Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 148969 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #194 poslato: 02. Februar 2015. 11:03:30 »
Jedno pitanjce... Koji vam je sistem kuca tacniji, Koch ili Placidus? Ili mozda neki treci, cetvrti...?? Hvala unaprijed na odgovoru. ^_^

Ja koristim Placidus, ali mozes i da pratis sistem kuca znak to je mozda najbolje. :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #193 poslato: 02. Februar 2015. 11:00:15 »
Jedno pitanjce... Koji vam je sistem kuca tacniji, Koch ili Placidus? Ili mozda neki treci, cetvrti...?? Hvala unaprijed na odgovoru. ^_^
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #192 poslato: 02. Februar 2015. 10:37:55 »
vic dana

Dva druga, Leskovčanin i Piroćanac, bez kinte u džepu, ušli u kafanu, jeli, pili... Dodje konobar.
-Evo Piroćanac, ovo je vaš račun.
- Ma, ne seri, platio sam ti!
- Nisi!
- Jesam!
I, kao uvredjen, ustaje Piroćanac, i izlazi iz kafane.
Konobar se okreće ka Leskovčaninu.
- Jesi video ovo? Neće da plati!
- Ej, aj ne seri mnogo, nego mi vrati kusur, pa da i ja begam, žena će me utepa!

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #191 poslato: 02. Februar 2015. 10:36:47 »
Opalaaaa, kakve vijesti! :))) Imam natalno  Mesec  :120: Uran bas da vidimo sta ce mi se desavati.  <3
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #190 poslato: 02. Februar 2015. 10:27:32 »
lavovska nedelja pred nama
http://profesionalnaastrologija.com/clanak.php?id=779#.VM9BitLF9lA

hvala na odgovoru beskrajna :)

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #189 poslato: 02. Februar 2015. 10:20:21 »
Dobro jutro svima!  <3 :zvezda: :rh:
Kako su slatki, zelim bar jednog ovavog... malog bjelicastog flafija!  :maza:

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #188 poslato: 02. Februar 2015. 10:14:05 »
dobro jutro drustvo...

kako ono bese kad je tr.merkur retro,
a neko u natalu ima retro merkur- jel on mora vise da se pazi u periodu tr.merkura koji ide retro, ili naprotiv-sve mu dobro ide?To sam zaboravila.
Pa ev ja imam  :nat: Merkur :retro: , ali mi ne pomaze previse, sve zavisi u kojem je znaku. Jer trenutno  :tr: Merkur  :90: moj  :nat: Merkur.

Jutro svima :wave: :55s:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #187 poslato: 02. Februar 2015. 07:46:24 »
dobro jutro drustvo...

kako ono bese kad je tr.merkur retro,
a neko u natalu ima retro merkur- jel on mora vise da se pazi u periodu tr.merkura koji ide retro, ili naprotiv-sve mu dobro ide?To sam zaboravila.

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #186 poslato: 01. Februar 2015. 12:47:47 »
Beskrajnost, Primal sunčani pozdravčići...  :sun: <3 :19s:

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #185 poslato: 01. Februar 2015. 12:43:30 »
 :heelloo: :heartshape:
Primal :)