Autor Tema: Sve u vezi rada Foruma  (Pročitano 50906 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zujalica*

• Gost
Odg: PROČITATI : sve u vezi rada Foruma
« Odgovor #53 poslato: 26. Mart 2012. 17:54:49 »
Ako sam ja ukapirala na sta si ti mislila =) mislim da je to zato sto vise nisi urednik, nemas vise te opcije  :bee:

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
« Odgovor #52 poslato: 26. Mart 2012. 15:34:43 »
Kako da regulisem izgled strane foruma jer nekako mi je suzen Na desnoj strani imam samo opciju citat a nemam izmeni i obrisi .Probala sam da prosirim stranu ali ista je situacija .
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #51 poslato: 26. Mart 2012. 12:05:22 »
Procitala sam uputstva kako postaviti avatar i pokusala, medjutim tamo gde pise profil na forumu nema nigde kolona BROWSE tako da nisam nista mogla uraditi??? Ne znam ni svoju kartu postaviti? Volela bih imati avatar ali sumnjam da bih znala sama to postaviti? Ako neko ima volju da mi pomogne,prihvatam pomoc.
imaš pp

Za avatar se ide na PROFIL pa na IZMENI PROFIL i onda na PROFIL NA FORUMU tamo stoji BROWSE

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35557
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #50 poslato: 26. Mart 2012. 12:05:10 »
     Aj da probam ~ znači odeš u svoj Profil i odeš na opciju "profil na forumu" ~ s desne strane je sledeći spisak :

Lična slika (avatar)

• Nema avatara
• Izaberi avatar iz galerije
• Precizirajte svoj avatar unoseći URL
• Dostavi avatar

Kada se odabere "izaberi avatar iz galerije" pojavi se mini prozorče sa "nema slike, actors, musicians" i kad klikneš na "actors" pojavi se spisak glumaca i glumica i kad klikneš na neko ima sa strane se pojavi i slička od tog glumca / glumice, pa ako želiš odabereš nekoga od njih i posle se spusti dole i odaberi "izmeni profil".

Ako ideš na treću opciju "Precizirajte svoj avatar unoseći URL" ondak negde na 'netu nadji sličku koja ti se dopada i desnim klikom miša odaberi opciju "copy img url" i posle u onom pravougaoniku ubaci (tamo gde piše http://) ceo taj kopirani url.

Ako ideš na četvrtu opciju "dostavi avatar" ~ ondak ti se pojavi opcija "Chose file" i tu klikni i ondak iz tvog kompjutera nadji omiljenu sličku, klikni na nju, pa ondak se spusti dole i čekiraj "izmeni profil" i eto slike Avatara :aha:

Ako ne ide ništa od ovoga, javi pa će neko od administratora to da uradi za tebe ;)
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

mirab*

• Gost
« Odgovor #49 poslato: 26. Mart 2012. 11:57:31 »
Procitala sam uputstva kako postaviti avatar i pokusala, medjutim tamo gde pise profil na forumu nema nigde kolona BROWSE tako da nisam nista mogla uraditi??? Ne znam ni svoju kartu postaviti? Volela bih imati avatar ali sumnjam da bih znala sama to postaviti? Ako neko ima volju da mi pomogne,prihvatam pomoc.

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #48 poslato: 26. Mart 2012. 09:35:58 »
Ovde je sve detaljno objašnjeno ukoliko neko ima problem sa postavljanjem avatara, teme, potpisa ili bilo čega drugog neka se obrate preko pp-a meni ili ostalim urednicima.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
« Odgovor #47 poslato: 14. Mart 2012. 00:19:08 »
zasto mi se desava da vidim svoj nic kao logiran a ja uopce nisam ulazila na forum?

Forum "pamti" svakog člana koji je bio u poslednjih 3h na Forumu, znači i kada se član odjavi, Forum beleži još uvek da je član tu i kada prodje 3h ondag nick-a nema više, a sad, ne znam da li ti se to dešava i kada ceo dan nisi bila na Forumu?
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

oktobar*

• Gost
« Odgovor #46 poslato: 13. Mart 2012. 22:38:19 »
zasto mi se desava da vidim svoj nic kao logiran a ja uopce nisam ulazila na forum?

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #45 poslato: 04. Februar 2012. 14:41:54 »
     Nove opcije na Forumu vezane za predefinisanje izgleda posta : ikonice ~

U slici i reči objašnjenje na primeru :

Ovo je namenjeno članovima koji postavljaju tekstove / slike i žele da njihovi postovi izgledaju profesionalnije i lepše 8)
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #44 poslato: 13. Januar 2012. 10:38:29 »
     Nova modifikacija na Forumu ~ opcija Youtube  ://: ://: ://:

-1- odaberite sa Youtube pesmu koju želite da podelite sa ostalim članovima Foruma
-2- kopirajte url link od pesme : primer ~
ob=av2e
-3- kliknite na ikonicu i izmedju ubacite željeni link od pesme
-4- dobija se :
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)