Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 163740 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • Reputaciona snaga: 15703
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui

Beskrajnost55*

• Gost

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #661 poslato: 19. Februar 2015. 10:52:05 »

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #660 poslato: 19. Februar 2015. 10:46:34 »
Ali je super, jer te tjera da pleses :) :baby_dance: :trbuh:

Na mreži Obasjana Suncem :)*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1368
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #659 poslato: 19. Februar 2015. 10:36:33 »
Jooojjj znam ovu verzijuuuu uz ovu sam ucila da igram u plesnu skolicu kad sam bila mrvica, aawwwwh djetinjstvo...  :m5: :srce: (:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #658 poslato: 19. Februar 2015. 10:33:05 »

• * Komšija prijatelj *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #657 poslato: 19. Februar 2015. 10:27:48 »
Daj da cujemo zivlju verziju, ja volim da slusam ovakve pjesme, jos na portugalskom a la brasilliano awwwhhhh. :love:

Super, pij ga sa maslinovim ili kokosovim uljem 3x dnevno nakon obroka prvi dan po jedna kap, inace origano ulje ima jak ukus zato ne stedi malsinovo ili kokosovo ulje, bar pola supene kasike imaj i onda ukapaj prvi dan po 1 kap ulja divljeg origana u to i popij uz vodu nakon toga... I puuuno vode pij, da bi sto prije izasla ta bakterija/sta li vec od cega imas kasalj... Pomoci ce ti sigurno...  :srce: :sunflower: :sun: :224s: :shmish:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #656 poslato: 19. Februar 2015. 10:20:23 »
Bate forte o tambor, eu quero I tic tic tic tic tac...  :superiska: :srce: :leto1:
Ja imam malo zivlju verziju :)

Jutro svima <3 <3
Otisao mi je drago da kupi ulje il caj sto si preporucila Sunasce :) Ubi me kasalj nisam spavala cijelu noc. :(

• * Komšija prijatelj *
« Odgovor #655 poslato: 19. Februar 2015. 10:08:36 »
Bate forte o tambor, eu quero I tic tic tic tic tac...  :superiska: :srce: :leto1: