Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 156139 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže astrodream*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 371
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #19302 poslato: 11. April 2021. 13:33:17 »
Uživaj  <3
Vrh šolja  :*:

Na mreži Alex94*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 432
  • Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!
« Odgovor #19301 poslato: 11. April 2021. 12:45:47 »
Lepo 😍 Uzivaj u kafi 🥰

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #19300 poslato: 11. April 2021. 12:07:37 »
     Evo malo mog :sun: i maslačaka :*: i lepog vremena :srecko: uz dodatak Čupave :dog: naravno :lol:

:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži Bess555*

• Prijatelj Foruma
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 618
  • Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!
  • Somewhere over the rainbow
« Odgovor #19299 poslato: 10. April 2021. 20:46:00 »
Malobrojni su oni pred kojima smo sasvim opušteni. Bilo da nam se neko divi, ne podnosi  nas, ima nekakva očekivanja ili možda čak i strah, stvara se napetost koja komunukaciju čini usiljenom. S druge strane, opuštenost koju osećamo pred tim nekim "našim" ljudima plod je balansa kojim odiše naš odnos. Nema očekivanja, potraživanja, precenjivanja, potcenjivanja, nema ničeg što preteže na bilo koju stranu. Sklad. Uz takve duše duša se odmara.
Brankica Damjanović
Natal
https://i.imgur.com/HfnKNKZ.png

Najveće postignuće
je da budete ono što jeste
u svijetu koji konstantno pokušava
od vas napraviti
ono što niste.

Ralph Waldo Emerson

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1363
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #19298 poslato: 10. April 2021. 18:23:41 »
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #19297 poslato: 09. April 2021. 15:23:12 »
     Ja se lepo danas ispričala sa komšijom dok sam pajala šorom https://i.imgur.com/S837i8R.mp4 :inlove: vrapce :inlove:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži Alex94*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!
« Odgovor #19296 poslato: 08. April 2021. 19:35:41 »
Bess 🤗 <3

Na mreži Bess555*

• Prijatelj Foruma
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 618
  • Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!
  • Somewhere over the rainbow
« Odgovor #19295 poslato: 08. April 2021. 19:22:22 »
Aleks :braavoo: :224s: :shmish: cu da kopira ovo <3
Natal
https://i.imgur.com/HfnKNKZ.png

Najveće postignuće
je da budete ono što jeste
u svijetu koji konstantno pokušava
od vas napraviti
ono što niste.

Ralph Waldo Emerson

Na mreži Alex94*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #19294 poslato: 08. April 2021. 12:36:48 »

Van mreže Šmišonja*

• * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #19293 poslato: 07. April 2021. 15:41:51 »

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~