Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 151185 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nalda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 22
  • Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.Nalda is working their way up.
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #19078 poslato: 03. Januar 2021. 20:53:25 »
Ja je ne slavim. Dan ko i svaki drugi.  :m5:
Sumnja je jedina sigurnost.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 847
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #19077 poslato: 02. Januar 2021. 01:35:06 »
Srecna nova godina drustvo ,osecaj je ko da je dan ko i svaki drugi 😁😁🎅❤

Na mreži Madzarica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 16
  • Madzarica barely matters.Madzarica barely matters.
« Odgovor #19076 poslato: 01. Januar 2021. 19:44:18 »
Srečna nova 2021  :kisikisi: :kisikisi: <3🍻🍷🧨🎈🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Na mreži malina36*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 57
  • malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.
« Odgovor #19075 poslato: 01. Januar 2021. 14:10:15 »
Sretna Nova Godina drage moje. Sve najljepše od ❤️ vam želim! 💓💕💞💙💗💖❣️😘😘

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36347
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #19074 poslato: 01. Januar 2021. 00:55:09 »
:herc: srećna vam Nova 2021 godina :herc:
 https://imgur.com/gallery/gQSjIVb
 :fire2: :balon2: :cestitam2: :balon2: :fire2:
:fire4::fire4::fire4:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 84
  • La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!
« Odgovor #19073 poslato: 31. Decembar 2020. 20:33:16 »
...gde ste" mamuti"...nestade graje i raje na bla bla, sta se desilo...?Srecna vam Nova g..

Na mreži La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 84
  • La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!La tormenta is awe-inspiring!
« Odgovor #19072 poslato: 21. Decembar 2020. 11:18:01 »
dok imas zelja dotle si mlad...mene sve zelje minule...kao da sam pred krajem svog zivota...bas cemo da vidimo...pozz

Na mreži alexandra94-86*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 117
  • alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!
« Odgovor #19071 poslato: 21. Decembar 2020. 01:22:06 »
Bas cemo da vidimo.

Jao, gde je tesko 😂 Ja imam mali milion zelja 😅

Van mreže astrodream*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 340
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #19070 poslato: 21. Decembar 2020. 01:06:41 »
Istražih malo o tih 14 želja. Probaću, ali znam da je teško toliko smisliti.

Ja se nadam da nam donosi dobro. Uglavnom predvidjaju neke revolucionarne promjene na globalnom nivou. Ima mnogo tekstova o ovome online. :)

Na mreži alexandra94-86*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 117
  • alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!
« Odgovor #19069 poslato: 21. Decembar 2020. 00:44:55 »
Bas se radujem, pisacemo ovde i nadam se da ce nam se ostvariti.

Ja napisem i uzguzvam sve papirice, pa stavim u ciniju i svako vece izvlacim po jedan i palim u svecnjak. Ne treba da citas, poslednji papiric se otvori i procita 🙂

@astrodream, sta nam to donosi?