma nema na cemu , kada znam onda mi je drago da pomognem :) :*
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #197 poslato: 02. Februar 2015. 11:32:49 »
Hvala ti puuuunooo, joj pokusacu da pronadjem tu arapsku tacku majke... A meni je tacan sat rodjenja, nego je ovaj rekao posto mu nije licilo na mene da mi je Sunce u 11 polju i da mi je Venera vladar MC-a, vec Merkur da sam rodjena bar 5 minuta ranije ako ne i koji minut vise... Majka dok je bila ziva je vise puta rekla da sam rodjena u to vrijeme kad je i zapisano inace, i tata, bas sam ga pitala i on se sjeca savrseno tog casa i minuta jer inace sam im i prvo dijete bila, dugo ocekivano... Da, ovo def, svako gleda sta mu vise odgovara.  :19s: Puuno suncanih pozdravcica za tebeee, hvala ti puuno, puno zaista. Ovaj tvoj odgovor ce mi mnogo pomoci u rjesavanju misterije mog tacnog minuta rodjenja, hehe.  :cvetko:

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #196 poslato: 02. Februar 2015. 11:19:30 »
Hvala ti puno na brzom odgovoru.   :shmish: :)))) Mene buni dosta toga, em mi jedan Astrolog rekao kao netacno vrijeme rodjenja(rodjena sam ranije), em kao moderna astrologija nije ok... Tracionalna je tacnija, pa ako je tako, posto je Placidus najnoviji sistem kuca nekako sam se i zbog dvoumila za ovaj Koch i ostale starije sisteme... Ne mogu samu sebe da prokljuvim. :D Zbog zivota koji sam imala i zato sto mi je majka nije ziva, mislim da mi je Mjesec u 8 kuci a ne 9 kao po Koch sistemu... Tako da mi je Placidus tu tacniji... A opet licim sebi na Sunce u 12. polju a ne 11., kao sto pokazuje ona karta na astro.com... Ko mu ga vise zna... Nema veze... Zato sam se vratila Numerologiji.  :heartshape:

Pazi i ja sam se vremenom vise priklonila TA , e sada za sistem kuca bih pre birala sistem znak/kuca jer ne znas tacan sat .  A za mamu bih pre trebala mislim da gledas Merkur kao vladar 10 znaka i arapsku tacku majke , ali to jos neko neka vidi. Generalno sto se kuca tice mislim da svaki astrolog istrazuje koji sistem mu najvise odgovara ili opisuje situaciju :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #195 poslato: 02. Februar 2015. 11:12:23 »
Hvala ti puno na brzom odgovoru.   :shmish: :)))) Mene buni dosta toga, em mi jedan Astrolog rekao kao netacno vrijeme rodjenja(rodjena sam ranije), em kao moderna astrologija nije ok... Tracionalna je tacnija, pa ako je tako, posto je Placidus najnoviji sistem kuca nekako sam se i zbog dvoumila za ovaj Koch i ostale starije sisteme... Ne mogu samu sebe da prokljuvim. :D Zbog zivota koji sam imala i zato sto mi je majka nije ziva, mislim da mi je Mjesec u 8 kuci a ne 9 kao po Koch sistemu... Tako da mi je Placidus tu tacniji... A opet licim sebi na Sunce u 12. polju a ne 11., kao sto pokazuje ona karta na astro.com... Ko mu ga vise zna... Nema veze... Zato sam se vratila Numerologiji.  :heartshape: