Autor Tema: Planetarni periodi i Firdarije  (Pročitano 29624 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Vivi*

  • Gost
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #26 poslato: 01. Decembar 2013. 12:58:43 »
Nemaš prazan hod, prvi potperiod pripada planeti koja vlada glavnim periodom... Tako da imaš periode Sunce/ Sunce, Venera/ Venera itd....

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #25 poslato: 01. Decembar 2013. 12:33:26 »
Ja svo vreme gledam da period počinje od datuma koji stoji iza, a ne da se završava? !
Sad me zbuni JadrankaR. U podperiodu si Venere...
A sad sam i ja zbunjena .ja sam gledala ovako i dosla do zakljucka :Ako uzmem moje rodjenje 9 10 1966

SUN :: October 9, 1966

    Sun/Venus - March 13, 1968
    Sun/Mercury - August 17, 1969
    Sun/Moon - January 21, 1971
    Sun/Saturn - June 26, 1972
    Sun/Jupiter - November 29, 1973
    Sun/Mars - May 5, 1975

Period Sunca je do 1975 sa pod periodima
 

SUN :: October 9, 1966

    Sun/Venus  Od    9 oct 1966 - March 13, 1968
    Sun/Mercury March 13, 1968 - August 17, 1969
    Sun/Moon  August 17, 1969- January 21, 1971
    Sun/Saturn  January 21, 1971- June 26, 1972
    Sun/Jupiter  June 26, 1972 - November 29, 1973
    Sun/Mars    November 29, 1973- May 5, 1975

gde od 5 Maja 1975 pocinje period Venere sa njenim 1 pod periodom Venus/Mercury May 5, 1975  - November 30, 1977

VENUS :: October 9, 1976

    Venus/Mercury - November 30, 1977
    Venus/Moon - January 21, 1979
    Venus/Saturn - March 14, 1980
    Venus/Jupiter - May 5, 1981
    Venus/Mars - June 27, 1982
    Venus/Sun - August 18, 1983



Drugim recima isla sam logikom  da po rodjenju ne mozemo imati ,,prazan hod ,,i da prvi pod period pocne  npr na mom primeru  Sun/Venus - March 13, 1968

SUN :: October 9, 1966

    Sun/Venus - March 13, 1968  jer od 9  Oktobra 1966 do 13  Marta 1968 bio bi,,prazan hod ,,
 Zato i po ovoj racunici dodjoh do zakljucka da sam u pod periodu
Saturn/Mercury od 20 Januara  - August 17, 2014

 E sad   :mislilac:   mozda  gresim  :neraz:
   

:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #24 poslato: 30. Novembar 2013. 17:53:35 »
ona nema natalno neki ptolomejev aspekt ,osim nekog manjeg losijeg izmedju merkura i venere,ima npr izmedju meseca i merkura, mesec i venera imaju aspekt i merkur i mesec-kvadrat,obadva su spoljasnji uticaji,merkur  i mesec,vreme je bilo lose,klizavo,a ona je isla u kupovinu do prodavnice pa je led ili kisa zeznuo situaciju,znaci malo drugacije se ovo gleda,venera(stabilnost,ravnoteza), na vozilu je izgubila kontrolu(merkur u skopriji) zbog meseca(vremenskih uslova),

iako nemaju merkur i venera aspekt spoljasnji uticaji su napravili dar mar...

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #23 poslato: 30. Novembar 2013. 17:44:48 »
Ja gledala njen natal i vladar trećeg.
Ravnotežu daju dobar aspekt Merkura i Venere ako se ne varam, pa cim su oni umesani kombinacija vazduh-zemlja?
Za državu se slažem.  Iste "simptome" imamo.
Pa ne bih volela da joj se desi, ako joj se već desilo, tj.ponovi.
Nek se u podperiodu koji sledi bavi nekom starom tehnikom isceljivanja, lečenja.  Joj, zvuči otrcano. Poslednja sam koja ima prava da daje savete.

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #22 poslato: 30. Novembar 2013. 17:33:52 »
a kako onda lomovi ruku??? Doduše imam natalno predispozicije i drugare s tom konjukcijom Merkur - Saturn , oni su imali lomove..ja ne. Ne prizivam, al# ko zna.
Sad me zbunila Jadranka s povezivanjem - jel to kod nje radio Uran 180 Saturn ??

ne verujem da uran tako utice na pojedinca,vise na zivotne prilike zbog situacije u zemlji i svetu,znaci treba pogledati uran ali u drugom smislu...njeni poduhvati ne uspevaju jer je u Srbiji... i ono biciklo i sve,zena je pisala i zaista tako ide...
vaga je oslonac,ravnoteza,lakat,zar ne???

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #21 poslato: 30. Novembar 2013. 17:23:22 »
da u pravu si,previdela sam gresku ...  <3
a kako onda lomovi ruku??? Doduše imam natalno predispozicije i drugare s tom konjukcijom Merkur - Saturn , oni su imali lomove..ja ne. Ne prizivam, al# ko zna.
Sad me zbunila Jadranka s povezivanjem - jel to kod nje radio Uran 180 Saturn ??

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #20 poslato: 30. Novembar 2013. 17:16:26 »
Ja svo vreme gledam da period počinje od datuma koji stoji iza, a ne da se završava? !
Sad me zbuni JadrankaR. U podperiodu si Venere...

da u pravu si,previdela sam gresku ...  <3 mada Jadro ne mozes povezivati prostu simboliku odmah u natal,venera tebi vlada zdravljem dugovima i svakodnevnicom,11.a planovi,nenadani prihodi,gubici,posto natalno sunce przi veneru a sunce je opste zdravlje i imunitet,ovo je uopsteno stanje koje se ponavlja i vec je bilo verovatno i ranije,venera su veze u telu,ili nesto sto povezuje je povredjeno...

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #19 poslato: 30. Novembar 2013. 16:56:37 »
Ja svo vreme gledam da period počinje od datuma koji stoji iza, a ne da se završava? !
Sad me zbuni JadrankaR. U podperiodu si Venere...

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #18 poslato: 30. Novembar 2013. 16:05:29 »
Ma jesam ali se biljka jako tesko nalazi  . Izguracu nekako i to . Ufff !!!!
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #17 poslato: 30. Novembar 2013. 15:52:27 »
SATURN :: October 9, 2006

    Saturn/Jupiter - May 4, 2008
    Saturn/Mars - November 29, 2009
    Saturn/Sun - June 26, 2011
    Saturn/Venus - January 20, 2013
    Saturn/Mercury - August 17, 2014
    Saturn/Moon - March 13, 2016

Skoro mi je Urki postavila pitanje da li sam pre otpocinjanja  posla sa biciklom pogledala firdarije tj period i pod period . Tpga se nisam setla ali sva moja negativna dogadjanja pronadjoh bas u simbolici perioda  i pod perioda .
Nalazim se u periodu Saturna dok je u pitanju pod period Saturn / Merkur od 20  Januara  2013 do 17 Avgusta 2014
Saturn ( Gipsn, lom , kamion )  / Merkur ( ruke, telefon, auto  ) 2013 U januaru lomim levu ruku , gubim mob  telefon  u Junu lomim desnu ruku , deca mi gube telefon ( igrom slucaja ostaje kod njih i ispada im slucajno iz kamiona ).
U istom periodu U Julu i Avgustu doslo vreme za vracanje pozajmljenih para zbog posla , ogroman pritisak sa svih strana dovodi skoro pa do do ludila
Ocigledno da ce ova fin,  stresna situacija  potrajati do Avgusta 2014 . Interesantno je da i u solaru za 2013 / 2014 mi stoji Sa 0 Me

Sledeci pod period je Sa/Mo  sto je tek   :fuj:
 sve do ne budem u periodu Jupitera sto ce biti tek od Marta 2016 god.

( Valjda sam ga dobro sracunala )

jesi Jadro,to je to,a mesec i saturn period,hm,zar nisi pominjala honorarni poslic oko melema u simbolici saturna i hirona ,ono sto je i tebi pomoglo?no ovde moras samo paziti na zakon sto se tice prodaje...