Autor Tema: Sve u vezi rada Foruma  (Pročitano 50984 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Swiss*

• Gost
Odg: PROČITATI : sve u vezi rada Foruma
« Odgovor #153 poslato: 15. Februar 2013. 15:37:08 »
E šteta.... :( Baš mi je žao...I opcija thank you je bila baš zanimljiva i lepa.
Ma nije mi problem, samo me zanimalo da li je do foruma ili je do mene.
Pozz

Do paketa je koji koristimo u forumu a koji je skoro unesen kao najsigurnija opcija za dobar rad fotuma.

Van mreže Ninchey*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 401
  • Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Veruj, nema života od sećanja!
« Odgovor #152 poslato: 15. Februar 2013. 15:29:44 »
E šteta.... :( Baš mi je žao...I opcija thank you je bila baš zanimljiva i lepa.
Ma nije mi problem, samo me zanimalo da li je do foruma ili je do mene.
Pozz

~Natalna~  

Swiss*

• Gost
« Odgovor #151 poslato: 15. Februar 2013. 15:24:27 »
Mene zanima, što više nemam ono da mi iskoči balončić svaki put kada uđem na forum odgovor na temu u kojoj sam pisala?
Jel ta opcija uopšteno uklonjena ili sam ja nešto zeznula? :D

Ne Ninchey, to je bilo nekad ali posto je forum padao zbog pojedinih paketa ta opcija kao i "thank you" vise ne postoji na zalost pa ces se morati zadovoljiti postojecim dok ne smislimo nesto novo! U svakom slucaju imas opcij, mislim, aktivacije tema da ti dodje obavestenje sa svih tema koje si posecivala, nisam bas siguran ali vidi sama u licnim opcijama da li imas takvo podesavanje.

Pozz

Van mreže Ninchey*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 401
  • Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!
  • Veruj, nema života od sećanja!
« Odgovor #150 poslato: 15. Februar 2013. 15:12:27 »
Mene zanima, što više nemam ono da mi iskoči balončić svaki put kada uđem na forum odgovor na temu u kojoj sam pisala?
Jel ta opcija uopšteno uklonjena ili sam ja nešto zeznula? :D

~Natalna~  

Van mreže Kira*

• King of Heroes
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 23
  • Kira is working their way up.Kira is working their way up.Kira is working their way up.
  • Pol: Muškarac
  • I'll tell you my sins and you can sharpen ...
« Odgovor #149 poslato: 11. Februar 2013. 21:37:48 »
FORUM JE OSPOSOBLJEN KOLIKO JE GOD DA JE MOGUCE, ZA SADA NAJBOLJE RADI SVE NA TEMI BALANCED. PREPORUCUJEM DA SE PREBACI SVE NA TU TEMU JER OSTALE OCIGLEDNO NISU PODLEGLE PATCHU ILI UPDATE-U NAZOVITE TO KAKO HOCETE. o.O
Pametan nadje izlaz, a budala opravdanje.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35572
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #148 poslato: 11. Februar 2013. 19:03:48 »
U TOKU JE UPGRADE FORUMA OD STRANE WEBHOST (PROVAJDER) PA ĆE ZA SAD DA BUDE NEKIH KRAĆIH BLOKADA, TEŽEG OTVARANJA STRANA, A I NASLOVNA I ČET SU TRENUTNO NEDOSTUPNI. HVALA NA STRPLJENJU I RAZUMEVANJU.
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
« Odgovor #147 poslato: 07. Februar 2013. 02:04:46 »
A koliko u inbox moze da stane max poruka?

Mislim da nema ograničenja.
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
« Odgovor #146 poslato: 07. Februar 2013. 01:28:10 »
A koliko u inbox moze da stane max poruka?

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #145 poslato: 05. Februar 2013. 19:28:39 »
     Soel darling, to je bilo prvi put, 25-01, a od tada smo nadoknadili :pisac: :komp: a ovo sad 03/02 što je pao Forum (ne mojom greškom) treba nadoknaditi :pisac: :komp:

pa ja sam postavila pitanje u vezi sa poslom 1. 02. i u vezi sa skolom 03.02., ali se ne secam vremena....koji vremenski rok treba da sacekam pa da postavim ponovo ista pitanja :offise:

Draga Zoro, slobodno postavi novo pitanje, ovo je bila tehnička greška (koja nas nije skupo koštala ko prošli put) tako da nije problem, samo napiši opet na tim PDF svoja pitanja (zbog onog TA pravila da ne treba postavljati prečesto pitanja) :aha:
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
« Odgovor #144 poslato: 05. Februar 2013. 17:57:40 »
     Zbog pada servera Foruma (mojom greškom) sve što je pisano u proteklih 24h je na žalost izgubljeno :( Hvala na razumevanju.

Nista sad moramo opet isto da napisemo jer se najbolje uci uz ponavljanje:)