Autor Tema: Sve u vezi rada Foruma  (Pročitano 50961 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

eny*

• Gost
Odg: Do sve u vezi... ~> KLIKNI OVDE <~
« Odgovor #193 poslato: 26. Mart 2015. 12:19:09 »
Hvala :))

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #192 poslato: 25. Mart 2015. 20:45:00 »
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

eny*

• Gost
« Odgovor #191 poslato: 25. Mart 2015. 20:38:42 »
Koji bi bio najbolji sajt da se uradi natalna karta?

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #190 poslato: 15. Jun 2014. 10:54:15 »
nista draga,svaki put kad otvaras nov solar pises u tvom solarnom dnevniku,sve je uradjeno vec odavno  <3

Aha tako znaci, dobro si mi rekla Uki,... pa nisam u toku zbivanja malo sam se zbunila ...
Uskoro ce mi i poceti novi SOLARAC, jedva cekam da se malo pomerim sa mrtve tacke, nadam se samo da ce biti nesto bolji ove godine od onih svih do sada??!

<3

Na mreži ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ has no influence.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #189 poslato: 15. Jun 2014. 10:47:22 »
Kao ja na primer, i sreca i tuga i solar i WC ... Sve :lol:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Na mreži uranija*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13395
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #188 poslato: 15. Jun 2014. 09:36:24 »
nista draga,svaki put kad otvaras nov solar pises u tvom solarnom dnevniku,sve je uradjeno vec odavno  <3

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #187 poslato: 15. Jun 2014. 09:25:03 »
Molba za sve članove koji imaju otvorene teme u PF "Solarni Dnevnici" da mi dostave linkove od svojih tema
Uredjujemo Forum i da bi preglednost bila bolja, spajaćemo sve te teme od svakog člana u 1 temu, pa će tako iz godine u godinu moći da se prati razvoj dogadjaja, a i dodatno, sve će da bude na jednom mestu.
HVALA

Nisam najbolje razumela sta treba da radim Neno   :cvetko:

:hmm:

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Reputaciona snaga: 35564
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #186 poslato: 04. Jun 2014. 22:32:15 »
     Pa samo on :hum: nikog nemam da se razume u ovaj SMF forum :hum:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ has no influence.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #185 poslato: 04. Jun 2014. 22:28:23 »
cuti, neka ga, radi dete, jasta ce drugo... :lol:

pa zar nikog drugog da pogleda?!
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Reputaciona snaga: 35564
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #184 poslato: 04. Jun 2014. 22:18:20 »
     Ja i ne obraćam pažnju na to jer sam preko kompa, pa ma koliko dugačko ne smeta :lol: A ne smem i ne volim ništa da čačkam po tim opcijama na Forumu jer je jako puno grešaka u poslednje vreme i nemam pojma kako se uopšte Forum i drži da se ne sruši... to je Kira trebao još zimus da sredi, al eto, nadje posao i nema ga nigde da postoji :hum: pa tako i sve od grešaka na Forumu na žalost ostalo i dodatno se gomila :S
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)