Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 151869 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15707
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #233 poslato: 04. Februar 2015. 13:55:22 »

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #232 poslato: 04. Februar 2015. 10:31:21 »
Jutric svima :wave: :heartshape: :heartshape: :heartshape:

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #231 poslato: 04. Februar 2015. 10:06:16 »
Awwwwwwwwwwwwwwh, zvala ja Sunce da se pojavi vise (a inace pada kisa koliko moze) i evo se pojavilo tako sam srecna kao da me je culo :D slucajnost ili ne mnoooogo sam srećniijaaaa!  :rh: :skocko:  :srce: :bojadin: :rs: :sun:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #230 poslato: 04. Februar 2015. 09:52:43 »
Guten Morgen/Guten Tag!  :heartshape: Kako ste spavali? Ja sam kao mali bebchek, i nesto divno sam sanjala...  :0 6:

majamar, hvala na divnoj pohvali...  :shmish: :)))   

:muzika2: Obozavam da ih slusam...  <3
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #229 poslato: 04. Februar 2015. 07:39:18 »
dobro jutro :)

ps
majamar, hvala na pohvali za nic i avatar
ima ovde divnih ljudi, mastovitih ali i pametnih i vrednih,
pa sve sama vidis ;)
kiss za tebe

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13418
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #228 poslato: 04. Februar 2015. 00:48:23 »
Lorelei,zaboravih cestitku za rodjkas da posaljem,ovih dana bas nekoliko bitnih rodjosa zaboravih nenamerno,puno ljubim  <3
evo moja mala danas zakera sa hranom i onda odjednom pojede onako lavovski dobru kolicinu,e svasta...a mesec u lavu,hahah

Majamar,dobrodosla,izvini i tebi na zakasnjenju dobrodoslice,bas nam je prijatan forum :)  :bebiron:  :loveyou:

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #227 poslato: 03. Februar 2015. 23:59:20 »
Ovde svi lijepo odgovaraju i rado pomazu ako treba :)

Van mreže majamar*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 85
  • majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!
« Odgovor #226 poslato: 03. Februar 2015. 23:50:37 »
svidja mi se i ova slika za avatar,
ali sad mi se bas uklopilo sa imenom grofica- ta slika krune
Kad sam se učlanila na forum (što beše nedavno), bilo mi malo bzv da komentarišem, ali odmah su mi zapali za oko sjajni nikovi, posebno Grofica (mnogo dobro zvuči), Beskrajnost i Obasjana Suncem (mnoooogo dobro) :rock: Svaka čast za maštovitost! Slažem se za sliku, htedoh ustvari nju da prokomentarišem, pa skrenuh s misli...

Van mreže majamar*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 85
  • majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!
« Odgovor #225 poslato: 03. Februar 2015. 23:37:57 »
:wave: :wave: Majamar. Zasto me zahvaljivas  :hmm:
:* pa kad mi neko lepo odgovori na pitanje, red je da se barem zahvalim na odgovoru  :chizi: :chizi:

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #224 poslato: 03. Februar 2015. 15:25:42 »
svidja mi se i ova slika za avatar,
ali sad mi se bas uklopilo sa imenom grofica- ta slika krune