Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 150326 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 831
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #18496 poslato: 08. Jun 2020. 12:30:14 »
Dobar dan devojke,kako ste danas? Da pozelim sretno ispijanje kafe ko  je ustao kasno kao ja 😁

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #18495 poslato: 07. Jun 2020. 01:54:15 »
Hvala na dobrodoslici 👌😊 e sad,hocu da kupim neku  knjigu o osnovama astro,listala sam u vulkanu i delfiju sta ima od knjiga i ovako se raspitivala i svako mi kaze drugacije,sta vi preporucujete od literature da se uzme,da je razumljivo za nas laike koji zelimo da naucimo i astro a da nije nesto od 62524 strana 😁 i da nije neka cifra da se padne u nesves' 😁

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5884
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #18494 poslato: 05. Jun 2020. 11:02:15 »
Dobro jutro svima  <3
Djurdjevak, dobro dosla u nasu malu druzinu, druzenje zagarantovano.

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36338
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18493 poslato: 04. Jun 2020. 21:30:26 »
:welcome: Đurđevak :balon2:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #18492 poslato: 04. Jun 2020. 19:44:42 »
Zdravo,nova sam na forumu,pre mozda mesec dana sam slucajno naletela na jedan tekst ovog sajta i svideo mi se,ali mi je pre neki dan jedna poznanica rekla da postoji i forum ovog sajta i registrovala sam se i odusevila! Toliko ste interesantni sa temama koje ovde ima da sam bas prijatno iznenadjena,pa eto da se prikljucim i ja <3

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #18491 poslato: 24. Maj 2020. 06:34:37 »

<3 Jutro :k1:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 81
  • La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!
« Odgovor #18490 poslato: 20. Maj 2020. 16:41:23 »
podrsku ti saljem enrgetski :88s:... mnogo je do  svakodnevne rutine i zatajivanja i odlaganja sveprisutnih licnih i porodicnih tema,problema pa onda i stanja psihickih ... verujem da si isprazila baterije ...ja sam pri citanju jedne knjige moram prvo da prodjem proces pa da vam pricam ako se budu mogli utisci ispricati...masala...

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13415
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #18489 poslato: 19. Maj 2020. 22:10:46 »
Jesmo, psiha, ne znam sta je,al juce uvece i danas isto vrelina u glavu, brige se vrzmaju, ne znam sta je,i ja ponavljam astro i shvatila da neke stvari sam pogresno kapirala,mislila sam da monomoirie mogu da se koriste i u tumacenju predikcija?ali ne nadjoh to...generalno lose se koncentrisem pa nije iskljuceno da omasujem stvari...bes,ljutnja pocese da se mesaju u glavi, partner nece da mi pomogne da vaspitam dete vec mu pusta sve...Ja ispadam los igrac, a Posto se lose osecam ovako bez posla, lose koncentracije, sve me stislo i kipi...
Ishranu menjala, vezbam al nesto nije ok

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #18488 poslato: 19. Maj 2020. 22:07:47 »
      <3 :wave: <3

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 81
  • La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!
« Odgovor #18487 poslato: 19. Maj 2020. 21:38:03 »
otudjismo se narode ,nek ide dodjavola sve...mene tastatura zezala tj ja sam nju prva zeznula...a ne kucka mi se preko mobilnog ...postavicu horar sto iz potrebe sto iz toga sto sam se uzelela...pozzz i pisite...ne izdajte nam temu!