Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 151390 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #348 poslato: 08. Februar 2015. 21:24:01 »
Veseliiiiii pozdravčić i za tebe, elenahelena.  <3 :shmish:
Kako stalno slušam muziku naletjeh na ovu pjesmu
i tekst me podsjetio na moju  Venera :0: Saturn (nekada nisam mogla da se otrgnem lancima proslosti...i stalno sam se nadala i vracala bivsima...). Inace je i trz Mesec preko mog natalnog Mars, i eto... :99s:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #347 poslato: 07. Februar 2015. 23:27:19 »
:n2:  :srce: :a6:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #346 poslato: 07. Februar 2015. 12:00:40 »
Samo naprijed :) <3

Primal*

• Gost
« Odgovor #345 poslato: 07. Februar 2015. 11:50:57 »
Evo ja sredjivala sobu. Downloadujem 10 gb knjiga o samopomoci i okultizmu, jedva cekam da se skinu :) Na engleskom su :) Na srpskom nema nigde tolika kolekcija knjiga. Taman ucim engleski i razvijam duh, ma milina ;)

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #344 poslato: 07. Februar 2015. 11:21:01 »
Jutric ja isla  :snegapuno: :zima1: bas sam se umorila :)

Nadam se da ste mi dobro jutros. <3 <3 <3 :ch1: :ch2:

Primal*

• Gost
« Odgovor #343 poslato: 07. Februar 2015. 11:00:07 »
 :heelloo: :heelloo: :heelloo: :shmish: :shmish: :shmish: :224s: :heartshape: :19s:

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #342 poslato: 07. Februar 2015. 10:44:41 »
Dobro jutro, dobar dan... kako kome...  :zvezda: :225s: :shmish:

Van mreže majamar*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 85
  • majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!
« Odgovor #341 poslato: 07. Februar 2015. 09:17:48 »
Jutrooooo! :208: :208: :brr1: :brr1: :brr1:

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2820
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #340 poslato: 06. Februar 2015. 20:11:10 »

Gasi bas ti je lepa cera   <3 <3 <3
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #339 poslato: 06. Februar 2015. 19:53:03 »
Bas tako, posebno zato sto je  :as:  Ribe  koja je uvijek njezna i krhka :)