Autor Tema: Planetarni periodi i Firdarije  (Pročitano 29626 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #16 poslato: 30. Novembar 2013. 15:45:57 »
SATURN :: October 9, 2006

    Saturn/Jupiter - May 4, 2008
    Saturn/Mars - November 29, 2009
    Saturn/Sun - June 26, 2011
    Saturn/Venus - January 20, 2013
    Saturn/Mercury - August 17, 2014
    Saturn/Moon - March 13, 2016

Skoro mi je Urki postavila pitanje da li sam pre otpocinjanja  posla sa biciklom pogledala firdarije tj period i pod period . Tpga se nisam setla ali sva moja negativna dogadjanja pronadjoh bas u simbolici perioda  i pod perioda .
Nalazim se u periodu Saturna dok je u pitanju pod period Saturn / Merkur od 20  Januara  2013 do 17 Avgusta 2014
Saturn ( Gipsn, lom , kamion )  / Merkur ( ruke, telefon, auto  ) 2013 U januaru lomim levu ruku , gubim mob  telefon  u Junu lomim desnu ruku , deca mi gube telefon ( igrom slucaja ostaje kod njih i ispada im slucajno iz kamiona ).
U istom periodu U Julu i Avgustu doslo vreme za vracanje pozajmljenih para zbog posla , ogroman pritisak sa svih strana dovodi skoro pa do do ludila
Ocigledno da ce ova fin,  stresna situacija  potrajati do Avgusta 2014 . Interesantno je da i u solaru za 2013 / 2014 mi stoji Sa 0 Me

Sledeci pod period je Sa/Mo  sto je tek   :fuj:
 sve do ne budem u periodu Jupitera sto ce biti tek od Marta 2016 god.

( Valjda sam ga dobro sracunala )
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #15 poslato: 06. Novembar 2013. 23:53:03 »
To je to Domacice,sa tim da osim zivota kod partnera,mozes dobiti i posao sa smestajem ,mislim na period mesec/saturn  :223s:
Ma ja krenuh od osnova...znaš uvek jedan dogadjaj drugi povlači, zakon akcije i reakcije. Nego,dok pronadjem početak, odmrsim(Deva)  :idea1:

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #14 poslato: 06. Novembar 2013. 23:38:48 »
To je to Domacice,sa tim da osim zivota kod partnera,mozes dobiti i posao sa smestajem ,mislim na period mesec/saturn  :223s:

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #13 poslato: 06. Novembar 2013. 18:26:06 »
imam jos jedno pitanje vezano za planetu koja vlada ovim periodom?
da li tu planetu koja vlada ovim periodom i podperiodom (gledam samo natalnu postavku ili i sta iste planete rade u solaru i tranzitima) ili samo izvlacim njihova dostojanstva, aspekte  iz natala i prema tome tumacim kakav ce biti ovaj period??
znaco ako je meni ovo period  MerkurSaturn (do okt 2013) onda gledam samo kako su oni u natalu postavljni ili gledam i sta rade u solaru  MerkurSaturn ili u tranzitima bla, bla..
jer svaka planeta u tvom natalu,te licne ,pokazuje jedan period tvog zivota,i onda se aktiviraju aspekti u smislu dogadjaja i realizacije kada je njegov planetarni period,
jooooooj, meni je ovo komplikovano. :79s: :uzas:


 :mislilac: Znači, ako sam u

MOON :: October 27, 2012

    Moon/Saturn - February 8, 2014
    Moon/Jupiter - May 24, 2015
    Moon/Mars - September 4, 2016
    Moon/Sun - December 18, 2017
    Moon/Venus - April 2, 2019
    Moon/Mercury - July 14, 2020


1.) Mesečevi aspekti su se aktivirali. - to mi je jasno, i trebali bi se sada realizovati primera radi značenja mog Meseca = vladar 4 u 7, MO0SO, MO60MA, eventualno MO0JU (koji ja retko uzimam jer su u različitim znacima, ali ga programi izbacuju)... - uz dostojanstva & sve ostalo..
~ja bih ovo tumačila kao mogućnost života kod partnera, pre ulaska u brak po priči mog natala bi trebalo.
~kako je u 0° sa So - to bi zbog toga što je  Sunce vladar 5 u 7, ulazak u priču zbog deteta(elem, taj podperiod je dosta kasnije od 2017.... . povremeno imam prekid filma, postaje mi konfuzno).

2.) na dalje nemam pojma...  :84s: Jel se ovde aktiviraju i Saturnovi aspekti u prvom podperiodu(jer tad će se aktivirati maltene sve!) ili recimo Saturn tu ukazuje na kamen spoticanja, da bi se Mesečevi aspekti i značenja realizovala, a da je to ujedno period učenja, pripreme, "temelj kuće" MO/SA  :3 pa šta mu Bog da!!!

Van mreže ganci*

  • Tumač za Karte
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1212
  • Reputaciona snaga: 5206
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #12 poslato: 06. Novembar 2013. 09:51:39 »
ups,ja ovo ne videh Ganci pa ako je separaiona konjukcija onda se to itekako racuna kao konjukcija jer ce se merkur ponovo vratiti u konjukciju,ako je aplikaciona onda ide od konjukcije.... :shmish:
Dakle, ova konjukcija (i njena opozicija sa  :nat: Mars) ce pretpostavljam obeleziti solar.... U igri  :ic:/ :mcc:
;)
Natal

* Things are always working out for me *

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #11 poslato: 06. Novembar 2013. 08:02:52 »
ups,ja ovo ne videh Ganci pa ako je separaiona konjukcija onda se to itekako racuna kao konjukcija jer ce se merkur ponovo vratiti u konjukciju,ako je aplikaciona onda ide od konjukcije.... :shmish:

Van mreže ganci*

  • Tumač za Karte
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1212
  • Reputaciona snaga: 5206
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #10 poslato: 30. Septembar 2013. 11:24:34 »
Ako sam u firdarskom period Merkur/Sunce od oktobra njih pratim u solaru. e sad oni su u  :0:
http://tinypic.com/view.php?pic=abjxow&s=5
Po ovome bi oni trabalo da predstavljaju okosnicu solara zar ne?(uz  Saturn koji je prof.vladar)
A pri tom su i blizu ugla...
Mada,  Merkur je  :retro: i orbis je 5*. Da li se ovo smatra  :0: ?
Natal

* Things are always working out for me *

Van mreže venerica*

  • Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • ***
  • Poruke: 1048
  • Reputaciona snaga: 2347
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #9 poslato: 12. April 2013. 21:30:02 »
imam jos jedno pitanje vezano za planetu koja vlada ovim periodom?
da li tu planetu koja vlada ovim periodom i podperiodom (gledam samo natalnu postavku ili i sta iste planete rade u solaru i tranzitima) ili samo izvlacim njihova dostojanstva, aspekte  iz natala i prema tome tumacim kakav ce biti ovaj period??
znaco ako je meni ovo period  MerkurSaturn (do okt 2013) onda gledam samo kako su oni u natalu postavljni ili gledam i sta rade u solaru  MerkurSaturn ili u tranzitima bla, bla..
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže venerica*

  • Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • ***
  • Poruke: 1048
  • Reputaciona snaga: 2347
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #8 poslato: 09. April 2013. 14:40:52 »
     Izvol'te : http://firdaria.com/calculator.php
jaooooooo pa divnoooo :*
hvalaaa sad sam srecna, ne moram da se maltretiram :)
 :ok:
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Maruška*

  • ~Daughter of Stars~
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Podstanar na Forumu *
  • *******
  • Poruke: 1042
  • Reputaciona snaga: 261
  • Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • And then... God made a Woman...
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #7 poslato: 09. April 2013. 14:36:40 »