Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 145525 puta)

astrodream i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35963
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #18629 poslato: 06. Jul 2020. 08:59:45 »

Treba biti oprezan, to je pola dobrog zdravlja :lucky:
:srce: Natalče šareno :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13412
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #18628 poslato: 03. Jul 2020. 15:33:29 »
Danas sam napisala lep dugacak post i nije se ucitao,retro merkur ga izbacio u smislu da je pisalo stranica nije nadjena na kojoj zelim pisati... ali htede odgovoriti Neni na tatinu hrabrost, da,tata nije previse uplašen a ni previse hrabar...za bolest oprezan,jedan je od tipova ljudi koje bi lako uverili da je korona ubitacna...osobe sa problemima u disajnim organima verujem da bi teze podnele...
Usput sam i mamu bila pomenula ,ona je bila ludo hrabra kad je naterala tatu da ode da radi za Madjarsku da bude sposoban deda a ne samo cerka jos i o njemu da brine, tj o njima...jako joj je tesko palo iako je ona drugacije pricala...Sta htede reci ovim, da neko bude uludo hrabar pa strada...nikad se ne zna gde nevolja ceka,opreza nikad dosta...

Na mreži Djurdjevak*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 58
  • Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.
« Odgovor #18627 poslato: 03. Jul 2020. 10:32:26 »
Jutro drustbo  :55s:

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 32
  • alexandra94-86 might someday be someone...alexandra94-86 might someday be someone...alexandra94-86 might someday be someone...alexandra94-86 might someday be someone...
« Odgovor #18626 poslato: 02. Jul 2020. 19:52:36 »
Nisam znala 🙂 Hvala na odgovoru  <3

Kako podnosite vrucinu?

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35963
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18625 poslato: 02. Jul 2020. 02:17:22 »
     Urki pozdrav za hrabrog tatu :supermen: <3

Alex, samo je važno da nisi otvarala konkretno horarni čart svaki put kada bi postavila sebi to jedno isto pitanje :pamet:
:srce: Natalče šareno :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • alexandra94-86 might someday be someone...alexandra94-86 might someday be someone...alexandra94-86 might someday be someone...alexandra94-86 might someday be someone...
« Odgovor #18624 poslato: 01. Jul 2020. 20:11:16 »
Svuda citam ozbiljne simptome. Imam godinama problem sa disanjem i plasim se za dedu i babu. Svi zivimo u istoj kuci i ne mogu da ih izolujem.

Drago mi je da ste ozdravili.

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
« Odgovor #18623 poslato: 01. Jul 2020. 19:45:00 »
@Šišmiš, jel merodavno moje pitanje iako sam ga samoj sebi ceo dan postavljala?

Kakvo je stanje kod vas u vezi virusa? Moze li nekako da se pogleda 'do kad' bi moglo biti opasno? Od ponedeljka ne mogu da se smirim, pricaju okolo da ima dosta zarazenih i masovno ih testiraju al niko konkretno nesto da kaze.
Mogu ti reci da je moj tata u Srbiji sa 60god,srcanom aritmijom i visokim pritiskom prelezao koronu bez problema, mi u Svedskoj kako ko, moj muz za 6dana prelezao,7.dan zdrav, ja razvukla duze, imala i veci visak kg,mozda i jos nesto drugo,slabije se kretala pa za 12-13dana skroz proslo, najtezi je deo bio oko bola u leđima, vuce te da lezis i prosto moras da odmaras ali nit pun nos,nit ista,samo glavobolja, jedva primetna temperatura, jesi neki hronicar?Imas hronicne bolesti?Sto si se tako uplašila?Jedna eto malo drugačija gripa ,koristila sam propolis kapi, djumbir,limun i med,slabije jela i proslo je,propolis ne da da ode na pluca i to je to

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #18622 poslato: 01. Jul 2020. 17:54:47 »
@Šišmiš, jel merodavno moje pitanje iako sam ga samoj sebi ceo dan postavljala?

Kakvo je stanje kod vas u vezi virusa? Moze li nekako da se pogleda 'do kad' bi moglo biti opasno? Od ponedeljka ne mogu da se smirim, pricaju okolo da ima dosta zarazenih i masovno ih testiraju al niko konkretno nesto da kaze.

Na mreži uranija*

• Savetnik
« Odgovor #18621 poslato: 01. Jul 2020. 14:31:39 »
     Da :aha: biće :retro: do 12-07 pa onda će tek polako da hvata brzinu jedno nedelju, dve, a i biće pod Sunčevim zracima, tako da realno do kraja Jula će da nas :glomp: taj Merkur ...
Tata dolazi ako bude sve ok za Svedsku 4.og jula,otkazali su let 27.og juna bez obzira na madjarski pasos a ovaj sad kazu otvorili su granice pa verovatno nece otkazati...drzim fige,resila deo stvari za Marlin pasoš ostatak kad tata proveri sve papire,lakse 2 glave od 1... <3

Na mreži Djurdjevak*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 58
  • Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.Djurdjevak is a force to reckon with.
« Odgovor #18620 poslato: 01. Jul 2020. 13:24:06 »
Vesela nam je ova 2020 ,kako je pocela valjda ce se dobro zavrsiti