Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 151922 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #303 poslato: 05. Februar 2015. 21:45:43 »
Pa sad dali ce boljet zavisi  gdje se nalazi u natalu :) i kucama kojima vlada , ali kad to prodje onda bude sve dobro. godina od 29 do 30 testiranje strpljenja ;)

Po Vedskoj mi vlada I i VI kucom... A po MA V i XII kucom... Ja mislim pozitivno, sta god da ce da mi se dogodi to tako mora biti... :)
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #302 poslato: 05. Februar 2015. 21:43:17 »
Ja inace obozavam da radim bilo sto sa rukama, a radit sa zemljom nesto je prvi korak prema tom. Zato raidm goblene , pisem ;) I naravno znam sastavljat djelove skupa kao sto su stolovi, ormarici itd.

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #301 poslato: 05. Februar 2015. 21:42:12 »
I ja isto <3 Ja ne volim ovaj Mesec u Devica, ubija mi psihu kad se tu "nasadi" Jer mi je nad 8 poljem - strahovi. Devica - preterana analiza. A Saturn isto postujem. Sade sati su mi bile katastrofa...Ali, evo, ziva sam i zdrava ;)

Moja kuma ima Mjesecak u Djevici i ona dosta analizira :)) i odlicna joj je intuicija, Merkur joj u Ribama... :) <3 I meni su Sade sati bili kao tebi... Cim smo zive i zdravee odlicno smo prosle zaista. ^_^

I meni  :mcc: Bik, nisam frizerka, ali mogla bih biti, bez obzira kakvu frizuru da imam( imam dugu kosu) ja sama sebi skracujem vrhove, ( jer ne volim cekanje, zakazivanje kod frizera) i zanimljivo uvijek budem zadovoljnija svojim radom nego strucnog frizera, takodje cerkama redovno odrzavam kosu, a obe imaju dugu. A inace mi je venera u djevici.

Ni ja nisam zadovoljna sa frizerima, posebno zato sto vecina njih radi sa tupim makazama pa se krajevi brze ostecuju... Eto vidis, Venera u Djevici daje tu pedantnost, plus vladar joj je Merkur koji je inace "odgovoran" za neki talenat sa rukama... :)
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #300 poslato: 05. Februar 2015. 21:39:29 »
To i tako silno zelim, da se osamostalim da budem sposobna samu sebe da finansiram za zivot, skolovanje, putovanja i sta sve ne... :) Ali i da radim ono sto volim i u cemu sam najbolja... Jedva cekam Saturnov povratak, iako znam da ce da boli... Volim ja Sakija, uvijek mi je donosio mudrost i transformaciju na bolje.  :srceto:

I ja obozavam boravak u prirodi, pogled na Nebo, na zelenilo oko sebe, sumu, neki potocic kako zubori i cvrkut ptica... Awwwwh...  :basta2:  :lucky: :heartshape:

Pa sad dali ce boljet zavisi  gdje se nalazi u natalu :) i kucama kojima vlada , ali kad to prodje onda bude sve dobro. godina od 29 do 30 testiranje strpljenja ;)

I meni  :mcc: Bik, nisam frizerka, ali mogla bih biti, bez obzira kakvu frizuru da imam( imam dugu kosu) ja sama sebi skracujem vrhove, ( jer ne volim cekanje, zakazivanje kod frizera) i zanimljivo uvijek budem zadovoljnija svojim radom nego strucnog frizera, takodje cerkama redovno odrzavam kosu, a obe imaju dugu. A inace mi je venera u djevici.
Pa da dispozitor  Venera je  Merkur gdje imaju medjusobnu recepciju Ananina :)

I ja isto <3 Ja ne volim ovaj Mesec u Devica, ubija mi psihu kad se tu "nasadi" Jer mi je nad 8 poljem - strahovi. Devica - preterana analiza. A Saturn isto postujem. Sade sati su mi bile katastrofa...Ali, evo, ziva sam i zdrava ;)
Primal pa nije kod tebe  Mesec Devica vec  Vaga.

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5899
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #299 poslato: 05. Februar 2015. 21:37:04 »

Primal*

• Gost
« Odgovor #298 poslato: 05. Februar 2015. 21:36:26 »
To i tako silno zelim, da se osamostalim da budem sposobna samu sebe da finansiram za zivot, skolovanje, putovanja i sta sve ne... :) Ali i da radim ono sto volim i u cemu sam najbolja... Jedva cekam Saturnov povratak, iako znam da ce da boli... Volim ja Sakija, uvijek mi je donosio mudrost i transformaciju na bolje.  :srceto:

I ja obozavam boravak u prirodi, pogled na Nebo, na zelenilo oko sebe, sumu, neki potocic kako zubori i cvrkut ptica... Awwwwh...  :basta2:  :lucky: :heartshape:

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #297 poslato: 05. Februar 2015. 21:31:04 »

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #296 poslato: 05. Februar 2015. 21:26:49 »
Da kad bude povratak  Saturn onda ce bit zabavno, tko zna moze svasta da bude :) Ali to ce biti borba sama sa sobom bez mogucnost da ti netko pomogne.

Mene cini sretnom kad sam u prirodi :)

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #295 poslato: 05. Februar 2015. 21:25:24 »
Sa ovim tranzitom cu ja doznati sta mi je ciniti posto sam po Vedskoj Astrologiji, Vaga/Skorpija, a imam Veneru i Saturn u konjukciji na Asc. :)
Tako da u naredne 2,3 godine ja ima jos da se transformisem, mnooogo sam happy zbog ovoga. :))

Ja recimo imam sklonosti ka sadnji zacina :) a cvijece nesto i ne volim... Oko vockica ne znam nista al zato moj tata zna dosta.  <3  :0 6:

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #294 poslato: 05. Februar 2015. 21:20:30 »
Uzivam radit bascu, i naravno bas smo sadili drveca :)

Ako bi gledala po Ta  Merkur joj je jako lose postavljen  Strelac

Budem analizirala njenu kartu sljedeci mjesec pa cu vidjet , znam samo da je ona voljela uvijek oko kose da radi pa mi nije cudno da je htjela da i zavrsi za frizerku. :)