Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 151391 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Beskrajnost55*

• Gost
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #268 poslato: 05. Februar 2015. 10:10:59 »
Istina.

Ovde snjeg uzas... :brr: Nisam mogla ni na pijacu da odem danas.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15707
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #267 poslato: 05. Februar 2015. 10:01:45 »
da, sve je to navika, ja se od 6 godine budim oko 6h,
zbog obdanista,
pa onda zabog skole,
pa zbog posla, i tako
44 godine, navikao bi se svako ;)

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #266 poslato: 05. Februar 2015. 09:57:33 »
Pa drage moje vi se rano dizete, ja ne moram :) a ond zaspem posli 12 navecer :)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #265 poslato: 05. Februar 2015. 09:41:53 »
kosmo, ha ha
i ja isto, zaspim vec oko 22 h, i budim se oko 6h :)
imamo isti bioritam
 <3

Van mreže kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1267
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #264 poslato: 05. Februar 2015. 09:40:30 »
Dobro jutro i od mene  :hi:
Bes ja odmorna posto uvece zaspim do 22h tj sa kokoskama rano  :lol: pa ujutro jedva cekam da izadjem iz kuce napolje.
Kosmo Natal

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #263 poslato: 05. Februar 2015. 09:34:23 »
Jutro svima :nightumbrela:

Nadam se da ste se vise naspavali od mene. <3 <3 <3 <3 <3 <3

Van mreže MajaLo*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1375
  • MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!
« Odgovor #262 poslato: 05. Februar 2015. 08:41:52 »
Dobro jutro svima...nadam se daste mi svi dobro...uskoro cu se sa vama druzitiintezivnije :) prosto falite ;) :* <3

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #261 poslato: 05. Februar 2015. 08:06:48 »
vic dana

Nedeljno popodne sa Leom KIš..
Lea: Kako ste?
Gost: Dobro..
Lea: Ha,ha,ha,ha,ha.... Hajmo jedan veliki aplauz..

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #260 poslato: 05. Februar 2015. 07:56:45 »
dobro jutro, :)

ovde ima prepodnevna smena  :), i vecernja smena,
jedni pozele dobro jutro, a drugi laku noc- sta cete lepse? :) <3

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #259 poslato: 05. Februar 2015. 00:23:39 »
Hvala punoo na divnim komplimentima, a ja sam odusevljena ovim forumom. <3 :))) Laku noc i ja vama zelim, i svima ostalim koji me citaju...  :a4: Puuuno srdacne tople energije za miran san...  :0 6:

<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3