Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 148960 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Beskrajnost55*

• Gost
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #104 poslato: 24. Januar 2015. 20:24:00 »
 :wave: :heartshape: Liona.

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #103 poslato: 24. Januar 2015. 19:27:25 »
 :night:  svima, dugo me nije bilo <3

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2820
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #102 poslato: 24. Januar 2015. 13:17:51 »
Dobar dan svima .

:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5865
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #101 poslato: 24. Januar 2015. 12:45:55 »
Dobar dan, moje dame. <3 <3 <3 <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #100 poslato: 24. Januar 2015. 11:54:11 »
 :heelloo: :159s:
Majo.

Van mreže MajaLo*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1375
  • MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!
« Odgovor #99 poslato: 24. Januar 2015. 11:45:49 »
:* svima  <3 kako ste mi?

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #98 poslato: 24. Januar 2015. 11:19:30 »
Jutro svima.

Danas nam nema Grofice :)
Htjedoh rec da zbog nje sam kupila razeno brasno pa cem intergralo mjesat sa tim.

Iznenadjena sam kako kod nas nemaju vise razliciti brasna osim razenog, integralnog i kukurznog :)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #97 poslato: 23. Januar 2015. 14:28:48 »
samo neka si ti vredna, cenim ja to kad nesto sam covek preduzima, i kad je trud ulozen;)

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #96 poslato: 23. Januar 2015. 13:51:45 »
Vjerujem da jeste :) samo ja nisam kupovala za sad druge, vec samo to jedno za probu :)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #95 poslato: 23. Januar 2015. 11:57:14 »
Ja sam kupila samo 1 kg integralnog brasna , pa bi samo malo probala da vidim kako ce ispast. :)
kupila si 1 kg psenicnog integralnog
ali, ukusnije je sa najmanje dve vrste-kupi i razano brasno-videces koliko je dobro