Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 148967 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Beskrajnost55*

• Gost
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #44 poslato: 19. Januar 2015. 16:54:48 »
Ako mognes Jadranka voljela bi mozda pomogne.
Ja imam 84 kg na viiu 1 '68 cm.
Znaci jedno 14=18 kg.

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2820
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
« Odgovor #43 poslato: 19. Januar 2015. 15:38:01 »
Rece mi skoro kuma  koja je smrsala 18 kg za skoro 3 meseca . Kaze obratila se u klinickom centru Bgd kaze ima neki zavod za pomoc  gojaznim osobama . Uz zdravstvenu knjizicu ,razgovor sa doktorom pa putem analize krvi dobila je sta sve sme da jede . Onda sta je  dobro . Pitali su je za bolesti u porodici pa kad je sve nabrojala  u kratkom roku opet uz knjizicu uradila je silne rezultate sto bi inace cekala ko zna koliko . Nekako to valjda ide urgentno preko tog zavoda . Moram bas da je pitam za tacan naziv i sve pratece pa ako nekog zanim javim . ja bih isla mada ja nisam  preterano gojazna sad imam nekih 82 kg ali na ranijih
65 , 66, 67 meni je strasno ,nego me sve nesto mrzi da se cimam prevozom
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #42 poslato: 19. Januar 2015. 15:04:54 »
kad procitah -prebrzo jedem-
odmah pomislih -sigurno ima mars u biku-
kad ti otvorih natalnu-
ono stvarno tako-mars u biku!!!:)

Znam ih jos sa tim polozajem-sve muskarci-prebrzo jedu!!

Samo eto ja sam zensko Gasi i jela sam poput muskog brzopleto. Ali usporavam da ;)  ali navika koju je teze promjenit.
Dok jedem moram se podsjecivat 'sporo jedi  gdje zuris' i tako ide pomalo, ali nekad zaboravim da mislim pa onda zeludac ima uzasan problem da preradi hranu, te nakon brzo jedenja osjecam da sam gladna jos. Slicno se sinoc desilo, zato ja isto moram jest supice, ali sad pomalo su ok.

Samo jaka volja Bess a i drugacije se covek oseca...ja sada nemam problem i da jedem u sred noci.

Da volja. Kod mene cijeli zivot borba sa ovim, ovo je 4 borba i budem opet pobijedila.
Uvijek je bolje kad nisi pretjerano debel istina da je bolje :)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #41 poslato: 19. Januar 2015. 15:00:51 »
bila sam pre 5 godina kod dr.Ane Gifing (ima svoj sajt zena)
odlicna je, prosla sam tako sto sam skinula za 3 meseca 11kg a da nisam uopste bila gladna, odlican joj je program

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #40 poslato: 19. Januar 2015. 14:58:51 »
Blago tebi Majo...
Moj najveci problem jeste zvakanje , prebrzo jedem.
Mada pomalo rijesavam dileme kruha( kao danas pravim kelj spuno krumpira) te onda ne trebam puno kruha.
Isto grickalice nisu problem osim kad mi se nesto gricka...... i kako da to rijesim ne znam....ali super ideje :)

kad procitah -prebrzo jedem-
odmah pomislih -sigurno ima mars u biku-
kad ti otvorih natalnu-
ono stvarno tako-mars u biku!!!:)

Znam ih jos sa tim polozajem-sve muskarci-prebrzo jedu!!

Van mreže MajaLo*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1375
  • MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!
« Odgovor #39 poslato: 19. Januar 2015. 14:57:38 »
Blago tebi Majo...
Moj najveci problem jeste zvakanje , prebrzo jedem.
Mada pomalo rijesavam dileme kruha( kao danas pravim kelj spuno krumpira) te onda ne trebam puno kruha.
Isto grickalice nisu problem osim kad mi se nesto gricka...... i kako da to rijesim ne znam....ali super ideje :)
Samo jaka volja Bess a i drugacije se covek oseca...ja sada nemam problem i da jedem u sred noci.

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #38 poslato: 19. Januar 2015. 14:57:20 »
Nisam znala da piletina ne deblja....... ribu bas i ne volim.

Blago vama koji umijete da se uredite  :160s: :160s: :223s:

Van mreže MajaLo*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1375
  • MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!
« Odgovor #37 poslato: 19. Januar 2015. 14:56:08 »
     Bravo Majo :223s: :160s: to je i meni cilj, ja imam mnogo više KG, od porodjaja nikako da se dovedem u red. Pre trudnoće sam na mojih 1,70cm imala 68kg i bilo mi je savršeno, a posle porodjaja (kao i u toku trudnoće) sam se usvinjila kao najgore prase =) Sad imam 110kg (znači bila sam bure, ma kakvo bure, ko morž na plaži...) i želim da se vratim makar na 70kg, jer debljina počinje užasno da mi utiče na zdravlje :S
:D :D :D ajde bre Neno,znas kako kazu,bolje da ljulja nego da zulja hahhahahahhahah....salim se....meni je jedino pritisak posle te dijete bio toliko nizak da je to uzas,cak se par puta i sastavio....

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2820
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #36 poslato: 19. Januar 2015. 14:55:34 »
Sve pohvale i za Nenu i za Majalo . Svaka cast kad ste uspele da se disciplinujete . [/b] <3

Od kad sam ostavila cigare a verovatno i od operacije zucne kese sto svo kazu da se zene ugoje po 20 kg posle operacije . Za mene je to tadabilo nezamislivo . kad evo vec sam dobila nekih 15 -18  . Nikako da krenem da bilo sta preduzmem po pitanjukilaze .Sto kazes ti Neno zdravstveno pocelo da mi smeta . Ufff  ufff
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Nenuš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36229
  • Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #35 poslato: 19. Januar 2015. 14:53:31 »
     Baš to Gasi :aha: želim i zbog Dude i zbog sebe da produžim svoj "vek trajajnja" što je više moguće :)
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~