Autor Tema: Planetarni periodi i Firdarije  (Pročitano 19252 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13413
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #49 poslato: 24. Maj 2020. 10:36:39 »
Jos kratko cu da lutam ko mesecak, sledi mi i period saturna...stabilizacija ali tezak period...

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 281
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #48 poslato: 22. Maj 2020. 15:00:18 »
Odlično. Istražiću sve to. Hvala vam   :heartshape:

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36071
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #47 poslato: 22. Maj 2020. 01:30:54 »
     Ovde ima sve što se tiče računanja : https://horoscopes.astro-seek.com/traditional-astrology i da, treba pratiti :tr: tih planeta, jer vrlo često mogu da budu inicijalne kapisle da se nešto aktivira u natalu :aha:

A što se tiče literature, to spada pod tradicionalnu astrologiju, pa su tu Bojan Šojić, Mihailo Čukić ili pak Nataša Karalić Koprivica dobri za :book: a ima i ovde na Forumu tumačenje za svaki period isto :84s:
:srce: Natalče šareno :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži bozicso*

• Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
  • Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2533
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
    • Upcoming Cars Review
« Odgovor #46 poslato: 21. Maj 2020. 21:46:11 »
Firdarije
Profekcije
Direkcije
Solar

Bas tim redom, imas i ovde kalkulator za glavni period i podperiode...guglaj malo

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 281
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #45 poslato: 21. Maj 2020. 14:16:58 »
Skoro sam saznala za metodu Firdarija. Period  Merkur/ Mesec je bio... vrlo raznovrstan, do sada zasigurno najburniji period. Upravo mi je krenuo  Merkur/ Saturn, ima li neko iskustva sa ovim periodom? Da li treba sada da pratim pozicije  MerkurSaturn u tranzitima i ostalim predikcijama ili se sad ove 2 planete aktiviraju na poseban način? Koliko su vam se Firdarije pokazale kao tačne? Zainteresovala me ova metoda baš zbog prethodnog perioda, ali ne mogu da nadjem neku posebnu literaturu na internetu  :m2:

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36071
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #44 poslato: 12. Novembar 2016. 13:04:48 »
Da :ok: Ti si rodjena noću. Kako drugačije?
:srce: Natalče šareno :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1262
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #43 poslato: 12. Novembar 2016. 12:07:29 »
Na početku teme postoji firdar kalkulator,jesam dobro razumela da pri unošenju podataka treba da obeležim noćno rodjenje?
Zbunjuje me to posto mi je astro program drugacije izracunao  period i podperiod.
Kosmo Natal

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5824
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #42 poslato: 17. Decembar 2015. 00:05:29 »
SUN :: September 11, 2013
Sun/Venus - February 14, 2015
Sun/Mercury - July 20, 2016f
Sun/Moon - December 24, 2017
Sun/Saturn - May 30, 2019
Sun/Jupiter - November 1, 2020
Sun/Mars - April 7, 2022

Trenutno sam u periodu  Sunce/ Venera

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #41 poslato: 16. Decembar 2015. 22:31:33 »
a možeš lepo i brzo na Astrofoxu da rešiš tu nedoumicu, on ti automatski izračuna da li je daybirth or nightbirth

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #40 poslato: 16. Decembar 2015. 21:57:55 »
Ispod je nocno, iznad dnevno.
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.