Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 146905 puta)

alexandra94-86, Plava Orhideja, Ryūjin, poslasticarnica, uranija (+ 1 sakrivenih) i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 45
  • alexandra94-86 is a rising star!alexandra94-86 is a rising star!alexandra94-86 is a rising star!alexandra94-86 is a rising star!alexandra94-86 is a rising star!alexandra94-86 is a rising star!
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #18764 poslato: 02. Avgust 2020. 13:20:42 »
Ja sam ponovo dosla pored reke sa porodicom. Bas mi prija sunce 😍

Na mreži Djurdjevak*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 378
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #18763 poslato: 02. Avgust 2020. 12:46:02 »
Kako ste danas? Ja se 3 dan vec suncam u dvoristu i pijem kafu,boju dobih  ko s mora da sam dosla ,zivelo sunce  :srk1: :srk: :lubenica: :kupanje:

Na mreži Djurdjevak*

• * Svraća na kafu *
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #18762 poslato: 01. Avgust 2020. 22:12:29 »
Dobro vecw  :night:

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36071
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18761 poslato: 01. Avgust 2020. 21:58:32 »
     Dobro veče :komp:

:srce: Natalče šareno :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 281
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #18760 poslato: 30. Jul 2020. 13:36:08 »
Ja nisam mnogo proučavala svoj solar, ali bih trebala. Kao što kaže Djurdjevak najbolje se uči iz svog primjera... Šta prvo gledate u soralu? Meni je trenutno  :sol: :as: u   Strelac sa  Jupiter na samom  :as:, ali ima sve same  :90: ..

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5824
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #18759 poslato: 30. Jul 2020. 12:57:05 »
E i to sam čitala, kada se poklope solarni i natalni  :as: dešavanja su istaknutija. Drago mi je zbog tebe! Nešto nisam previše istraživala svoj solar, ali ovo me zanimalo
To je po svemu sudeci bitna god.za natusa, uglavnom ima odredjena preispitivanja, al naravno sve zavisi od Natala, dal ce se desavati dobre ili manje dobre stvari.

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5824
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #18758 poslato: 30. Jul 2020. 12:54:46 »
Pročitah negdje da jedan solar ne počinje tačno od rodjendana, već se za početak računa kada  Sunce predje  :sol: :as:. Da li je to tačno? Npr. Danas je nekom rodjendan, ali mu je  :sol: :as:Vaga pa mu dešavanja iz solara kreću tek krajem septembra?
Otprilike tako, bar se meni pokazalo orateci moje solare..

Na mreži Djurdjevak*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #18757 poslato: 30. Jul 2020. 12:51:03 »
Pocela sam da ucim astro pa se najbolje barem meni pokazalo,ucenje na svojim primerima jer sebe najbolje poznajemo i znamo sta nam se kada desavalo,pa uzmem i listam svoje solare unazad pa onda uklapam kad se sta desilo,pa talo povezujem i lakse shvatim neki aspekt bilo los ili dobar  i tacno osecam tj predosecam kad ide nesto,sada imam u solaru T kvadrat koju vine mars mesec i neptun,mars je u kvadratima sa neptunom i mesecom a neptun u opoziciji sa marsom i tacno osecam tu energiju ,ne znam kako ostalima ali mene astro bas radi,narocito tranzitne planete i aspekti,bilo losi ili dobri i narocito ove godine kad sam svoja na svome,jasno i bolje mozes sebe da shvatis ,cudan osecaj,ko da si se trazio 10 godina i napokon si se pronasao,bas osecaj svoj u svojoj kozi ,neverovatno

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 281
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #18756 poslato: 30. Jul 2020. 12:27:34 »
E i to sam čitala, kada se poklope solarni i natalni  :as: dešavanja su istaknutija. Drago mi je zbog tebe! Nešto nisam previše istraživala svoj solar, ali ovo me zanimalo

Na mreži Djurdjevak*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #18755 poslato: 30. Jul 2020. 12:08:08 »
Ako nestp znaci,meni je rodj sredinom januara,za ovu godinu mi je  :sol:  :as:Ribe gde je i natalni  :as: sto opet znaci da su solar i natal slicni ove godine,tako da mi je sunce preslo preko asc u martu negde ali tada nije bilo nikakvih desavanja,bukvalno nista,desavanja su krenula s pocetkom.leta,znaci negde od znaka raka,pa eto ako to moze da pomogne u razumevanju posto se retko desava da solar i natal budu dosta slicni sa kucama i postavkama znakova ,do sada se cele godine osecam ko svoj na svome,ko da sam u svom telu tj da sam se vratila u svoju kozu posle bas dugo vremena,imam takav neki osecaj