Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 148955 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #54 poslato: 20. Januar 2015. 08:23:11 »
dalje..
radi se i test intolerancije na hranu, sta ko sme da jede od nas...
recimo ja po tom testu smem:

MASLAC(BUTER),OVCIJI SIR,KOZJI SIR,
ZITARICE:JECAM,HELJDA,SEME LANA,OVAS,KLICE ZITA,RAZ,INTEGRALNO PSENICNO BRASNO
PECURKE:VRGANJ,SAMPINJONI,LISICARKA,BUKOVACA
MORSKI PLODOVI:RAKOVI,JASTOG,DAGNJE,HOBOTNICA,SKAMPI,LIGNJE,VONGLE
SOJA:MLEKO OD SOJE,TOFU SIR,
MESO:PILETINA,PACETINA,GUSCJE MESO,CURETINA,SVINJETINA,MORSKI PLODOVI,ZECETINA,JAGNJETINA, KONJSKO MESO,TELETINA,IZNUTRICE,SRNETINA,FAZAN,SOM,PASTRMKA,SMUDJ,KECIGA,TUNJEVINA,SKARPINA,
ZUBATAC,RIBA LIST,LOSOS,BELA RIBA,SKUSA,
ULJA I SIRCE:JABUKOVO SIRCE,VOCNO,MASLINOVO ULJE,LANENO ULJE,VINSKO SIRCE
POVRCE:PLAVI PATLIDZAN,CVEKLA,BROKOLI,PROKELJ, SARGAREPA,KARFIOL, CELER,KRASTAVAC,MIRODJIJA,BORANIJA,REN,KELERABA,MASLINE,PASKANAT,BUNDEVA,BELI KUPUS,
KOSTUNJAVI PLODOVI:BADEM,BRAZILSKI ORAH,KIKIRIKI,LESNIK,MAK,SEME BUNDEVE,SEME SUNCOKRETA,ORAH,INDIJSKI ORAH,KESTEN,PISTACI
POVRCE:PRAZILUK,SOCIVO,ZELENA SALATA,CRNI LUK SVEZ,PERSUN KOREN,PAPRIKA,ROTKVICE,CRVENI KUPUS,KISELI KUPUS,KELJ,SPANAC,BLITVA,PARADAJZ,TIKVICE,REPA,SARENI I ZUTI PASULJ,
PICA:PIVO,CRNI CAJ,KONJAK,ZELENI CAJ,VOCNI ZASLADJENI SOKOVI,GAZIRANA SLATAKA PICA,KAFA BEZ KOFEINA MOZE!

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #53 poslato: 20. Januar 2015. 08:20:57 »
dr. Gifing ima ordinaceje u vise gradova,
tacno je Primal sto napisa
nije u pitanju dijeta, vec trajan nacin ishrane. Nisi kolicinski ogranicen,...nisi nikad gladan,nisi nervozan...

Ona daje i suplemente, prirodne, koji idu uz ovaj rezim,-da se brze pokrenu masnoce i izbace stetne materije, to je svakom razlicito, a meni je dala:
SOJA LECITIN (kosta oko 2.000,00 rsd)
OLIGOGAL HROM (oko 400,00rsd)
OMEGA 3 (400,00RSD)
i za ciscenje jetre-Silymarin  (360,00 rsd)
-i cini mi se i L karnitin sa magnezijumom    490,00

to ubrzava pocetak izbacivanja svega sto nam ne treba u telu                                                           

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #52 poslato: 19. Januar 2015. 20:10:33 »
Ovo super izgleda Primal jedina greska sto se ne jede mlijeko :hum:
Ja sam inace mjerila da bi trebalo biti 6 sati izmedju obroka.

Primal*

• Gost
« Odgovor #51 poslato: 19. Januar 2015. 20:08:29 »
Ne, hrono ishrana je nacin ishrane. Imas 3 obroka na 4-6 sati, imas sta se sme jesti sta ne dok si u periodu restrikcije (kad hoces da smrsas), i kad se zavrsi taj period restrikcije nastavljas do kraja zivota po ovim pravilima, jer nije u pitanju dijeta, vec trajan nacin ishrane. Nisi kolicinski ogranicen, nisu iskljucene brojne namirnice koje se inace dijetom iskljucuju iz ishrane, cak se i slatkisi mogu jesti (ali kad prodje period restrikcije - kad dostignete zeljenu tezinu. Traje najmanje mesec dana)

http://hronokuhinja.rs/sta-je-restrikcija/

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #50 poslato: 19. Januar 2015. 20:05:47 »
Istina, ja nisam nikad probala pit takve, moja sestra jeste pa se skoro otrovala takvima.

Van mreže Nenuš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36229
  • Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #49 poslato: 19. Januar 2015. 20:01:56 »
     Ma kakve tablete, ko zna šta sve stavljaju u te tablete za mršavljenje :hum: :nempojam:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #48 poslato: 19. Januar 2015. 19:55:35 »
Znaci da je bas hrana, a ne tablete?

Primal*

• Gost
« Odgovor #47 poslato: 19. Januar 2015. 19:47:58 »
Sad sam bas zainteresirana kako to ide :)
Evo linkovi koje sam pronasla o hrono ishani i koje citam trenutno. Mozete se uclaniti i u grupe na fb o hrono ishrani. 

http://hronohrana.com/

http://www.hronoishrana.com/

http://hronokuhinja.rs/

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #46 poslato: 19. Januar 2015. 18:41:40 »
Sad sam bas zainteresirana kako to ide :)

Primal*

• Gost
« Odgovor #45 poslato: 19. Januar 2015. 18:32:53 »
bila sam pre 5 godina kod dr.Ane Gifing (ima svoj sajt zena)
odlicna je, prosla sam tako sto sam skinula za 3 meseca 11kg a da nisam uopste bila gladna, odlican joj je program
Da Hrono ishrana :) Pocinjem od sutra sa hrono ishranom, kupila sam namirnice za sutra. Pisacu na blogu o tome kako mi ide. Nazalost, pretpostavljam da je njena ordinacija u Bg-u pa ne mogu da odem kod nje, pa moram ovako na svoju ruku. Cujem sve pohvale u vezi sa ovim nacinom ishrane, Zakon privlacnosti je cudo! Kao da me Univerzum ohrabruje da konacno pocnem zdravo da zivim.