Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 156237 puta)

Sonjasonja, jagodicabobica (+ 1 sakrivenih) i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Alex94*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 433
  • Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #19294 poslato: 08. April 2021. 12:36:48 »

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36578
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #19293 poslato: 07. April 2021. 15:41:51 »
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži Bess555*

• Prijatelj Foruma
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 618
  • Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!
  • Somewhere over the rainbow
« Odgovor #19292 poslato: 07. April 2021. 15:40:43 »
Natal
https://i.imgur.com/HfnKNKZ.png

Najveće postignuće
je da budete ono što jeste
u svijetu koji konstantno pokušava
od vas napraviti
ono što niste.

Ralph Waldo Emerson

Na mreži Alex94*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!
« Odgovor #19291 poslato: 07. April 2021. 15:34:05 »

Na mreži Bess555*

• Prijatelj Foruma
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 618
  • Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!
  • Somewhere over the rainbow
« Odgovor #19290 poslato: 05. April 2021. 08:19:58 »

Dobro jutro :)
Natal
https://i.imgur.com/HfnKNKZ.png

Najveće postignuće
je da budete ono što jeste
u svijetu koji konstantno pokušava
od vas napraviti
ono što niste.

Ralph Waldo Emerson

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1363
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #19289 poslato: 05. April 2021. 08:06:07 »
April mesec. Mesec u broju 9, godine 5, piramidalno 45 mesec :)
U Srbiji u broju 42.
Tek sada, tek sa Aprilom svet izlazi iz uticaja karmičke godine , 2020-e, godine 4. O tome sam pričala još u Novembru mesecu i tako je bilo 🤷‍♀️ Polako privodimo kraju ovaj stravičan uticaj mera, blokada, zabrana, tenzije. Ulazimo u mesec kraja 9 psihičke torture. Kako se ovo odnosi na ceo svet, u zavisnosti od zemlje do zemlje, svaka ce biti u razlicitom mesecu te ce u zavisnosti od meseca i krenuti popustanja, ali globalno gledano mogu reci da sa Aprilom mesecom ulazimo u zavrsnicu. Necete imati zatvorene granice od Maja meseca. Putovacete slobodno. Mozda jedino zemlje kojima ce trebati nesto vise vremena da se izvuku jesu Italija ( 5ca ), Hrvatska ( 5ca ) i slično. Neće Vas uslovljavati vakcinom niti kovid pasošem. Nova energija krece od Maja meseca. Nova energija koja ce polako obuhvatati ceo svet. Mi ovde ne pričamo o prestanku korone kao virusa. Isti nece nestati nikad. Prelazice iz jednog oblika u drugi i kroz godine ce postati kao svaki obican virus, grip. Govorimo o kraju agonije koja je svet zahvatila i tu slobodno mogu da kazem da sa novom energijom polako krecemo od Maja meseca. Međutim, nemojte da se zavarate da je u eri 2020-ih kraj. Rano je još uvek da pišem o tome, ali...bojim se da će nas do kraja 202..ih, zaključno sa 2029-om sačekati još jedan virus i da ce tek sa njim biti kraj ere sa 202 aspektima 🤷‍♀️ Narod je prihvatio vakcine, narod je prihvatio sve..u 2021-oj zapoceo je 1 manipulaciju nula i dao dozvolu za nove, reprizne priče. Budite sigurni da svet od 2024-e pa na dalje čeka novi virus, bakterija, otrov, nazovite to kako god. Svakako, ja se nadam da ću i tada biti tu da Vas usmeravam i da Vam pomažem...
Takođe, tokom Aprila meseca biće dosta dima u vazduhu. Da li ce biti negde ispustanja plina, gasova, otrova...bice sigurno te se cuvajte. Nesto je veca zagađenost na snazi, a je l te nije korona 😁
Osim toga, vodite računa u saobracaju. Bice dosta konfuznih vozaca, vozaca koji ce sedati za volan pod dejstvom opijata. Ne moraju na Vas baš naleteti. Kroz 9ku, numerologija najavljuje pojavu slabe vidljivosti 9 na putu 5, cak i pojavu magle pa i tu savetujem oprez.

Turizam ce se prvi pokrenuti. Polako ali hoce. Ne mozete ni da ocekujete da ce odmah biti kao nekada, ali u poredjenju sa prethodnom godinom stvari se pokrecu. Muzicari ce malo duze sacekati, 6cu da zavlada. Ni to nije strasno i bice brzo, ali da kazemo da ceka koji mesec duze 🤷‍♀️
Osim toga, Srbija je u godini skandala, godini 972, skandala koje mahom izazivaju zene. Ocekujte brojne skandale ove godine kao i gubitke 7 zivota 2 mnogih predstavnika nase zemlje 2 a u simbolu su 9 - glumci, pevaci, umetnici, pa i politicari. Mnogi ce nas jos napustiti.
Freelance kategorija 7 i dalje protestvuje 7, ali dogovor ne postize. Rekoh to odavno, niko me ne slusa 😂 ali ako, podrzavam protest 7 i borbu protiv korupcije,lazi i manipulacija 💪💪💪 Svakako, kada zavlada u Srbiji 183 ocekujte sporazum, neki novi zakon, dogovor i saradnju sa vlastima. Pre toga se naoruzajte zivcima ☹

Sve Vas pozdravljam i želim svima svako dobro.
Vaše Tajne Brojeva

Dobro jutro svima, nasla sam ovo na fb pa da proslijedim ovdje.  <3 (:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Na mreži Alex94*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #19288 poslato: 04. April 2021. 20:05:30 »
Jedina njegova pesma koju znam i volim :)

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1363
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #19287 poslato: 30. Mart 2021. 21:36:44 »
Hvala Neno. <3 :*

<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #19286 poslato: 30. Mart 2021. 11:13:48 »
https://opusteno.rs/narodni-lekovi-f132/karanfilic-kao-narodni-lek-t28571.html

Jel postoji na forumu kutak u vezi zdravlja - mislim na lijecenje, recepte i sl posto ne stajem sa dijeljenjem svega korisnog sto saznam? :D

Može ovde :pisac: https://www.dnevnikastrologa.com/index.php?board=107.0 :mail:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Šmišonja*

• * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #19285 poslato: 30. Mart 2021. 10:57:20 »
Pozdrav, danas sam se registrovala na forum ali nisam stigla pre da se javim. Astrologijom sam krenula da se zanimam tek prosle godine kad je proglaseno vanredno stanje. Imala sam dosta slobodnog vremena pa sam odlucila da ga ispunim citajuci razne astroloske tekstove na razlicitim sajtovima, forumima... Primetila sam da ste svi ovde jako ljubazni i druzeljubivi i nadam se nekom lepom online druzenju na ovom forumu.  <3

:wave: :w1: :welcome: :leptir:

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~