Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 148961 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Nenuš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36229
  • Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #14 poslato: 19. Januar 2015. 10:32:13 »
Ćuti Bess, da ne urekneš :lol:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #13 poslato: 19. Januar 2015. 10:30:32 »
Ja sam jos uvijek dobro raspolozena , peti dan za redom, sto je cudo :lol:

:heartshape: :shmish: :60s:

Van mreže Nenuš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #12 poslato: 19. Januar 2015. 10:28:02 »
:shmish: :* :shmish:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2820
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #11 poslato: 19. Januar 2015. 10:20:42 »
Dobro jutro ! Ne dozvolite da vam tmuran dan pokvari raspolozenje .  :ld:
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Nenuš*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #10 poslato: 19. Januar 2015. 10:18:00 »
Dobro jutro :k1: <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #9 poslato: 19. Januar 2015. 09:58:58 »
 :wave:

Svima, nadam se da ste mi dobro.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #8 poslato: 19. Januar 2015. 08:10:04 »
dobro jutro deco,
verujte bez sale...
u godini novoj
svi ce da se hvale ;)

kako ste mi od jutros?
 <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #7 poslato: 18. Januar 2015. 16:35:46 »
Ma ko te moze krivit :smeh: , zimsko doba je za spavanje.

Ja bi isto trebala sredjivat par stvari, ali cekam da 'otopli'. Tako da mojoj lijenosti novi izgovor :lol:

Primal*

• Gost
« Odgovor #6 poslato: 18. Januar 2015. 16:28:17 »
Vidis ti si vrijedna , neka dobro je da jesi, bolje se sigurno osjecas.

Ja kad je kisa bas i ne volim ici vani. Ja sam kao medo volim biti u toplom :lol:
Bilo je krajnje vreme, nedeljama sam odlagala raspremanje :haha:

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #5 poslato: 18. Januar 2015. 16:26:41 »
Vidis ti si vrijedna , neka dobro je da jesi, bolje se sigurno osjecas.

Ja kad je kisa bas i ne volim ici vani. Ja sam kao medo volim biti u toplom :lol: