Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 151194 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 849
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #19048 poslato: 04. Decembar 2020. 11:46:19 »
Jutro <3 <3

Na mreži Madzarica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 16
  • Madzarica barely matters.Madzarica barely matters.
« Odgovor #19047 poslato: 04. Decembar 2020. 11:22:18 »
Jutroo <3

Na mreži alexandra94-86*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 117
  • alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!
« Odgovor #19046 poslato: 02. Decembar 2020. 22:53:45 »
I ja imam svesku, tu sam pisala ono bas osnovno znaci, polja, oznake, vladari, aspekti... Odstampala sam i za stepene i tu drzim te papire.

Van mreže Nalda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 22
  • Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.
« Odgovor #19045 poslato: 02. Decembar 2020. 17:58:37 »
Pa, solar odvojeno, pa poređenje solara sa natalnom.  Nemam pojma kako i zašto se solar deli na kvartale.

A imaš temu u delu predikcije tu gde je solarni povratak temu Solarni kvartali.
Sumnja je jedina sigurnost.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #19044 poslato: 02. Decembar 2020. 17:57:18 »
Da,kvartal solara

Van mreže Nalda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.
« Odgovor #19043 poslato: 02. Decembar 2020. 17:55:34 »
Ne kapiram, kvartal čega? Solarnog horoskopa? Nisam sigurna da znam o čemu se radi.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #19042 poslato: 02. Decembar 2020. 17:54:16 »
Evo sad bas gledam,kvartal je skoro pa isti sa poljima kao natal moj,s tim sto je kvartalno sunce selo na natalnu veneru imaju konj,juce je bila egzaktna 🤔 sad ce i merkur tranzitni da sedne uskoro na nataknu veneru pa kasnije tokom meseca ide i tranzitna venera 🤔

Van mreže astrodream*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 340
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #19041 poslato: 02. Decembar 2020. 17:44:41 »
Gledaj kakve aspekte pravi sa natalnim planetama i da li će biti nekih značajnih tranzita na taj kvartal :)

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #19040 poslato: 02. Decembar 2020. 17:42:35 »
Sve se spremam da kupim jednu finu sveski kod kineza i nikako da odem da kupim,zaboravim ali je super imati jednu svoju svesku za astro i milina hehe

Meni poceo od danas valjda zadnji kvartal,kako to da tumacim? Traje 3 meseca to sam shvatila ali kako da ga tumacim? Kao klasican chart i na sta je fokus ?

Van mreže Nalda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #19039 poslato: 02. Decembar 2020. 15:43:44 »
DD.  :144s:

<3

Imate li svesku sa osnovnim pojmovima o astrologiji koju redovno prelistavate?

Haotičan mi je rukopis, i prilično ima grešaka u pisanju, ali volim svoju svesku.

Uzeta kod Kineza za 200 din.