Autor Tema: PRELJUBNIČKE SKLONOSTI  (Pročitano 3476 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: PRELJUBNIČKE SKLONOSTI
« Odgovor #15 poslato: 19. Mart 2016. 22:06:13 »
imam super text tacnije objasnjenje za ovu temu
al ne kod kuce u lap topu, vec na poslu...gledacu da okacim ovde u ponedeljak

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #14 poslato: 19. Mart 2016. 21:29:22 »
pa  Vaga uvek gleda, kad volimo lepotu meni htela-ne htela lepota uvek zapadne za oko i po tom principu gledam i musko zensko mlado staro, estetika na prvom mestu. ali to je ipak miljama daleko od prevare, poenta je druga ;)

Primal*

• Gost
« Odgovor #13 poslato: 19. Mart 2016. 16:37:51 »
Verna kad hoću, a verna sam već 10 god. Ali šta je stelijum u Vagi da malo ne pogleda sa strane :lol: Bez želje da nahvatam nekog i da prevarim naravno. 

Evge*

• Gost
« Odgovor #12 poslato: 19. Mart 2016. 09:55:09 »
Nisam nevjerena niti su oni meni ako je oformljen odnos u pitanju..al stalno su neki zauzeti oduzeti sa drugog kraja svijeta u pitanju..uvijek nesto fali..ako se odnos oformi e onda..posto su obicno bogatiji od mene gledaju me kroz prizmu novca
Ali bi volila eksperimentirat sa onim ozbiljnim..daklem rekla bi mu pa ako bi on htio :D

A za seks pa mislim da je svakom od nas vazno da je dobar u onom smislu sta osoba smatra dobrim

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #11 poslato: 19. Mart 2016. 09:10:08 »
Ja sam bas primetila to da je karakteristicno za osobe za  Venera :0: Mars znam ih nekolicinu, jos ako je ova konjukcija u  Blizanci ili  Ribe sacuvaj boze to su paralelne veza sa 3+ osobe istovremeno.
a kad smo kod djotisa slusala sam nesto da  Venera u 7. pa i  Merkur u 7. kao i  Venera SMČ isto utice na veliku potrebu za suprotnim polom i izletima sve u duhu istrazivanja ;)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #10 poslato: 19. Mart 2016. 01:54:31 »
     Ovo što sam navela su Djotiš pravila... a po Djotišu, ti to nemaš...
dobro je, zamalo da se otrgnem s lanca vernog psa :lol:

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35556
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #9 poslato: 19. Mart 2016. 01:40:44 »
     Ovo što sam navela su Djotiš pravila... a po Djotišu, ti to nemaš...
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #8 poslato: 19. Mart 2016. 01:34:19 »
kada su Mars i Venera istknuti i imaju neki odnos sa Sunce (preko znaka, polja, pogleda...) osobi će biti vrlo važan fizički kontakt pa i sam sex, ali ako su u lošem odnosu sa Saturn ili Jupiter osoba će da koristi sex da bi postigla bolji društveni status (ili čak joj to može biti zanimanje)
kada su Venera i Mars zajedno ili razmenjuju poglede, a jedno (ili oboje) posmatra slab Jupiter ili loš Saturn osoba će često biti sklona vezama sa zauzetim osobama

imam ovo

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35556
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #7 poslato: 19. Mart 2016. 01:26:17 »
     Pa kako za koga... za osobu koja je prevarena siguno nije lepo... možda i nije greška, ali greh jeste :pamet:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #6 poslato: 19. Mart 2016. 01:21:15 »
pa nekad je preljuba i prava stvar, nije uvek greška :lol: