Autor Tema: Planetarni periodi i Firdarije  (Pročitano 20145 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5901
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #58 poslato: 12. Februar 2021. 16:36:24 »
Imas na pocetku teme kalkulatot i ubaci svoje podatke.

Na mreži Pradadevojka*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 47
  • Pradadevojka has a powerful will.Pradadevojka has a powerful will.Pradadevojka has a powerful will.Pradadevojka has a powerful will.Pradadevojka has a powerful will.Pradadevojka has a powerful will.Pradadevojka has a powerful will.
« Odgovor #57 poslato: 12. Februar 2021. 15:37:38 »
Kako se gleda podperiod?

Na mreži Plava Orhideja*

• Reputaciona snaga: 5901
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #56 poslato: 12. Februar 2021. 14:48:06 »
SUN :: September 11, 2013
Sun/Venus - February 14, 2015
Sun/Mercury - July 20, 2016f
Sun/Moon - December 24, 2017
Sun/Saturn - May 30, 2019
Sun/Jupiter - November 1, 2020
Sun/Mars - April 7, 2022

Trenutno sam u periodu  Sunce/ Venera
Od Novembra sam u periodu Sunce/ Jupiter, sta ocekivati, Jupiter u Ribama u VIII, a tranzitni prolazi kroz VII polje, nzm kad pogledam u nazad od 2013g sam nezaposlena, ali rekla bih koliko god me mucilo u mojoj glavi( Devica , sa Mars u Devica) to sto ne radim nekako mi je i dobro doslo, sama sa sobom sam rascistila neke stvari i imala sam cak vise novca nego kad sam radila. U podperiodu Venera pojavljivala su se 2 posla , bila mucenje za nikakav novac i hvala bogu te sam ih se rijesila. Podperiodi Merkur, Mesec, Saturn, donijeli su mi gubitke u porodici, tesko sam to prihvatila i prezivjela. Takodje veliki materijalni gubici, stete, kvarovi...mislim da sam dosta karme otplatila...razrijesili se neki sporovi, dugovi otplatili .
Uz svu tezinu koju je donio ovaj period i razne lomove, padove, gubitke , promjene su na bolje, ojaca covjek silom prilika i podnosi udarce uspravno i ponosno.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 878
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #55 poslato: 11. Februar 2021. 11:17:41 »
Da aktiviramo temu,u kojim ste periodu/podperiodu?.
Ja sam usla  od 10 avgusta 2020 u period Mesec podperiod Jupiter
Ove godine 2021 krajem novembra ulazim u period Mesec podperiod Mars

Na mreži malina36*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 58
  • malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.
« Odgovor #54 poslato: 29. Oktobar 2020. 11:30:27 »
Hvala ti još jednom mnogo. Hoću, naravno  <3

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • Reputaciona snaga: 13418
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #53 poslato: 29. Oktobar 2020. 11:10:29 »
Hvala mnogo. Ve mi je vladarka znaka i podznaka, smještena u 10k u raku. Ima sekstil sa Mo i Me. A Mo vladar 10K, ima sekstil se Ve, trigon sa Me te kvadrat sa Ma i Ur.
Svakako promena statusa i znacajni obrti ce biti u igri.Javljaj feedback  <3

Na mreži malina36*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.
« Odgovor #52 poslato: 28. Oktobar 2020. 23:46:08 »
Hvala mnogo. Ve mi je vladarka znaka i podznaka, smještena u 10k u raku. Ima sekstil sa Mo i Me. A Mo vladar 10K, ima sekstil se Ve, trigon sa Me te kvadrat sa Ma i Ur.

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
« Odgovor #51 poslato: 28. Oktobar 2020. 23:16:08 »
Ja sam u Mo/Ve periodu, podperiodu. Podperiod Ve mi je počeo 23. ovog mjeseca. Ima li neko iskustva?
Ono sto ti te planete predstavljaju u natalu to te ocekuje u narednom periodu,ako su lose postavljene,lose,ako su dobro cak i trudnoće, majcinstvo

Na mreži malina36*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #50 poslato: 28. Oktobar 2020. 23:02:19 »
Ja sam u Mo/Ve periodu, podperiodu. Podperiod Ve mi je počeo 23. ovog mjeseca. Ima li neko iskustva?

Van mreže uranija*

• Savetnik
« Odgovor #49 poslato: 24. Maj 2020. 10:36:39 »
Jos kratko cu da lutam ko mesecak, sledi mi i period saturna...stabilizacija ali tezak period...