Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 148863 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 760
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #18869 poslato: 27. Avgust 2020. 01:01:30 »
I meni se slika uveca takodje a preko moba sam jer me mrzi da palim lap top pa svs citam i gledam na fonu

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36225
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18868 poslato: 27. Avgust 2020. 00:39:55 »
     Kako ne :hmm: Ja i preko moba i preko kompa kad kliknem na sliku ona se uveća :hmm:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 79
  • La tormenta is leading the good life!La tormenta is leading the good life!La tormenta is leading the good life!La tormenta is leading the good life!La tormenta is leading the good life!La tormenta is leading the good life!La tormenta is leading the good life!La tormenta is leading the good life!La tormenta is leading the good life!La tormenta is leading the good life!La tormenta is leading the good life!
« Odgovor #18867 poslato: 26. Avgust 2020. 22:45:39 »

Malo smeha na račun :k1: :lol:
ne vidi se nista...ne moze se uvecati

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #18866 poslato: 25. Avgust 2020. 18:09:57 »
Moze  :kafffa:

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #18865 poslato: 25. Avgust 2020. 17:31:08 »
     Možemo da dodamo i "forumska kafa" :heh:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #18864 poslato: 25. Avgust 2020. 17:17:30 »
😂😂😂😂😂😂

Van mreže Anubis Bastet*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #18863 poslato: 25. Avgust 2020. 15:02:00 »

Malo smeha na račun :k1: :lol:

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 56
  • Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.
  • Posle kise, sunce sija jace.
« Odgovor #18862 poslato: 25. Avgust 2020. 10:12:56 »
Meni ovaj tranzitni Mars gradi trigon na vladara druge kuce u trecoj na Mesec na IC
Zelela  bih da se odselim ali finansije su problem. Tranzit Neptuna je u trigonu sa vladarem i suvladarem cetvrte kuce. Pokretac ce verovatno biti neka brza planeta. Mozda do kraja godine mogu da ocekujem selidbu. :rh:

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 66
  • alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.
« Odgovor #18861 poslato: 25. Avgust 2020. 06:51:24 »
Pokusacu do veceras da nadjem ta tumacenja pa cu ovde da napisem.

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 313
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #18860 poslato: 24. Avgust 2020. 23:25:48 »
Imaće karakteristike Jarac, jer je vladar  :desc: tvoj Merkur u Jarac. Ne znam šta može dati to da je razveden. Čitala sam da obično  Vodolija na  :desc: daje razvedenog partnera ili kada je  Uran uključen u priču. Ti imaš  Merkur :0: Uran pa je možda zato to rečeno. Ne znam koliko je to moguće zaključiti na osnovu toga, jer tvoj  Merkur ima razne  :0: :mislilac: