Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 148959 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Primal*

• Gost
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #184 poslato: 01. Februar 2015. 12:42:58 »
Neobicna pesma, svidja mi se. Pozdrav svima koliko vas ima :)

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #183 poslato: 01. Februar 2015. 12:37:36 »
Dan Suncana :wave:

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #182 poslato: 01. Februar 2015. 12:20:41 »
Dobar dan svimaaaaa...  <3 :skocko:
Samo optimistično!  :trcko:  :n6: :cheerss: :leto1:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #181 poslato: 01. Februar 2015. 11:57:26 »
Bas je  :shmish: :shmish:

Meni uskoro ove godine ulazi firdarije  Mesec/ Saturn  vladar 3 kuce. Pa namjeravam kupit ove godine knjige koje budem citala tjekom ove godine.
Jer trenutno Firdarija  Mesec/ Mesec vladar 9 polje astrologije, nije ni cudo da se aktiviralo :)

Gledajuci solara 2014/15 bas je bila sva u  Mesec simbolici, te sam psihicki ozdravila :)

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13413
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #180 poslato: 01. Februar 2015. 11:42:16 »
Jutro svima.

Bas kad govoris o tom Uranija  sto se tice firdarija, ja sam bas kad je  Merkur 2001 poceo da se skroz zanimam ;) za astrologiju. Naravno povezano sa  Merkur/ Mesec kao i prosle godine firdarije  Mesec/ Mesec.
Tako da mogu potvrdit barem po firdarijama :)

jutro draga moja  <3 npr ja sam u periodu merkur/mars intenzivnije a inace od samog pocetka perioda merkura meni je interesovanje aktivno,kupovala sam knjige,i meni je tad bio period merkur/mesec,al se nisam znacajno pomakla dok nisam kupila komp i poce a na netu da istrazujem :) dakle posle 2003,a 2003 sam kupila prve knjige

a ovo je moja mala curica,slika od juce,nikako da postavim :) tp je ono sto sam ja uradila u periodu mesec/mesec

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #179 poslato: 01. Februar 2015. 11:35:53 »
Jutro svima.

Bas kad govoris o tom Uranija  sto se tice firdarija, ja sam bas kad je  Merkur 2001 poceo da se skroz zanimam ;) za astrologiju. Naravno povezano sa  Merkur/ Mesec kao i prosle godine firdarije  Mesec/ Mesec.
Tako da mogu potvrdit barem po firdarijama :)

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13413
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #178 poslato: 01. Februar 2015. 11:26:24 »
xexeex da vidim koliko sam astroloski kodirana i mapirana  <3 <3

hehe draga,ako je to uopste astro u pitanju :)svi znakovi imaju i svoje termine,pa ako nije ,radice se o necem drugom,a ne o astro,plus da dodam,ako je neko sklon ozbiljnom proucavanju,to ce se neizostavno manifestovati kad se po firdarama pokrene period npr bas merkura i jupitera,ili planete koje ti oznacavaju astro i bavljenje sa tom oblascu,ne moras ti u tome biti aktivna ceo zivot,moze se nesto dogoditi sto ce te pokrenuti...

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #177 poslato: 31. Januar 2015. 17:29:44 »
<3 (: <3
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #176 poslato: 30. Januar 2015. 22:38:40 »
Elena svak moze postat astrolog, samo treba imat volje :)

Primal*

• Gost
« Odgovor #175 poslato: 30. Januar 2015. 21:41:27 »
Ja sam po astro kodovima pravnik (što i jesam), astrolog - nesam školovala :D Šalim se, učim po malo, kad nađem volje i vremena. Elena, samo napred,  :yoda: :heartkiss: