Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 152159 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1077
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #19090 poslato: danas u 09:37:38 »
Dobro jutro. <3 :)

I mi imamo u planu selidbu al ne zurimo - posebno ne ako ne bude nista od sezone. :D

:*
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36393
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • 0611704231 ♥ 0631450039
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #19089 poslato: danas u 09:31:37 »

Dobro jutro :k1:

Ima sve i svašta Obasjana :sun:
Preselih se u moje Deliblato sad u Decembru, sa nestrpljenjem čekam prvo Proleće u novom domu :srecko: :rh:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #19088 poslato: 05. Mart 2021. 20:59:09 »
Hvala puno, Neno.  <3 <3 <3

Kako ste, sta ima novo? :)
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
« Odgovor #19087 poslato: 04. Mart 2021. 09:00:15 »

:wave: Obasjana :sun: dobrodošla nam opet :welcome:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5901
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #19086 poslato: 03. Mart 2021. 23:49:23 »
Obasjana, dobro dosla, nije te dugo bilo  <3

Na mreži alexandra94-86*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 125
  • alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!
« Odgovor #19085 poslato: 03. Mart 2021. 22:42:37 »
Vece 🙂

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #19084 poslato: 03. Mart 2021. 21:49:04 »
Dobro vece. :)

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5901
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #19083 poslato: 24. Februar 2021. 10:27:04 »
Dobro jutro..
Dobrodoslica novim clanovima, na pravom ste mjestu, ovdje je druzenje drugacije jer je drustvo posebno.  <3

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #19082 poslato: 14. Februar 2021. 14:48:15 »
     Hvala =) :fala: :cvetko:

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Maja*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 251
  • Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!
« Odgovor #19081 poslato: 14. Februar 2021. 14:38:38 »
     Dobrodošla Majo :welcome: nadam se da će ti biti lepo sa nama :house: <3
   hvala ti punoooo na dobrodoslici naravno bas se radujem sto sam ovde upala  <3 pratim te i na instagramu citam tvoje postove sjajna si samo nastavi  <3