Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 148810 puta)

Kora i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže majamar*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 85
  • majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #139 poslato: 27. Januar 2015. 19:31:49 »
vic dana

Od kada datira kavaljerski običaj propuštanja
žena da prve prođu
kroz vrata?
- Naime naši preci su na taj način proveravali
da li u pećinama ima
medveda..

...vic godine  :160s: :223s:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #138 poslato: 27. Januar 2015. 15:11:00 »
"Sve dok su vam glavni problemi nesretne ljubavi, nedostajanja, strije, celulit i višak kilograma, nemate pojma koliko ste srecni."

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #137 poslato: 27. Januar 2015. 15:09:59 »
Nina Badric peva:

Sada znam da je mome srcu nebo granica
tvoja ljubav mu je zadnja stanica

vise se ne bojim otkad tebe poznajem
ti si taj, moja dusa samo tebe osjeca
neka stane cijeli svijet i pogleda
moje oci pune ljubavi

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #136 poslato: 27. Januar 2015. 13:54:53 »
uzivajte

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #135 poslato: 27. Januar 2015. 13:45:39 »
 :fala: :shmish:
I tebi draga :) i stvarno tvoj avatar lijepo sija :)

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #134 poslato: 27. Januar 2015. 13:34:54 »
Halo Obasjana :)

I meni isto, obozavam  <3 <3

:rh: :sunflower: Puuno srdačnih pozdravčića. :srceto: :))))
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #133 poslato: 27. Januar 2015. 13:04:43 »
ha ha ha
Cao Bes i Ananina...:)

i to sto kazes-odmori malo
ha ha -nasmeja me :), ko da ja ne bi?

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #132 poslato: 27. Januar 2015. 12:23:00 »
Halo Obasjana :)

I meni isto, obozavam  <3 <3

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5863
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #131 poslato: 27. Januar 2015. 11:59:56 »
Jutro Gasi, Bess.Meni se ponovo grip vratio, sad sam izgubila glas.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #130 poslato: 27. Januar 2015. 11:57:16 »
Zdravo svimaaaaaa  <3 sviđa mi se što vidim ovoliko srcića po ekranu. :)))))
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/