Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 143457 puta)

Amy, La tormenta, uranija (+ 2 sakrivenih) i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 55
  • La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #18427 poslato: danas u 15:56:53 »
Sva sreca ovde toga nema, dok su oni u petak objavili za virus u nasoj komuni ja u nedelju vec bila bolesna i tako 2nedelje naizmenicno masa simptoma, evo sad upala usiju od pada imuniteta i onog curenja sekreta niz grlo  :zuba: :drama: :down:

sto nisam u sweden country...kakav sam baksuz,gledam gomilu paranoicnih hipohondara...sretna zena...brzo ozdravljenje,nemoj da zalis za srbijom uopste,ovo je tuga teska.znam da ti nedostaju dragi ljudi,ali ovakavu psihodeliju ne trebas sigurna sam...

Van mreže Šmišonja Večiti Putnik*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35792
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18426 poslato: danas u 14:08:09 »
     Predivan fim isto :srce: ja sam maltene od početka plakala (jer sam znala kakav je kraj) al zasigurno jedan od pravih filmova koji izmame sve emocije od gledaoca :ok: (inače ne volim Ričarda Gira, ne znam zašto, ali sam film je predivan ipak)
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5793
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #18425 poslato: danas u 13:19:25 »
Trazeci ovaj film ja naletim na film,,Hachiko" po istinitom dogadjaju i psu kao najvjernijem prijatelju, sa Ricardom Girom u glavnoj ulozi...plakala sam na kraju, jer i ja imam psa i razumijem tu ljubav.

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #18424 poslato: danas u 11:48:53 »
Зов дивљине (енгл. The Call of the Wild) амерички је авантуристички филм из 2020. године. Базиран је на истоименом роману из 1903. коју је написао Џек Лондон. Филм је режирао Крис Сендерс. Сценариста филма је Мајкл Грин и у филму глуме Харисон Форд, Ден Стивенс, Омар Сај, Карен Гилан, Бредли Витфорд и Колин Вудел. Радња филма је смештена током потере за златом у 1890-им годинама. Пас по имену Бак је украден и послат у Јукон, где се спријатељује са старијим човеком и започиње животну авантуру.

Филм је објављен 21. фебруара, 2020. године од стране 20th Century Studios. Филм је укупно зарадио преко 107 милиона долара широм света и примио је мешане оцене од критичара којима је се свидела „забавна акција унутар филма.”

Радња
УПОЗОРЕЊЕ: Следе детаљи заплета или комплетан опис филма!
Ово је прича у којој упознајемо Бака, пса великог срца чији се, до скоро савршени живот, окреће наглавачке. Одједном га селе из свог дома у Kалифорнији и одводе у егзотичне дивљине Аљаске у време Златне грознице с краја 19 века. Kао новајлија запослен у екипи паса који вуку санке за достављање поште, а касније и вођа тима, Бак доживљава авантуру живота и коначно проналази свој мир када постаје сам свој газда.

ko voli nek izvoli, malo smor da pogasite reklame ali kada krene film vise nema problema
https://www.popcornsrbija.com/the-call-of-the-wild-2020

Predivan film, tople preporuke svima :ocena2: :up: (meni je Džek London bio maturski rad u gimnaziji, profesorka engleskog se dvoumila između "Zov divljine" i "Morski vuk" i odlučila se da mi da ovaj drugi roman)

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13401
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #18423 poslato: juče u 18:49:20 »
moje proslovecernje iskustvo je za snimanje...izazov : izadji napolje u vreme zabrane i igraj se zmurke sa  :zakon:
pozzz svima..nadam se da ste dobro...
Sva sreca ovde toga nema, dok su oni u petak objavili za virus u nasoj komuni ja u nedelju vec bila bolesna i tako 2nedelje naizmenicno masa simptoma, evo sad upala usiju od pada imuniteta i onog curenja sekreta niz grlo  :zuba: :drama: :down:

Na mreži La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.La tormenta is a force to reckon with.
« Odgovor #18422 poslato: juče u 17:39:42 »
moje proslovecernje iskustvo je za snimanje...izazov : izadji napolje u vreme zabrane i igraj se zmurke sa  :zakon:
pozzz svima..nadam se da ste dobro...

Na mreži bozicso*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2529
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
    • Upcoming Cars Review
« Odgovor #18421 poslato: juče u 16:57:29 »
Зов дивљине (енгл. The Call of the Wild) амерички је авантуристички филм из 2020. године. Базиран је на истоименом роману из 1903. коју је написао Џек Лондон. Филм је режирао Крис Сендерс. Сценариста филма је Мајкл Грин и у филму глуме Харисон Форд, Ден Стивенс, Омар Сај, Карен Гилан, Бредли Витфорд и Колин Вудел. Радња филма је смештена током потере за златом у 1890-им годинама. Пас по имену Бак је украден и послат у Јукон, где се спријатељује са старијим човеком и започиње животну авантуру.

Филм је објављен 21. фебруара, 2020. године од стране 20th Century Studios. Филм је укупно зарадио преко 107 милиона долара широм света и примио је мешане оцене од критичара којима је се свидела „забавна акција унутар филма.”

Радња
УПОЗОРЕЊЕ: Следе детаљи заплета или комплетан опис филма!
Ово је прича у којој упознајемо Бака, пса великог срца чији се, до скоро савршени живот, окреће наглавачке. Одједном га селе из свог дома у Kалифорнији и одводе у егзотичне дивљине Аљаске у време Златне грознице с краја 19 века. Kао новајлија запослен у екипи паса који вуку санке за достављање поште, а касније и вођа тима, Бак доживљава авантуру живота и коначно проналази свој мир када постаје сам свој газда.

ko voli nek izvoli, malo smor da pogasite reklame ali kada krene film vise nema problema
https://www.popcornsrbija.com/the-call-of-the-wild-2020

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #18420 poslato: 13. Mart 2020. 20:03:44 »
     :wave: pozdrav draga :144s: nadam se da će uskoro da bude bolje :shmish: (iako i ja sad brinem zbog proleća i Dudinih alergija)

Na mreži La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #18419 poslato: 11. Mart 2020. 20:23:17 »
cao drage dame...nadam se da ste dobro...meni se ne da nesto...imam sve aktivnosti koje me odrzavaju zivom i u formi ,ali mi jos toga nedostaje...ubija me nadolazece prolece...budite pozdravljene do neke sledece prilike...

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #18418 poslato: 10. Mart 2020. 15:10:06 »
     :wave: <3