Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 152150 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Nalda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 23
  • Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #19008 poslato: 17. Novembar 2020. 13:46:06 »
Koji su vaši etički principi kad su tumačenja u pitanju? Da li biste ikada rekli klijentu da će mu neko blizak umreti? Ja ne bih, nikad.
Sumnja je jedina sigurnost.

Van mreže Nalda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.
« Odgovor #19007 poslato: 16. Novembar 2020. 10:24:29 »
Tužila budalčinu za iznudu. Ako je veća suma novca. I prijavila ga i poreskoj pride.
I prevaru  <3

Van mreže Nalda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #19006 poslato: 16. Novembar 2020. 08:39:54 »
Imam cudnu situaciji i volela bih da me neko posavetuje....tako bih bila zahvalna....
Naime, pre mesec i po dana sa astrologom dogovorim astro uslugu i istog momenta uplatim o od tada mi se astrolog NE JAVLJA
..
Ni na viber, ni na poziv, ni na sms, ni mesinger, ni na mail..........
......
Da, osecam se kao progonitelj svaki put kad pokusam da stupim u kontakt...... Molim za savet: sta biste vi uradili?
Tužila budalčinu za iznudu. Ako je veća suma novca. I prijavila ga i poreskoj pride.

Van mreže misha.it*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 2
  • misha.it has no influence.
« Odgovor #19005 poslato: 15. Novembar 2020. 18:47:10 »
Jesi ti sigurna da si dobro uplatila, da nisi nesto pogrijesila ili sl. Nije mi poznato da se neko zalio koji god astrolog da je u pitanju. Zato mislim da je neka greska, ipak je Merkur bio  :retro:

Ma naravno, uplaceno online, nema greske.....
Ljudi, verujte ja toliko sokirana dokle ljudi mogu da idu. Sacekacu do sutra u toku dana da vidim da li ce se zena oglasiti, a onda ide prijava drustvu za zastitu potrosaca, privatna tuzba i poreska inspekcija. I verovatno cu vam ovde svima javno reci o kome se radi... mesec i po dana pokusavam da budem strpljiva i dajem prostora za razna opravdanja, ali.......pa niko nije budala....pogotovo ne u 21. digitanom veku u kojem zivimo......

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5901
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #19004 poslato: 15. Novembar 2020. 18:18:04 »
Naravno....apsolutno sam normalna osoba i tolerantna i zato me sve ovo sokira...... Jedno "javljam se cim budem mogla" bi bilo sasvim korektno i prihvatljivo...
Ali....ovo......nemam reci
Jesi ti sigurna da si dobro uplatila, da nisi nesto pogrijesila ili sl. Nije mi poznato da se neko zalio koji god astrolog da je u pitanju. Zato mislim da je neka greska, ipak je Merkur bio  :retro:

Na mreži Madzarica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 16
  • Madzarica barely matters.Madzarica barely matters.
« Odgovor #19003 poslato: 15. Novembar 2020. 17:57:45 »
Ma ja samo igre igram 🤣🤣ko nikad u zivotu. Ma samo da prodje ovo stanje i ova korona, da se zivot vrati na staro..jos sam i kg nabacila pa sam sama sebi fuj, nzm kad sam uspjela nabacit 5+ 🤣

Na mreži alexandra94-86*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 125
  • alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!
« Odgovor #19002 poslato: 15. Novembar 2020. 11:57:55 »
Ucenje jezika pomaze kod depresije i anksioznosti.

Nema na cemu i ako ti je lakse pisi 🙂

Na mreži Madzarica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #19001 poslato: 15. Novembar 2020. 11:44:23 »
Hvala ti.. <3 ma da moracu nema druge dok ovo ne prodje 🙄😀

Na mreži alexandra94-86*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 125
  • alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!
« Odgovor #19000 poslato: 15. Novembar 2020. 11:37:21 »
Drago mi je da si bolje. Bezvoljna si zato sto si kuci. Polusaj da citas knjige ili ucis neki jezik 🙂

Na mreži Madzarica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #18999 poslato: 15. Novembar 2020. 11:29:30 »
Madzarica, kako si?

Ej dobro jutro. Pa onako bolje sam, nisam imala temperaturu, al imam jaku glavobolju i vrtoglavicu samo mi se spava i lezim. Kasljem..al procice nadam se 🙏 samo sam i ja nesto cudna, sva sam osjetljiva nemam volje ni za sta mozda ubija ovo sto sam kuci.
Nadam se da ste svi zdravo ..ljubac ❤