Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 148958 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #34 poslato: 19. Januar 2015. 14:52:05 »
piletina i riba ne goje...
a senf je super na piletini i susam...;)

Neno bravo sto pazis sata jedes i mrsavis, zdravije je i lepse ces se osecati:)

Van mreže Nenuš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36229
  • Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #33 poslato: 19. Januar 2015. 14:50:41 »
     Bravo Majo :223s: :160s: to je i meni cilj, ja imam mnogo više KG, od porodjaja nikako da se dovedem u red. Pre trudnoće sam na mojih 1,70cm imala 68kg i bilo mi je savršeno, a posle porodjaja (kao i u toku trudnoće) sam se usvinjila kao najgore prase =) Sad imam 110kg (znači bila sam bure, ma kakvo bure, ko morž na plaži...) i želim da se vratim makar na 70kg, jer debljina počinje užasno da mi utiče na zdravlje :S
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #32 poslato: 19. Januar 2015. 14:46:24 »
Blago tebi Majo...
Moj najveci problem jeste zvakanje , prebrzo jedem.
Mada pomalo rijesavam dileme kruha( kao danas pravim kelj spuno krumpira) te onda ne trebam puno kruha.
Isto grickalice nisu problem osim kad mi se nesto gricka...... i kako da to rijesim ne znam....ali super ideje :)

Van mreže MajaLo*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1375
  • MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!
« Odgovor #31 poslato: 19. Januar 2015. 14:40:42 »
Ja sam sa 85kg spala na 57kg za 4 meseca.Takodje sam izbacila secer,slatkise,masnocu,peciva.Jela sam crni hleb (ali ne uvek),pilece belo meso i curetinu koju sam pekla u rerni bez masnoce.Od sokova samo koji su 100 % voce.

Van mreže Nenuš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #30 poslato: 19. Januar 2015. 14:39:12 »
     Ja moram sporo da žvaćem, jer nemam sve zube :histerija: zato sam se i opredelila za "tečnu" ishranu :histerija:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #29 poslato: 19. Januar 2015. 14:35:32 »
To ti je super Neno.
Samo se drage moje cuvajte kad jedete, nemojte prebrzo da zvacete kao ja  :5s:

Van mreže Nenuš*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #28 poslato: 19. Januar 2015. 14:32:16 »
     O da, pohovano meso uvaljano u susam :!!!: Probala prošle nedelje kada su bili majstori :up:

Ja mogu meso i bez hleba da jedem, naročito ako je sa roštilja.

Inače, od Septembra ne jedem ništa sem supica i čorbica, izbacila sam hleb, peciva itd... izbacila sam sokove i gazirano, nema grickalica, nema slatkiša... jedem 2 puta dnevno samo i smršala sam 15kg.

Januar pravim pauzu, malo da se podsetim šta je normalna kuhinja (jer sam napokon renovirala i sredila kuhinju, pa mogu da se vrzmam po njoj) al od Februara se vraćam veganskoj ishrani, jako mi prija :kuva:

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2820
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #27 poslato: 19. Januar 2015. 14:28:36 »
Sve je super osim sto dobijamo kg . Evo i sad je mesio hleb . Dodao je sitno seckane crne masline , ruzmarin ,susam i suncokret .I kako da ne jedem dok je jos vruc hleb .
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #26 poslato: 19. Januar 2015. 14:26:33 »
Ja i rositlj se uopce ne slazemo. Zbog necega meni to bas ne sjedne onda budem  :&

Van mreže Nenuš*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #25 poslato: 19. Januar 2015. 14:21:04 »
     Super je to :ok: JA tako pečem piletinu :aha: ubijem se ko siroče :lol: Senf je dobar jer sam po sebi tj u sebi ima puno dodatnih začina, pa time doprinosi poboljšanju ukusa mesa :kuva: