Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 151389 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5889
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #19058 poslato: 13. Decembar 2020. 11:59:28 »
Dobar dan, kako ste  <3
Nalda, obicno se tako tumaci.

Van mreže Nalda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 23
  • Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.
« Odgovor #19057 poslato: 10. Decembar 2020. 19:40:33 »
Pitanjce. Kako tumačimo horoskop bez tačnog vremena rođenja? (podne) a bez rektifikacije?
Sumnja je jedina sigurnost.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 852
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #19056 poslato: 05. Decembar 2020. 19:12:16 »
Hvala Neno  <3 <3 sad cu da pogledam bas

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36353
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #19055 poslato: 05. Decembar 2020. 17:49:58 »
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #19054 poslato: 05. Decembar 2020. 16:31:45 »
Kako.izgpeda sideralna karta? Oprosti sto sam dosadna ali bas bih da ukapiram 😁😁

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #19053 poslato: 05. Decembar 2020. 15:35:20 »
     Radila si preko Sideralne karte ? Đotiš nema klasične aspekte (samo one "poglede", kod njih se planete "gledaju" a kod nas se aspektuju)
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #19052 poslato: 05. Decembar 2020. 12:46:44 »
Hm,moguce da Neptun tu mesa prste kod tebe ove nedelje cim ti se desavaju takve stvari 🤔

Sad sam bas procitala sta si napisala sta se gleda i ja tek sad vidim da meni 3 polje pocinje u biku 😂😂 vladar je Venera u Strelac- visa znanja ,kosmicka npr
Venera se posmatra jedino sa Mars,suvladar 3 polja je Merkur u Jarac u konj sa Sunce i opoziciji sa Mesec,pa bih rekla da bi mi intuicija radila ko svajcarac,ne smem da se emotivno otvaram,jer se odmah aktivira aspekt  Mars kvadrat Neptun 🤔

A u sinastriji kako se vidi povezanost telepatijom? Isto se gledaju vladari 3 polja kod obè osobe i da li imaju nekih poveznica ili ne?

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #19051 poslato: 05. Decembar 2020. 03:13:12 »
     A kad smo kod telepatije & intuicije, po MA ja imam pokazatelje ( Merkur u 1 polju vladar Mesec iz 12 koji je vladar 10, a i Neptun u 3 polju koji ima aspekt baš sa Mesec i to :90: pa Pluton pored Sunce i :as: sa kojim taj Neptun ima egzaktan aspekt :60: itd...) i ova nedelja mi je baš okrenuta ka tome.

Inače ne smatram da imam ni intuiciju ni telepatiju ni ništa od toga, ali... nije ni intuicija ni telepatija niti predosećaj ili pak jeste ove nedelje proradila ko blesava :

Sreda : vraćam se iz Kovina sa advokatom (kupljena kuća & sklopljen ugovor) i pričam mu o mojoj sestri koja živi u NS i sa kojom nisam u kontaktu duže vreme (od negde Leta 2013 jer se ona malo nadurila što nije mogla da se ubaci u kombinaciju vraćanja imovine oduzete posle drugog svetskog rata ~ vezano za mlin za koji sam ja jedini "naslednik" te opcije) i najednom mi stiže poruka baš od nje (nešto vezano za Deliblato baš i porodičnu grobnicu)

Četvrtak : pišem poruku čoveku koji obezbeđuje prevoz za selidbu, da ako možemo da pomerimo za popodne njegov dolazak (da bi procenio obim stvari da li mogu da stanu u kamion) jer Dudi baš nije bilo dobro, kad u tom trenutku me on zove i kaže da li možemo da odložimo viđenje za Petak jer njegovom sinu nije dobro i mora da ga vodi kod lekara...

Petak : došao je jedan tatin i moj kolega iz taksija da bih ja mogla da prozujim po gradu i kupim neke stvari za Db i ja mu kažem da svratimo do benzinske pumpe da uzme gorivo i on kao ma jok nema potrebe... posle samo par minuta smo stali, tj ostali bez goriva... čovek u čudu, kaže pa sipao sam benzin jutros, a predveče vraćamo se kući i ja ga iznebuha (nemam pojma odakle mi) pitam kako mu je mama... u tom trenutku zvoni mu mobilni i brat mu javlja da je mama pala i povredila ključnu kost...

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #19050 poslato: 05. Decembar 2020. 02:45:39 »
Veče :komp:

Ja to ne gledam preko MA ili TA što se tiče pokazatelja u natalu vezano za intuiciju & telepatiju, već koristim Đotiš pravila za to :

1. 3 polje
2. vladar 3 polja
3. postavka vladara 3 polja
4. Ashtakavargha (snaga planete) vladara 3 polja
5. planeta koja posmatra vladara 3 polja ili pak ona koju posmatra planeta vladar 3 polja (to posmatranje su njihovi aspekti)
6. naravno sama postavka Lagne (1 polja) vezano za Nakshatra Pada Graha (u kojem je sazvežđu i u kojem je od 4 nivoa tog sazvežđa i planete koja vlada tom Nakshatra i Pada) kao i postavku vladara 3 polja u Nakshatra Padi
7. treba da postoji povezanost između vladara 1 i 3 polja
8. treba da postoji povezanost između vladara 2 i 3 polja (2 polje je kako osoba govori, priča, pa tako vidimo da li je u mogućnosti da verbalizuje svoju intuiciju)
9. treba da postoji povezanost između vladara 3 i 4 polja (4 polje je pokazatelj duhovnog & mentalnog stanja osobe)
10. Mesec :0: SMČ pokazatelj je ne samo snažne intuicije i telepatije već i umeća komunikacije sa duhovima i onostranim (ali često to može da bude iskrivljena slika, tj padanje pod uticaj tih entiteta sa druge strane, jer je Mesec Um, Svest a SMČ mora da dominira, vlada nad nekim, da manipuliše sa njim)
11. Mesec :0: JMČ takođe može na to da ukaže, ali većinom slučaja to umeće šteti osobi (jer ti entiteti potpuno preuzimaju Um te osobe i često se ova :0: smatra vrlo lošom za mentalno zdravlje)
12. treba da postoji povezanost između vladara 3 i 5 polja (5 polje je duhovnost i Viša Učenja)
13. treba da postoji povezanost između vladara 3 i 9 polja (9 polje su mudraci & učitelji, Više Kosmičke Sile, snovi)
14. treba da postoji povezanost između vladara 3 i 10 polja (10 polje je Karma, pokazatelj da li osoba uopšte treba da sluša svoju intuiciju i da razvija u ovom životu svoje prekognitivna umeća)
15. povezanost vladara 3 i 6 polja je ok, ali pošto je 6 polje malefično, to pokazuje više da će intuicija & telepatija da budu pogrešni (ili će da štete zdravlju)
16. povezanost vladara 3 i 8 polja je ok, ali više u mističnom i magijskom smislu (8 polje je praktikovanje misticizma i magije, kroz koji se dalje razvijaju intuicija i telepatija)
17. povezanost vladara 3 i 12 polja je ok, ali može da ukaže da ta intuicija i telepatija "između žita" ma koliko bili jaki & precizni uništavaju osobu na pishičkom i fizičkom nivou (12 polje je polje svega onoga što nosi sa sobom negativne energije i neprijatelje ~ osobe koje će želeti da povrede osobu zbog njene intucije & telepatije = prognoza)

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #19049 poslato: 04. Decembar 2020. 22:19:52 »
Drustvo ,kako se moze videti u natalu telepatska povezanost sa nekim ?