Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 151961 puta)

Obasjana Suncem :) i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 874
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #19044 poslato: 02. Decembar 2020. 17:57:18 »
Da,kvartal solara

Van mreže Nalda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 23
  • Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.
« Odgovor #19043 poslato: 02. Decembar 2020. 17:55:34 »
Ne kapiram, kvartal čega? Solarnog horoskopa? Nisam sigurna da znam o čemu se radi.
Sumnja je jedina sigurnost.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #19042 poslato: 02. Decembar 2020. 17:54:16 »
Evo sad bas gledam,kvartal je skoro pa isti sa poljima kao natal moj,s tim sto je kvartalno sunce selo na natalnu veneru imaju konj,juce je bila egzaktna 🤔 sad ce i merkur tranzitni da sedne uskoro na nataknu veneru pa kasnije tokom meseca ide i tranzitna venera 🤔

Van mreže astrodream*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 342
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #19041 poslato: 02. Decembar 2020. 17:44:41 »
Gledaj kakve aspekte pravi sa natalnim planetama i da li će biti nekih značajnih tranzita na taj kvartal :)

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #19040 poslato: 02. Decembar 2020. 17:42:35 »
Sve se spremam da kupim jednu finu sveski kod kineza i nikako da odem da kupim,zaboravim ali je super imati jednu svoju svesku za astro i milina hehe

Meni poceo od danas valjda zadnji kvartal,kako to da tumacim? Traje 3 meseca to sam shvatila ali kako da ga tumacim? Kao klasican chart i na sta je fokus ?

Van mreže Nalda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.
« Odgovor #19039 poslato: 02. Decembar 2020. 15:43:44 »
DD.  :144s:

<3

Imate li svesku sa osnovnim pojmovima o astrologiji koju redovno prelistavate?

Haotičan mi je rukopis, i prilično ima grešaka u pisanju, ali volim svoju svesku.

Uzeta kod Kineza za 200 din.

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36386
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • 0611704231 ♥ 0631450039
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #19038 poslato: 29. Novembar 2020. 19:25:03 »
     Da, naravno, ubaciš datum koji te interesuje da vidiš kakva je situacija sa planetama (tranzitima i ostalim) :aha:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Nalda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #19037 poslato: 29. Novembar 2020. 19:00:15 »
Hvala na odgovoru Nenuška.  <3

Znači, iako su sekundarne progresije dan za godinu, mora da se stavi i datum kao za tranzite npr?

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36386
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • 0611704231 ♥ 0631450039
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #19036 poslato: 29. Novembar 2020. 18:39:07 »
     Dobro veče :k1::komp:

Nalda, unosiš koji god tebi je potreban datum za analizu, može da bude današnji, može da bude i neki datum iz prošlosti, kako bi proverila kako su napr progresije "radile svoj posao" tada (i da vidiš da li ti napr progresije pokazuju nešto ili ne) :pamet:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Nalda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #19035 poslato: 29. Novembar 2020. 14:32:17 »
Dobri narode, imam pitanje za vas. Kad radim progresije, ili bilo šta što zahteva relevantan datum početka, koji datum unosim za koju vrstu predikcija? Današnji? (ovo na astro. com)