Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 149280 puta)

La tormenta, ganci i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5870
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #160 poslato: 29. Januar 2015. 11:04:21 »
Dobro jutro, drustvo <3 <3 <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #159 poslato: 29. Januar 2015. 10:03:40 »
Cao Gasi, nadam se da si danas dobro :fala: :* :rh:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #158 poslato: 29. Januar 2015. 09:46:19 »
dobro jutro...
:)
 :heelloo: :wave: :19s:

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #157 poslato: 29. Januar 2015. 09:35:46 »
Jutro svima.. :heelloo: :shmish:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #156 poslato: 29. Januar 2015. 07:49:54 »
Jadro, desava se to svima, i najboljim domacicama... ;)
pojesce se i ti kolaci, danas ako nisu juce :)

Van mreže jadrankar*

• Reputaciona snaga: 2820
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #155 poslato: 29. Januar 2015. 00:51:22 »
Mozda si trebala tople vode ispod stavit pa bi nadosle .

Ma jo nista od toga

Da  i nama jednom kolaci prenoce u kuci .   :histerija:
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • Reputaciona snaga: 13415
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #154 poslato: 28. Januar 2015. 16:49:40 »
Urki kako ti je curica?  <3
Je l uzivate? :)

e,nekako ide sve u stilu sve je dobro sto se dobro svrsi,malo smo u haosu,al bice dobro i ona i ja,nije bas da voli da jede,hranimo je dok spava,sto je opisano mesec konjukcija venera u devici(malo jede) u sextilu sa saturnom u 12.oj,pogotovo moja mama,fras je uhvati kad ona ne jede po 4i po 5 sati i nece da jede i dalje mnogo vec npr 20-30 ml pa se smesi,glupira se,cici,vristi....
juce je prvi put bljucnula hranu i cuti,sreca pa smo primetili,mogla je da se ugusi,jer ona spava uvek na ledjima,na stomak ne podnosi

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #153 poslato: 28. Januar 2015. 15:25:33 »
haos, pokusala sam da prosledim knjige na moje drugarice...ali se sve obrisalo....:(

Nesto mislim, pa merkur je meni vladar i 7 polja, i sad me ponovo AKTIVNO muvaju tipovi sa kojima sam imala hemiju
pre 7-8 godina, ali nismo nikad bili u vezi , nismo se smuvali. E sad...kad je retro, opet mi se pojavljuju i ono kao- sad il nikad ;)

Primal*

• Gost
« Odgovor #152 poslato: 28. Januar 2015. 15:22:45 »
Primal,
da ne verujer kako retro merkur radi..
nemam pojma kako mi se obrisao tvoj mail pun e-knjiga!!
Molim te posalji mi opet
uzas, sta li nas ceka jos sa R merkurom?
Meni je konekcija katastrofa, posaljem knjige nijedna ne stigne... QQ Saljem ponovo, i tebi i Jadranki. Stupid Aquarian R Mercury :D

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #151 poslato: 28. Januar 2015. 15:17:54 »
Primal,
da ne verujer kako retro merkur radi..
nemam pojma kako mi se obrisao tvoj mail pun e-knjiga!!
Molim te posalji mi opet
uzas, sta li nas ceka jos sa R merkurom?