Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 148856 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 313
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #18879 poslato: 30. Avgust 2020. 12:07:42 »
E to već liči na moj ukus... I slažem se sa tobom. Taman djeluju isprano  :histerija:
Hvala  <3

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36225
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18878 poslato: 30. Avgust 2020. 06:07:20 »
Neno vratih na ova tvoja objašnjenja za moj čart da vidim ove VT pa mi upade u oči ovo što obojah crvenom :lol: Po VT i terminu si vidjela ovo za svetliju kosu, a po čemu za tamniju? Iskreno se nadam da preovladava ovo da je tamniji. Jes da kažu da Venera u Lav voli plave, ali onda sam ja neki izrod ili moj  :as: u Škorpija dominira pa zato volim crne... :vuk3:  i nikako plavušane!  :histerija:

P. S. Djurdjevak evo vidi ovo prvo što sam citirala za VT2 (Mesec u Vodolija koji daje izgled mom budućem) i termin kako je Nena objasnila po mom čartu. :aha:

Pa svetlija opcija može da bude svetlo smeđa kosa, ne mora da bude plava (inače ni ja ne volim plave muškarce, iako je i meni Venera u Lav ... nekako mi deluju "isprano" da nemaju "boje" u sebi uopšte...) Znači opcija nijansi smeđe boje napr (zbog onog "crvenkastog" odsjaja) :as: u Škorpija nema veze sa tim što ti voliš markantnije muškarce, već ima veze sa Saturn u 7 polju kod tebe :pamet:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 759
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #18877 poslato: 29. Avgust 2020. 19:44:26 »
Po ptolomejevoj podeli,neko visok,sklon gojenju ali vezba,odrzava liniju bas zato da se ne ugoji ko prase pred bozic 😁😁 moze imati prodorne oci npr,takodje duhovni tip osobe,jaka intuicija,duboke emocije
Takodje moze da pokaze na to da ima dominantnu vodu u natalu,znak-podznak u nekom vodenom znaku,ja bih rekla ribe jer Jupiter vlada Ribe ili Strelac ali pre bih rekla Ribe

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #18876 poslato: 29. Avgust 2020. 19:42:37 »
Aha ,ukapirala sam ,ovako  Venera je u terminu  Jupiter, Mars u terminu  JupiterMesec u terminu  Merkur ,to je po tradicionalnoj podeli termina,ako pogledam ptolomejeve termine, Venera je u terminu Jupiter, Mars u terminu  Mars i Mesec u terminu Pluton 😳😳 kukuuuu

Sto bi znacilo po prvoj  podeli da je to neko.visok krupan,sklon gojenju verovatno,onako slatko pufnast ali se nekako odrzava da nema 200 kila 😂😂  jedino ovaj Pluton  moze mi govoriti da ima mracmu stranu i to emotivmu verovatno ,rekla bih da je neko crne kose i ocju  a moze biti i smedj braon boja...

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #18875 poslato: 29. Avgust 2020. 18:35:26 »
Hvala ti,videcu posle pa javkjam

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #18874 poslato: 29. Avgust 2020. 18:27:14 »
https://www.keplerunited.org/upload/file/47%20Planetarni%20termini.pdf

Nadjoh ovo za termine. Mislim da je
Nena meni gledala po egipatskim terminima pa je zato Mesec u terminu Merkur po ovoj prvoj tabeli

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #18873 poslato: 29. Avgust 2020. 18:23:58 »
Evo sad cu bas da citam,zivo me znaima da ukapiram kako se to tumaci ❤

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #18872 poslato: 29. Avgust 2020. 18:11:44 »
     Ako gledamo iz ugla TA, Mesec ti je u terminu Merkur koji je tebi u Lav što bi dalo primetnog muškarca mladolikog izgleda (jer je tu pored njega i Venera isto i oboje su u 10 polju, na uglu planeta je bolje vidljiva, pa tako i ovaj Merkur daje "primetnost" u izgledu) Mesec ima :90: sa Saturn iz Bik što znači da će taj muškarac biti prosečne visine i dosta mršav (što će mu i dati taj mladoliki izgled) neće biti u onom smislu "mršav ali mišićav" jer Mars em ima :90: sa Saturn em širu :180: sa Mesec ~ možda će imati po malo bledunjavo rumeni ten, sa svetlijom kosom, koja u mladosti je gusta i kovrdžava, ali kako idu godite tako se prvo kovrdže gube, a posle i sama kosa.

Tako bi ovaj potencijalni partner bio :as: u Bik sa Venera u Lav u 4 polju, a tu je i Saturn u istom znaku sa tim virtuelnim 1 poljem, pa vidimo primetnog, možda i malo starijeg muškarca (ili makar deluje zrelije za svoje godine, možda nosi bradu) Vrlo ponosnog hoda, širokih ramena i grudnog koša, vrlo lep u suštini, ali onako klasična "starinska" lepota. Tradicionalista je i vrlo vezan za dom i porodicu, ali u isto vreme ima napet odnos sa ukućanima ili se nešto loše desilo u domu što  ga "tera" da nikada ne bude kući. Lice je malo tamnije kao i kosa i oči, ali ima primetnog crvenkastog odsjaja na kosi, tj rumenila na licu. Oči su svetlije, živahne, neobične boje.

Neno vratih na ova tvoja objašnjenja za moj čart da vidim ove VT pa mi upade u oči ovo što obojah crvenom :lol: Po VT i terminu si vidjela ovo za svetliju kosu, a po čemu za tamniju? Iskreno se nadam da preovladava ovo da je tamniji. Jes da kažu da Venera u Lav voli plave, ali onda sam ja neki izrod ili moj  :as: u Škorpija dominira pa zato volim crne... :vuk3:  i nikako plavušane!  :histerija:

P. S. Djurdjevak evo vidi ovo prvo što sam citirala za VT2 (Mesec u Vodolija koji daje izgled mom budućem) i termin kako je Nena objasnila po mom čartu. :aha:

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #18871 poslato: 27. Avgust 2020. 14:26:37 »
Udji na temu lunarni dnevnici i tamo ces videti da li si napravila vec temu 😊

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 66
  • alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.
« Odgovor #18870 poslato: 27. Avgust 2020. 14:00:25 »
Dobar dan 😁
Treba mi pomoc 🙈 Ne secam se jesam li otvarala temu za lunar 🤔 Htela boh da postavim jer je poceo pre dva dana pa me zanima sta mi 'dobro' donosi 😎