Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 145537 puta)

astrodream i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 32
  • alexandra94-86 might someday be someone...alexandra94-86 might someday be someone...alexandra94-86 might someday be someone...alexandra94-86 might someday be someone...
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #18610 poslato: 30. Jun 2020. 22:18:56 »
Hvala puuuno  <3
U pravu si, ne mogu da pokazem sve sto znam jer oni to ne dozvoljavaju. Radim malo vise od godinu dana i mogu reci da nisam napredovala i nesigurna sam u sebe. Statijim kolegama je ispod casti da pokazu novima i jako me nerviraju. Plus su tu sve sami takticari, dupeuvlakusci i politicki opredeljene osobe. Ja sam zakasnila sa politikom (za ove izbore) ali planiram da se aktiviram na tom polju. Oni mogu kad zele da mi raskinu ugovor jer njihovo se postuje, a i treba sve ove potrcke da usrafe negde. Nemam nista protiv, svako se snalazi kako ume ali nepravdu (ne vezano za kolegicin otkaz) ne mogu da podnosim.

Jos jednom ti puno hvala, mnogo mi znaci.

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35964
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18609 poslato: 30. Jun 2020. 21:46:31 »
     Ako bi gledali horarac za 20h07 kad si napisala poruku, ondak bi ti bila :as: u Jarac sa ovim Saturn :retro: koji još malo pa se vraća u Jarac (bolja pozicija, pozitivnija realno od Vodolija ) a taj posao je :mcc: u Vaga sa ovom Venera koja je krenula :dir: Sam Mesec kao trenutna situacija je u Škorpija u 11 polju, pa se vidi tvoje "padanje pod led" u nadi da će nešto dobro i pametno da izađe iz cele priče. Saturn i Venera imaju separaciju, što ukazuje da si ti na tom radnom mestu već neko vreme.

Ako bi pogledali vladare tripliciteta za :mcc: Vaga :

○ 1VT je Saturn ~ on predstavlja samo tvoje radno mesto, pa ovakav za sad pokazuje da ne bi trebalo da bude problema nikakvih

○ 2VT je Merkur ~ on predstavlja tvoje ulaganje i trud da sačuvaš to radno mesto, on je sad :retro: u znaku gde je peregrin, što može da ukaže na to da sama atmosfera na poslu ti ne omogućava da pokažeš šta znaš i umeš na pravi način

○ 3 VT je Jupiter ~ on predstavlja trajnost i stabilnost samog radnog mesta, jeste u padu, ti jesi na PP 4 meseca, ali sem toga, taj Jupiter za sad nema loših aspekata niti menja znak, čak ovaj Saturn kad pređe u Jarac će doći do njega, po meni, to je naznaka da ćeš ti ostati tu gde jesi

Oboje i Jupiter i Saturn će nešto kasnije i da imaju i aspekt sa Merkur što bi moglo da ukaže na manje natezanje oko ugovora (jer :180: je to, malo dobro, malo loše) Sam Mesec ide ka Jupiter pa je to ovo vreme isčekivanja da ovaj ugovor istekne, ali ipak iako su oboje u padu ( Mesec Jupiter ) nekako mi deluje da ćeš ipak ostati tu na tom radnom mestu ~ vremenski -/+ 12 nedelja, što se nekako i uklapa sa krajem Avgusta :pamet:

Na kraju, gledamo :ic: ishod svih stvari, tu je Ovan i Mars u Ovan sedište, pa mi opet i to nekako deluje dobro, e sad jeste da taj Mars prima u pad Saturn pa da ne prizivam i da kažem da bi ishod bio nešto loše po tebe, ali ajd da kažemo da bi možda došlo do promene nekih stvari vezano za ugovor & radno mesto što bi tebi na neki način još više umanjilo mogućnost da radiš kako treba :mislilac:
:srce: Natalče šareno :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 32
  • alexandra94-86 might someday be someone...alexandra94-86 might someday be someone...alexandra94-86 might someday be someone...alexandra94-86 might someday be someone...
« Odgovor #18608 poslato: 30. Jun 2020. 20:07:36 »
Dobro vece, ne stizem zbog posla da pratim forum ali za vikend cu se aktivirati 😁 Pored posla stigao je i plastenik i njiva i uvece pre spavanja jedva odgovorim na poruke.

Da li mogu da zamolim i preko cega moze da se vidi odgovor na ovo pitanje:
Hocu li nastaviti da radim ovaj posao?
S obzirom da radim u opstini pod pp ugovorom koji se produzava na 4 meseca, a istice 31og avgusta tu su se promenile osobe posle izbora i koleginici danas nisu produzili ugovor.
Razmisljam ceo dan o tome.
Brat ce krenuti na faks, a moji ne podrzavaju njegov izbor i mislila sam da mu pomazem finansijski, ali izgleda da ce se sve izjaloviti.

Na mreži Djurdjevak*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 58
  • Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.
« Odgovor #18607 poslato: 30. Jun 2020. 10:32:15 »
Dobeo jutro  :55s:

E hvala,sad cu da pogledam,bas se ubih trazeci ,sinoc sam naala za prokletstva 😁

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #18606 poslato: 30. Jun 2020. 05:06:53 »
     Dobro jutro :k1:

Ima podforum : https://www.dnevnikastrologa.com/index.php?board=244.0 i tu ima tema za pravila o tumačenju takvih pitanja ( https://www.dnevnikastrologa.com/index.php?topic=18.0 ali je zaključana, pa može samo da se čita, ne i piše) i samo otvoriš svoju temu u tom delu, i to je to :84s:
:srce: Natalče šareno :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Na mreži Djurdjevak*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.
« Odgovor #18605 poslato: 29. Jun 2020. 14:53:24 »
Trazila sam temu ali nisam uspela da nadjem  :mislilac:

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5808
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #18604 poslato: 29. Jun 2020. 14:51:04 »
To jedino Nena moze da pogleda a mislim i da je tema bila za takva pitanja.

Na mreži Djurdjevak*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #18603 poslato: 29. Jun 2020. 14:43:09 »

Ovo je horar na to pitanje da li je osoba pod crnom magijom i ako jeste,pod kakvom?

Na mreži Djurdjevak*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #18602 poslato: 29. Jun 2020. 14:40:38 »
Vreme za kaficu ☕👌

Imam jedno pitanje,zanima me da li je jedna osoba pod crnom magijim,uradila sam horar pre dva dana za to pitanje jer mi je tada iznenada palo na pamet i sad ne znam sta se tu gleda? 8 polje? Mars?
Postavicu horar pa ako neko zeli da diskutujemo na tu temu jer to retko ko pa pita 😊

Van mreže Šišmiš*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #18601 poslato: 29. Jun 2020. 08:41:16 »

Koliko 1 slovo neki put promeni sve :smeh:
Dobro jutro :k1: