Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 151923 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15707
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #333 poslato: 06. Februar 2015. 14:43:54 »
naidjem na FB na text i slike, na temu kako izgledaju cerke i majke u istim godinama, bas zanimljivo
Pa evo moje slike iz 20 te godine, i moja cerka kada je imala isto toliko, nema slicnosti :)
sem u ocima.
Imam saturna na ASC pa sam ozbiljna ;)
a ona je devica ASC  (merkur u konjukciji sa saturnom), A SUNCE u vodoliji.

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #332 poslato: 06. Februar 2015. 13:53:20 »
Vidim da si Vesela Gasi, nadam se da se neces danas umorit :shmish: :fala:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #331 poslato: 06. Februar 2015. 13:50:36 »
 :wave: :heelloo: :wave: :m5: :m5:

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #330 poslato: 06. Februar 2015. 13:30:26 »
 :heelloo: :vozdra: :punosnega: :zima1: :idila:

Ovde snjeg i dosta napadalo.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #329 poslato: 06. Februar 2015. 11:37:57 »
dobro vam jutro, peeetaak
ovo-petak
znaci samo nama sto smo zaposleni..;) radujemo se vikendu!

:wave: svimaaaaaa na ovaj divni Venerin dan! :)) Ja cekam na posao, a do tada, uzivaaam...  :heartshape: :m11: :sun:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #328 poslato: 06. Februar 2015. 09:23:18 »
vic dana
Lav Gersman kaze:

После 40 година жена сама има право да одлучује колико има година старости и где је код ње струк.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #327 poslato: 06. Februar 2015. 08:16:28 »
dobro vam jutro, peeetaak
ovo-petak
znaci samo nama sto smo zaposleni..;) radujemo se vikendu!

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #326 poslato: 05. Februar 2015. 23:33:04 »
 :shmish: :nitenite: :a6: :zz:

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #325 poslato: 05. Februar 2015. 23:29:29 »
Volim i komedije, sto filmove sto serije... :)))))) Idem na spavanjac, laku noc svima...  :vozdra: :shmish: :nightumbrela: <3
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #324 poslato: 05. Februar 2015. 23:23:30 »
Ja nemam tv, zato imam laptop pa ako zelim gledat neki film YT ima puno tog :)

Uvijek je dobro pogledat po koju komediju :)