Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 148866 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 66
  • alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #18859 poslato: 24. Avgust 2020. 23:18:00 »
Nije takav bio, ali ja sam ga upoznala preko prijatelja.
Ne znam po cemu su videle brak. Moja sedma govori i ida ce partner biti razveden i da postoji mogucnost da ima dete. Imace karakteristike jarca.

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 313
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #18858 poslato: 24. Avgust 2020. 22:47:18 »
Gledajući tvoje 7. polje tvoj partner bi trebao da bude povučen, sklon analiziranju, rezervisan po pitanju emocija. Društven ili ga možda upoznaješ preko prijatelja. Tako nešto bih ja rekla.
Misliš da ti je stajao brak sa tim momkom zbog prelaska  Saturn preko tvog stelijuma u  Jarac uključujući i vladara 7. polja -  Merkur?

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.alexandra94-86 has an aura about them.
« Odgovor #18857 poslato: 24. Avgust 2020. 22:05:39 »
Ne znam da li se poklapa. Nisam to gledala.

Pa jeste, a i obicno osobe koje predugo drze kocnice (ja) izvuku deblji kraj.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 760
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #18856 poslato: 24. Avgust 2020. 21:48:17 »
Pa uvek ima opcija slobodne volje,ali ima i sudbina koje su neizbezne i sudbina koje mogu da se menjaju,uvek losi odnosi u bilo kom smislu su tu da nas nauce da zavolimo sebe jer smo u jednom trenutku prestali da volimo sebe i da rastemo duhovno i da sirimo vidike 🙂 nista nije neresivo samo je strah od bola za nijansu veci od prilika koje imamo i uvek ali uvek se osobama koje ne vole iznenadjenja i rizike u zivotu desavaju bas te stvari gde ti se ponudi nesto u smislu ili ili i ti ne znas sta bi,jer ne znas sta te ceka

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #18855 poslato: 24. Avgust 2020. 21:32:49 »
Da li ti se uklapao on sa opisom 7. kuće?

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #18854 poslato: 24. Avgust 2020. 21:27:16 »
Meni je za 2018. ili 2019. stajao brak sa tadasnjim deckom, ali ja sam njemu raskinula. To je npr po meni ono 40% sto niko ne zna, samo navodimo mogucnosti.
Karakter, strahovi i tako neke stvati se vide.

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #18853 poslato: 24. Avgust 2020. 21:14:01 »
Slažem se sa Alex. Mislim da je natalna + predikcije itd. pokazuju potencijale u životu. Npr. džabe ako nekom u natalu piše da će imati 2 fakulteta - lupam, ako on ne ode da se upiše ni na jedan.
Medjutim, ono što me baca u konfuziju je kako onda svi imamo opis partnera i otprilike godine kada možemo ući u brak ili sudbinsku vezu? Da li, znači, ako već imam tog nekog ja ću ga tokom života svakako neminovno sresti? Da li su neke stvari neizbježne?
Ako kapirate šta hoću da kažem...  :idea1:

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #18852 poslato: 24. Avgust 2020. 20:41:19 »
Jeste, slazem se ali dzaba ako ja sedim u cetiri zida. To je isto kao ovi sto okrecu solje svaki dan i ocekuju decka, a ne izlaze iz kuce.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 760
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #18851 poslato: 24. Avgust 2020. 20:37:11 »
Hahha ali to je istina,mozes biti procitan preko natala,jer se sve vidi ,vidi se kakav si koje su ti mogucnosti,gde ces imati prepreka da ne kazem izazova,gde ces se spoticati ,gde napredovati,koji su ti strahovi zelje...

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #18850 poslato: 24. Avgust 2020. 20:26:48 »
Po meni dzabe natal, ako mi ne iskoristimo tu mogucnost koja nam se nudi tako da samo mozda 60% mogu da nas procitaju.

Delom se tesim, jer ne volim kad me 'citaju' :D