Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 150327 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #286 poslato: 05. Februar 2015. 16:16:01 »
A par clanova/ca su mislili da je Cor Scorpionis musko (iako sam oznacila da sam zensko na profilu), a ja kad sam davala naziv sam zapravo mislila na Srce Skorpije tj moj Asc. koji je na Antaresu... Jos je tada i trz. Saturn u znaku Skorpije bio oko mog Sunca... Tako da ovaj nick je daleko bolji i nema zabune ni za koga. :)):shmish: :leto1:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Primal*

• Gost
« Odgovor #285 poslato: 05. Februar 2015. 16:08:43 »
Jeste neobičan nick  <3

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #284 poslato: 05. Februar 2015. 16:07:04 »
Jeeeeeeste, taj nalog sam koristila ranije  :zvezda: pa sam prestala jer nisam mogla da se ulogujem sa istim kad sam promijenila mejl adresu, pa sam morala ponovo da se registrujem, a ostala sam na ovom nalogu (Cor ne koristim) jer mi je ovaj novi nick puno puta ljepsi. :))  <3
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Primal*

• Gost
« Odgovor #283 poslato: 05. Februar 2015. 15:57:34 »
Obasjana, da li je nalog Cor Scorpii isto tvoj? Nešto sam pobrkala. Super ti je to što vodiš računa o sebi. Forum je prepun ljudi koji inspirišu. Pravo blago :) :wave:

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #282 poslato: 05. Februar 2015. 15:51:51 »
Glasam za sirovu biljnu ishranu jer je najukusnija i najzdravija.  <3 :frut: :sun: Veliki pozdrav i za tebe Primal....  <3  :shmish: :0 6:

Primal*

• Gost
« Odgovor #281 poslato: 05. Februar 2015. 15:49:53 »
Kupovni voćni jogurt ima previše šećera. Najbolje je napraviti.  <3 Pozz svima.

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #280 poslato: 05. Februar 2015. 14:17:45 »
Mozda bas budem to probala.

Jel se to moze zamjenit sa vocnim jogurtom?

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15707
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #279 poslato: 05. Februar 2015. 14:12:28 »
odlicno je,probaj

ja sam letos stalno doruckovala kiselo meleko sa 2-3 vreste voca
recimo stavim naseckanu bananu, jabuku, suvo grozdje
ili dinju, jabuku, grozdje i sl-sta imas kod kuce

odlicno je :lubenica: :frut: :superiska:

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #278 poslato: 05. Februar 2015. 13:57:44 »
Ja uzivam jest voce inace, hvala Sunasce :) <3

Ali trenutno pokusavam sredit stomak i ocistit od svih losi stvari sto sam jela, ako ko ima recept za 3 jela dnevno neka mi na pp poasalje <3 <3 <3

Gasi jogurt sa jabukom>:hmm:

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #277 poslato: 05. Februar 2015. 13:24:59 »
Ja doruckujem svjeze voce ili vocni smoothie kao napitak, kako koji dan. :)) A sto se tice masaza nisam ni na jednu isla do sada, isla sam na one bspl. :D